Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ova hrana po avionima iznova postaje sve gora i gora. Swiss ti uvali neki mali buđavi kroasan ili eventualno "sendvič" sa dva tanka parčeta šunke. Kad se setim da smo kukali na Jatovu ponudu četiri kikirikija u kesici, ovo sad što da je AirSerbia je pesma. Jedina prednost Swissa je ona čokoladica što ti daju na kraju.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Lucky said:

Ova hrana po avionima iznova postaje sve gora i gora. Swiss ti uvali neki mali buđavi kroasan ili eventualno "sendvič" sa dva tanka parčeta šunke. Kad se setim da smo kukali na Jatovu ponudu četiri kikirikija u kesici, ovo sad što da je AirSerbia je pesma. Jedina prednost Swissa je ona čokoladica što ti daju na kraju.

^qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Just now, FATA said:

ne znam sta ocekujete na relacijama od +-90min? i kad smo kod toga, airsrbija definitivno ima najbolje sendvice i kolacice

"Buđavi" Tarom rumunski ti ponudi normalan obrok, da ne pominjemo AirSerbia o kojoj smo već pisali. 

Ne očekujem kompletan ručak kao što je bilo do tamo 2003-4 ili kad god već, pa ne mora čak ni ovo kao što daje AirSerbia, ali taj "tarom nivo" mi za 90+ minuta i kartu od 250e deluje normalan. A tu su sendvič koji je pravi sendvič, normalna kesica kikirikija i normalna čokoladica/slatkiš, na primer.

Kad već kukam, da ne zaboravim i ovu bedu iz Lufthanse:

14977445054_37776815a9_m.jpg

Bukvalno ima po 4 ova produkta. Bolje da ništa ne daju nego ovo.

Link to comment
Share on other sites

Pre manje od mesec dana sam leteo AirSerbia-om i ja ne znam šta su tebi dali sada, kada ti je njihovo pojam za to :D 

Bedan premali sendvič, pisalo goveđa salata, meni više ličilo na mesni narezak i buđav kolač.

 

A pre toga, nekih godinu dana, isto AirSerbia, sećam se da je bio dosta bolji has na sličnoj relaciji (Istanbul i Rim) i da sam ovo pre mesec dana baš izneverovao koliko je opao kvalitet.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ma kakva Air serbia...

Poslednji put kada sam leteo sa njima, dali su nam sendvic sa pilecim prsima. Ovakav. Tri zalogaja, a da se ugusis od kolicine mesa...

HliVd2H.png

Bolje je lepo da u low cost companijama makar i platis par evra, i dobijes sendvic koji ce bar koliko toliko da utoli glad.

 

Air serbia je dobra jedino zbog besplatnog pica, tako da se uvek popije i kafica, i neka zestina :D

 

Inace, leteo sam Pobedom do Moskve, i nemaju nista u avionu, cak ni  za prodaju. Tako da, ko se zezne i ne kupi na aerodromu nesto, umrece od gladi :D

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Lucky said:

"Buđavi" Tarom rumunski ti ponudi normalan obrok, da ne pominjemo AirSerbia o kojoj smo već pisali. 

Ne očekujem kompletan ručak kao što je bilo do tamo 2003-4 ili kad god već, pa ne mora čak ni ovo kao što daje AirSerbia, ali taj "tarom nivo" mi za 90+ minuta i kartu od 250e deluje normalan. A tu su sendvič koji je pravi sendvič, normalna kesica kikirikija i normalna čokoladica/slatkiš, na primer.

Kad već kukam, da ne zaboravim i ovu bedu iz Lufthanse:

14977445054_37776815a9_m.jpg

Bukvalno ima po 4 ova produkta. Bolje da ništa ne daju nego ovo.

nisam leteo rumunima pa ne mogu da pricam, ali generalno na tim letovima od ~90min nikad nisam ocekivao puno. mislim da je najbednije bilo kad sam leteo alitaliom, dobijes kesicu sa 3 cajna kolutica i to je to.

@alfa@sttevann

ne znam, leteo sam sarano poslednje 4g i oni su mi nekako ostavili najbolji utisak imajuci u vidu da su im letovi direktni i povoljniji od konkurencije. najbolji has ima turkish, ali njih nisam hteo da pominjem jer se dobije rucak a ne jebeni sendvic

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, alfa said:

Pre manje od mesec dana sam leteo AirSerbia-om i ja ne znam šta su tebi dali sada, kada ti je njihovo pojam za to :D 

Bedan premali sendvič, pisalo goveđa salata, meni više ličilo na mesni narezak i buđav kolač.

 

A pre toga, nekih godinu dana, isto AirSerbia, sećam se da je bio dosta bolji has na sličnoj relaciji (Istanbul i Rim) i da sam ovo pre mesec dana baš izneverovao koliko je opao kvalitet.

postoje neke fore ako je let ispod 60 min (45) onda služe jednu stvar, ako je duži onda drugu itd. Nikad nisam najbolje pohvatao ta pravila, ali do sada nisam naleteo na let sa ovim što je stevan okačio, na ovim evropskim letovima, nisam doduše nikada išao na primer do budimpešte, sarajeva, zagreba.

 

26 minutes ago, sttevann said:

Air serbia je dobra jedino zbog besplatnog pica, tako da se uvek popije i kafica, i neka zestina :D

ali besplatno piće imaju baš svi, osim low cost. Što takođe može da bude pitanje za razmišljanje - kada će i tu da ubiju vino, pivo, šampanjac i to a ostave vodu i kafu. Meni ne smeta, nego bolje da su izbacili vino na uštrb bolje hrane.

Link to comment
Share on other sites

ja sam više mislio na kvalitet hrane, a ne samo na količinu. Kvalitet je isto kod svih prevoznika neverovatno opao, kao i kvantitet, nevezano od trajanja leta. Npr na long haul letovima su pre par godina uvek davane konzerve (ili 0.5 flašica vode), a sada se sipa u onu smešnu čašu od 0.2 i sl
Ja ne očekujem bog zna šta od hrane, ali barem treba da ako se putuje duže od 2h, budu barem dve ture sa vodom (ne moraju ni sokovi ni alkohol)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se odnosi i na kvalitet.

Lufthansa je imala pre one trougao sendviče koji su bili korektni relativno što se tiče kvaliteta, iako su "veličinski" bili skromni, onda su i njih promenili.

Najsmešnije mi je bilo kad sam leteo mislim Austrianom, tj. siguran sam da je Austrian, pre jedno dve godine, stjuardesa je delila jednu limenku koka kole / švepsa (i to još one uže od 0,25) na dva putnika. Prizajem, to je bio samo tada slučaj, možda su imali manju količinu na lageru u tom trenutku, ali je bilo kao neka scena iz rata.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi mala pomoc oko problema sa netom. Kad upalim komp treba modemu minut, dva da internet proradi. Znaci stoji mi da je konektovano i sve, Skype se automatski uloguje bez problema, al ne mogu nista da browsujem ta 2 minuta, ponekad mogu i da pingujem te sajtove  bez problema iako ne mogu preko ni jednog browsera da pokrenem. Kad upalim torrent, treba mu ponekad pola sata da samo da krene da skida a ponekad i ceo net crkne dok ne ugasim torrent.

Wat do. Znam da je do modema problem jer je krenulo da se desava kad sam se preselio. A moze opusteno gomila uredjaja da se zakaci i da ne puca net.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...