Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 minute ago, togFU said:

lol

a pretpostavljam da je cena ostala ista, jebiga mora da se zaradi! 

naravno da je ista, kao što je ista cena milke od 100, pa 90 pa 80 grama, tako i ovo.

al' su ispali "mudri" jer verovatno na lageru imaju milijardu spremnih pakovanja pa su gledali kako da u postojeće pakovanje ubace manju čokoladu. A i da ne bi smanjivali pakovanje.

U svakom slučaju razlog je navodno pad funte i rast cena sastojaka.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kole said:

Zar ne čekamo svi na demonstracije zahvalnosti Velikom bratu što je sledovanje čokolade povećano na 20 grama? (sa 30  ;oP)

Nemoj deliverovati kontent koje 80 posto sadasnjih habitatora ne razume. Ne komplikuj

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@Shekk dao izjavu za blic o trampu!

DOGktkqTURBXy9hODI3YjkwYmI2ODI4YTdmOGRhOTNhMzQ2OTA3ZmIxZS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA.jpg

- Ne mogu da verujem da je Tramp pobedio! Pa to je lud čovek! Pročitao sam da ga upoređuju se Šešeljem, ali Šešelj je doktor i političar, a ovaj je "na svoji ruku". Ne znam sa kojim bih ga našim političarem uporedio, mi sreća nemamo takvog - začuđen je Ilija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...