Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pit'o me lik na ulici dal imam 20 dinara da mu dam da kupi zimske patike.

sad razmisljam u kojem je stadijumu, dal ga zabole pa random izbacuje pojmove za koje mu treba 20din ili je toliko sprzen sa nema pojma sta prica.

il da ga pitam gde ima patike za 20din pa da idemo zajedno!

u njegovu odbranu max je kulturan i ne deluje da nema gde da se okupa.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

pit'o me lik na ulici dal imam 20 dinara da mu dam da kupi zimske patike.

sad razmisljam u kojem je stadijumu, dal ga zabole pa random izbacuje pojmove za koje mu treba 20din ili je toliko sprzen sa nema pojma sta prica.

il da ga pitam gde ima patike za 20din pa da idemo zajedno!

u njegovu odbranu max je kulturan i ne deluje da nema gde da se okupa.

Jbg heroin :D

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, voodoo_ said:

Ovde kod mene ispred Maksija ima neka što već godinu dana traži 10-20 din, a od prošlog vikenda 250 [roflmao]

Pritom ne deluje uzbuđenije nego ranije, nego je verovatno prespojila, ili troluje

Čuo sam juče neverovatnu priču - makar za mene neverovatnu.

Prekoputa zgrade ima neka frizerka i lik ulazi kod nje u po bela dana i kao "e ćao, de si, moja keva se ovde kod tebe redovno fenira, živi ovde prekoputa, ima crvenu kosu. bla bla bla daj mi hiljadu dinara pa će ti ona dati čim dođe, sad ona dolazi kod tebe, al' meni je frka moram odmah dalje da idem a ne mogu da je čekam da dođe al' ona će tebi da da čim bude došla" i ona mu ladno da. 

OK, pošto je bila sama tada, kapiram malo se i uzentala i šta god, ali očigledno te priče prolaze. Jasno je da se žena sa crvenom kosom nikada nije pojavila.

Link to comment
Share on other sites

znamo gde Stanko nije zasađen, na bulevaru, jer je tamo bio DRVOCID!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Udo Tvrdi said:

Ja sam imao maks bodova, tj pise >= 135 (156) :C

To nije maks bodova, nego maks tog testa. Trebalo bi da kažu 156+ i da onda za konačno testiranje, tj utvrd koliko si zapravo bodova, radiš neki drugi test, pametniji

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nickwood said:

To nije maks bodova, nego maks tog testa. Trebalo bi da kažu 156+ i da onda za konačno testiranje, tj utvrd koliko si zapravo bodova, radiš neki drugi test, pametniji

Naravno da nije maks, ali oni mere dotle. Ako hocu tacno da znam, morao bih ici dalje, ali bmk. I ovo sam radio jer sam bio nateran.

Link to comment
Share on other sites

Šta je bre ovo?!

Some fans of Toblerone's distinctive triangular chocolate chunks are feeling down in the mouth after the look of two bars sold in the UK was changed.

Mondelez International, the company behind the product, has increased the gap between the peaks to reduce the weight of what were 400g and 170g bars.
Some consumers have described the move as "the wrong decision" and said the bigger spaces looked "stupid".

Mondelez said the move was down to the rise in the cost of ingredients.

In a statement on the Toblerone Facebook page, the company said it had to make a decision between changing the look of the bars or raising the price.

The move has resulted in the weight of the 400g bars being reduced to 360g and the 170g bars to 150g, while the size of the packaging has remained the same.

_92317324_toblerone.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...