Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

11 hours ago, Zwerko said:

Da se vratim na ovu priču pošto su ovi naši krenuli da puštaju dalje epizode, i sad u nekom glupom njihovom spletu okolnosti nisu pustili baš tu epizodu gde se pojavljuje they/them karakter već su preskočili par, aj sad nema veze. Međutim recimo taj karakter izjavljuje rečenicu "Naše ime je Najtšejd, nama se obraćaju sa oni i mi nismo tipičan protooblik", pa me onda nije mrzelo da skinem i na engleskom epizodu gde on kaže "My name is Nighshade, my pronouns are they/them and I am not a typical protoform". Mislim i to drugo deluje retardirano, ali tek kad se prevede na srpski sa množinom deluje potpuno ludilo [:D] Stvarno nemam pojma šta bi tu sad bilo normalno, ali mi ovo deluje još luđe nego što bih očekivao

za to čak možda i bude bolje na srpskom jer će se klinci istripovati da je to neki entitet sa više mozgova u sebi ili tako nešto, ne bi bio prvi put, u odnosu na amere koji imaju to prilično jasno iskomunicirano.

a doduše lokalci su možda prosto mogli da izbegnu da uopšte bilo šta prevode 🙂

9 hours ago, absolute said:

Au, davno ne videh tucu kao veceras Partizan-Real.

Ono bacanje Egzuma iza ledja je za zatvor :c

za 24h najviše će euroliga da ispostavi kazne, tj. verovatno danas do kraja dana.

Link to comment
Share on other sites

Видиш то. Администрација види ко воли. Ми обични њет.

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mladenq said:

sad radi ko sat!

@Lucky ovo me navelo da procackam malo po podesavanjima, koliko je pouzdano ono za 'recent devices'? pokazuje mi da sam povremeno ulogovan sa firefoxa, a to nije istina!

uf, pitaš me previše 🙂 trebalo bi da bude relativno pouzdano i da prosto beleži preko čega si logovan.

e sad, ako imaš neki browser koji je na mozila osnovi ili šta već, možda ga on vidi kao firefox.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lucky said:

uf, pitaš me previše 🙂 trebalo bi da bude relativno pouzdano i da prosto beleži preko čega si logovan.

e sad, ako imaš neki browser koji je na mozila osnovi ili šta već, možda ga on vidi kao firefox.

ne koristim nijedan da je na firefox osnovi, pa ce biti ili da baguje to sranje, ili neko voli da mi udje na profil samo da bi pregledao rur!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mladenq said:

ne koristim nijedan da je na firefox osnovi, pa ce biti ili da baguje to sranje, ili neko voli da mi udje na profil samo da bi pregledao rur!

očigledno ovo drugo!

pazi, ja mislim da on izbaci i IP adresu jelda? pogledaj po njoj da li je tvoj provider.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...