Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, millanče said:

Prema meni su bukvalno kao oni Kablovska likovi iz Saut Parka, što trljaju svoje bradavice jer ja druge opcije nemam 🙂

ima toga 🙂

On 1/13/2022 at 4:46 PM, FATA said:

Pokusavam da skapiram ljude koji hejtuju MTS ali mi stvarno nisu jasni. Ljudi ne kapirate sta imamo... bukvalno trazite dlaku u jajetu

fora je kad ti radi radi, niko se ne žali, imaš super brzine.

međutim kad krene nešto da štuca i ne radi, pokaže se pravo lice 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ovi spameri se više ni ne trude :))

 

Quote

 

Hello,

Your partner is dead. The fund deposited by your late partner in which you are the beneficiary will be taken over by national treasury commission if nothing is done in the next 48h . This means you have forfeited your fund to the government. To reverse this decision, you are required to confirm the following details ;

Full name

Address

Telephone

ID

300 USD for stamp duty

Looking forward to your prompt response.

Thanks

Emilio Grebot

Email: emiliogrebot@msgsafe.io

 

Link to comment
Share on other sites

@Lucky

U sred bela dana, oko pola 2, hodam ka autobuskoj stanici gde cekam bus za posao, u par sekundi je pao mrak i nenormalna kolicina kisa, imao sam kisobran, kao da ga nisam imao, bus sam cekao stojeci na klupici, tako da je naravno moguce da padne mrak u sred dana i to u par sekundi, sve ulicne svetiljke su se upalile :), Zhuhai grad je u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, mohr said:

@Lucky

U sred bela dana, oko pola 2, hodam ka autobuskoj stanici gde cekam bus za posao, u par sekundi je pao mrak i nenormalna kolicina kisa, imao sam kisobran, kao da ga nisam imao, bus sam cekao stojeci na klupici, tako da je naravno moguce da padne mrak u sred dana i to u par sekundi, sve ulicne svetiljke su se upalile :), Zhuhai grad je u pitanju.

ma da, kapiram da ima tako nečega.

i kod nas se u bgd događa da padne mrak nekad kad se navuče neka kiša pa ono skoro bude mračno, ali ovako da je baš mrak mrak - neviđeno nešto, makar u ovim krajevima 🙂a priznajem i srećom do sada nisam bio igde gde je erupcija vulkana napravila mrak na nebu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Zvoni mi telefon, halo

  • - Dobar dan, ovde X iz firme Bonitetneštonešto, ja želim lično pre svega da vam čestitam na vašem uspehu jer ste po završnim računima dobili bonitetnu ocenu A++ što ima samo xx% firmi u Srbiji! Još jednom, u moje ime i ime tima, svaka vam čast!
  • - aha, hvala, i?
  • - pa na osnovu ovoga kvalifikovali ste se za dobijanje sertifikata, vi ćete to dobiti na vašu adresu i onda vi treba da istaknete to u vašoj firmi na zidu, da se time pohvalite, kad dođu ljudi i vide to, to je vaš uspeh, još jednom, bravo!
  • - ne dolaze mi ljudi u firmu
  • - pa imamo i za potpis u emailu isto da ubacite! Možete vi marketinške stvari da kupite, ali ovaj sertifikat se ne kupuje! To je vaše, vi ste to osvojili! Vaša bonitetna ocena, to je vaš bonitet, rezultat vašeg rada, rada vašeg tima i vašeg uspeha! Možete li da mi kažete šta je razlog vašeg uspeha?
  • ... eeerrrr...
  • pa verovatno je to požrtvovanost i predan rad, jel tako?
  • jeste, moram da idem sada, pozdrav.

I onda kad pomislim da niko ne može da nasedne na ove glupe fore i da neke pare za ovo, vidim gomile firmi sa kojima sarađujem koje u potpisu imaju "bonitetnu ocenu A++" :)))

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bukvalno bio ubeđen da je ovaj meme Jason Marsden :)) Dobro nisam baš ubeđen ali dosta sam bio blizu da budem ubeđen, mada nikad nisam ispitao.

https://www.tiktok.com/@buzzfeeduk/video/7052969969751051526

Kad ono neki naš delija, prebegao od rata u UK 😞

https://www.tiktok.com/@buzzfeeduk/video/7053032588193041670

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/15/2022 at 9:12 PM, Lucky said:

Zvoni mi telefon, halo

  • - Dobar dan, ovde X iz firme Bonitetneštonešto, ja želim lično pre svega da vam čestitam na vašem uspehu jer ste po završnim računima dobili bonitetnu ocenu A++ što ima samo xx% firmi u Srbiji! Još jednom, u moje ime i ime tima, svaka vam čast!
  • - aha, hvala, i?
  • - pa na osnovu ovoga kvalifikovali ste se za dobijanje sertifikata, vi ćete to dobiti na vašu adresu i onda vi treba da istaknete to u vašoj firmi na zidu, da se time pohvalite, kad dođu ljudi i vide to, to je vaš uspeh, još jednom, bravo!
  • - ne dolaze mi ljudi u firmu
  • - pa imamo i za potpis u emailu isto da ubacite! Možete vi marketinške stvari da kupite, ali ovaj sertifikat se ne kupuje! To je vaše, vi ste to osvojili! Vaša bonitetna ocena, to je vaš bonitet, rezultat vašeg rada, rada vašeg tima i vašeg uspeha! Možete li da mi kažete šta je razlog vašeg uspeha?
  • ... eeerrrr...
  • pa verovatno je to požrtvovanost i predan rad, jel tako?
  • jeste, moram da idem sada, pozdrav.

I onda kad pomislim da niko ne može da nasedne na ove glupe fore i da neke pare za ovo, vidim gomile firmi sa kojima sarađujem koje u potpisu imaju "bonitetnu ocenu A++" :)))

jao bonitetne kuce, bilo je to lepe kolicine napusavanja kada me nazovu, ima ih 4-5 i zovu svake godine, i vidis drugi broj drugi covek ista prica... 

onda ih presecem u drugoj recenici "samo vi meni recite jednu stvar, KOLIKO? - ali gospodine sta koliko ? - KOLIKO?! - ali ali... zbunjenost glasica  - KOLIKO PARA TRAZITE  -  ali nije to do novca... -- OK MOZE AKO JE BESPLATNO - anyway popizdeo sam na njih jer kao razgovor se snima bla bla i onda ti posalju RACUN, bez ponude, bez predracuna ili pristanka na isti, samo na osnovu jednog tel razgovora

naravno, bio sam i zaludan jednom prilikom pa sam im objasanjvao da sam vec platio drugoj bonitetnoj kuci, i da su ovi drugi bolji i efikasniji. onda krs lom pojasavanja i ubedjivanja, pa kako da znam koja je bonitetna kuca bolja, treba neko i vas rada da ocenjuje... zanimljivo videti koliko se ti ljudi trude, zaista su ubedili sebe prvo

ofc, vec par godina sam u fazonu "nisam zainteresovak klik" 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

Ja sam bukvalno bio ubeđen da je ovaj meme Jason Marsden :)) Dobro nisam baš ubeđen ali dosta sam bio blizu da budem ubeđen, mada nikad nisam ispitao.

https://www.tiktok.com/@buzzfeeduk/video/7052969969751051526

Kad ono neki naš delija, prebegao od rata u UK 😞

https://www.tiktok.com/@buzzfeeduk/video/7053032588193041670

 

haha, zanimljivo. Mislim da je taj lik čak poznat kao neki jutjuber, navijač Liverpula i tako to, intervjuiše poznate fudbalere i cela priča

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, togFU said:

haha, zanimljivo. Mislim da je taj lik čak poznat kao neki jutjuber, navijač Liverpula i tako to, intervjuiše poznate fudbalere i cela priča 

Da da, cuveni David Vujanic zvani Vuj, zivi u UK, snima se tamo, glupira, prati fudbal kao lud.

https://twitter.com/DavidVujanic

Imaju cool podcaste on i Poet, snimaju i emisiju za YT gde bleje tako na kaucu ili na ulici, analiziraju uglavnom Premijer ligu.

 

https://www.youtube.com/channel/UCIwBKJn6KERuWekXJILjXdg

 

  • Like +1 1

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

haha, zanimljivo. Mislim da je taj lik čak poznat kao neki jutjuber, navijač Liverpula i tako to, intervjuiše poznate fudbalere i cela priča

nemam pojma taj deo već, ne pratim fudbal i onda baš nemam veze sa tim, ali eto prosto nikad nigde nisam ukačio za ovog lika.

sad još vidim da ima dosta followera i sve, evo i stevan zna za njega, ali evidentno moraš biti fan engleskog fudbala 🙂

1 hour ago, G!!! said:

jao bonitetne kuce, bilo je to lepe kolicine napusavanja kada me nazovu, ima ih 4-5 i zovu svake godine, i vidis drugi broj drugi covek ista prica... 

onda ih presecem u drugoj recenici "samo vi meni recite jednu stvar, KOLIKO? - ali gospodine sta koliko ? - KOLIKO?! - ali ali... zbunjenost glasica  - KOLIKO PARA TRAZITE  -  ali nije to do novca... -- OK MOZE AKO JE BESPLATNO - anyway popizdeo sam na njih jer kao razgovor se snima bla bla i onda ti posalju RACUN, bez ponude, bez predracuna ili pristanka na isti, samo na osnovu jednog tel razgovora

naravno, bio sam i zaludan jednom prilikom pa sam im objasanjvao da sam vec platio drugoj bonitetnoj kuci, i da su ovi drugi bolji i efikasniji. onda krs lom pojasavanja i ubedjivanja, pa kako da znam koja je bonitetna kuca bolja, treba neko i vas rada da ocenjuje... zanimljivo videti koliko se ti ljudi trude, zaista su ubedili sebe prvo

ofc, vec par godina sam u fazonu "nisam zainteresovak klik" 

ja imam tu neki "toplo hladno" odnos ... verovatno povezan sa tim koliko sam u haosu itd. 

nekad sam to "nisam zainteresovan pozdrav" (na primer, već treći put me zove neka internet parfimerija koja "se zatvara pa daje sve upola cene") - zatvara se već dve godine :)) a nekad ih saslušam kao ajde, nek vežbaju malo ili prosto hoću malo da ih trolujem, tako da od slučaja do slučaja.

ovi za bonitet uvek zovu i ovaj što me zvao bio sam vrlo blizu da nastavim dalje razgovor ali sam shvatio da dolazimo polako do trenutka kada će da mi zapravo pošalje nešto da mu platim i onda još kaže da sam pristao na to, pa rek'o daj da prekidam. Iako mi je sve vreme pričao da je besplatno, kapiram to slanje do mene ili uramljivanje sertifikata košta jedno pedes' evra 🙂 

Link to comment
Share on other sites

haha, kurirske službe, svugde su iste :)) možda za njih narednu SSI majicu da napravimo:

Quote

"Mi smo naručili frižider za lokal. Po "trackeru", on je stigao 10. prosinca u Zagreb, oni su nekoliko puta rekli da su pokušali dostavu, no to nije tako jer smo mi u svakom trenutku imali barem dvije osobe na lokaciji. Nekad i više kako bi pomogli s njegovim unošenjem jer smo imali dojavu da se radi o frižideru od stotinjak kilograma. Uglavnom, nitko nije došao, nitko nije nazvao da će se dostava izvršiti, nego bi samo napisali da su pokušali izvršiti dostavu", govori Janković.

ne znam da li su jednom pogodili iz kurirske službe da dođu kad radimo, redovno neki bajko zove u 7:15 ujutru otprilike i kao E EVO ME NEMA VAS NA ADRESI :))

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, mladenq said:

ili fazon, eo tu cu ja sad biti negde u blizini, AJ IZLETI AKO MOZES PA VIDI IMA LI ME GDE

ovaj odozgo je car što dolazi do firme, ima drugi iz nekog od ovih bex-dex ni sam ne znam koji dođe do ulice i parkira se i onda zove redom ljude da siđu i uzimaju od njega tu u kombiju kao neka pokretna prodavnica. slično kao ovaj tvoj fazon, ali on bukvalno kao "evo ja sam tu ispred pa siđite". pa kao bajo plaća se usluga da ti doneseš ne da neko silazi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Možda otkrivam rupu na saksiji ali mislim da sam sveukupno u životu tri puta kupio hranu u ovim kuvana hrana objektima.

Jel ovo normalna cena? 🙂

271530415_688012179025543_3042657244752457049_n.jpg

Koliko vidim sve to košta manje više slično, ali 286 dinara za malu kockicu musake, ono, za 286 dinara napraviš pleh musake kod kuće :)))

Link to comment
Share on other sites

pa ono, 260gr, na skupljoj strani je, ali nista previse neobicno rekao bih 😄  to sa tim kuvanim jelima je risky, ali je dobro kad nabodes neku dobru, npr tamo na nbg kod navigatora u milutina milankovica ima neka "moderna domacica", kuvana jela uvek sveza i fina, da su mi blizu ne bih kuvao nikad samo bih tu jeo 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...