Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nemam pojma, ja mažem Neven pantenol + aloja kremom nakon brijanja uveče, tako da ujutru bude ko dečija guza. Govorim o licu naravno.

U ostalim vestima, ili kako Dule kaže "iton", podigao sam kućni monitor tako da sredina ekrana bude u visini očiju (umesto dosadašnje daktilografske "logike" da visina ekrana bude u visini očiju), i ne mogu da verujem koliko je udobnije i prijatnije za upotrebu.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Vlada_ said:

[ana.rs]jel postoji neka after shave krema koja ne ostavlja onaj 'film'(?!) kao svi nivea balzami?[/ana.rs]

dunjevaca - nema iritacije!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Orange said:

mene je najvise zbunila cena koju si napisao, jer za firmu neprestano kupujem sa jednog online shopa i kod njih je evo sada gledam 222 din. za 100 koverata. da ne reklmiram..

to je ok cena za te cele pakete. kad uzimaš na komad u knjižari deru te, al' mi je bilo hitno.

a ima i ovo, znam da se drugar sunce neće ljutiti :)

sunce.PNG

Link to comment
Share on other sites

neće te, Laki

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Toliko mi se ide u neki bioskop, i krenem da trazim po netu nesto u blizini gde pustaju filmove na originalnom jeziku, sa titlovima. I nadjem u Romanshornu, gradicu pored, neki manji, i odoh sutra da gledam Hell or high water. :-D

Vidim sledece nedelje se daje Dobra zena, neki novi domaci sa Mirom Karanovic, deluje skroz ok.

Bem ti, zivim ovde godinu i po dana, i nisam znao da imam ovakav bioskop na 5km :-D

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Kako dulence deliveruje kontent.

Dulence, sad sam isao u neki japanski supermarket da se zena nakupuje nudli i nekih sranja, stoje gomile onog japanskog piva (tj 2 vrste ne moggu se setiti imena) sto smo pili kod sava centra, pa sam te se setio.

Cudo je to ne setim te se nika kad gledam DR house, citam o medicini, vec kad vidim pivo i krisom gledam hentai

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...