Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 7/7/2016 at 3:21 PM, Buda_ said:

Elem, bilo je i boca od 15000, ali arapi pokupovali sve

Edited by f4ts0
Ovo nije rekao Buda rur na mobilnom ubija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da tvrdim za papagaje, ni da li je to isto, ni slicno, ni koji deo mozga radi, ni koji neurotransmiter, ni koji hormoni, jer ne znam. Ali da tu ima nesto slicno, sigurno da ima!

Mada, kad razmislim, to mi vise lici na ono kad odes u goste 6 sati ili neki duzi tulum i jedva cekas da dodjes svojoj kuci da se opustis, razgacis i iskenjas. I onda kazes "svuda podji svojoj kuci dodji".

Edited by Udo Tvrdi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

To otkad su gastosi kao Igor preuzeli forum sa svojim temama!

Sve sam probao da unesem zivinu na forum, ali ne vredi. Ni ocijukanje sa marinicom, ni alah, nista. Jebiga, ostacete ti i stanko :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Živinu na forum je donelo ukidanje minusa, izglasano jednotrećinskom većinom. Jer postulat svakog komjunitija je: "svaki kontent je dobar kontent". A i živimo u svetu internet buliinga i krhak ego influensera lako može biti srušen tim minusima.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije, ljudi su (neki) odrasli, neki se smorili, neki prosto nemaju vremena, a nove generacije su cudne, verovatno gledaju sta pisemo i neveruju :D

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, f4ts0 said:

Sve sam probao da unesem zivinu na forum, ali ne vredi. Ni ocijukanje sa marinicom, ni alah, nista. Jebiga, ostacete ti i stanko :D

Da si pokusao da uneses gudu bilo bi bolje...bar bi se Kole obradovao :(

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alfa said:

Živinu na forum je donelo ukidanje minusa, izglasano jednotrećinskom većinom. Jer postulat svakog komjunitija je: "svaki kontent je dobar kontent". A i živimo u svetu internet buliinga i krhak ego influensera lako može biti srušen tim minusima.

Alfi zivis u iluziji. Da imamo bolje fore, ili da umemo da diskutujemo, bilo bi i vise ljudi. Problem je u nama, ne u minusima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...