Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

u je koji sam "čuj mene jafu, plazmu" lik :)) ti pišeš G9 ja odgovaram G5 :))
znam ovaj, imali smo ga po kancu, to je miš koji mi najviše nije odgovarao od svih, nekako je suviše mali i nezgodan a najbrže je od svih krenula da mu se plastika pretvara u onu lepljivu plastiku, ne znam uopšte šta je to i što se to događa ali hoće na gumi ili gumiranoj plastici to da se događa pa počne onako da se lepi.
bukvalno ako ga nađem negde daću ti ga za delove ako hoćeš.
Da, ta gumirana plastika je bila loša, zato sam naručio bio te držače od g9x, i od tada nema problema
Link to comment
Share on other sites

Ahaha...

To bi zapravo značilo da svaka srpkinja koja može da rodi treba da rodi zapravo tipa 6-ro dece....pošto ne ulaze u rang preko npr 45 (ili manje) i do 18 (može i koja godina niže, ako se omakne)...

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jose Jimenez said:

pa nek daje po 5000 evri što je obećao sigurno će malo da se poboljša situacija!

btw koliko ima ovih portala sa vestima, to niko živ nema na svetu kao mi u srbiji 🙂

31 minutes ago, absolute said:

Ahaha...

To bi zapravo značilo da svaka srpkinja koja može da rodi treba da rodi zapravo tipa 6-ro dece....pošto ne ulaze u rang preko npr 45 (ili manje) i do 18 (može i koja godina niže, ako se omakne)...

 

dovodiš u pitanje preCednikovu matematiku? ja otkad plasira te brojke carski više ne sumnjam.

bdp nam je 3,4 posto ali ako se dogodi ova investicija od 10 miliona evra sa druge strane budžet smanjimo za 0,45% onda ćemo imati bdp 3,5% dok je prosek u regionu 2,5% znači 100% smo bolji!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dule_smor said:

Ahaha nije Nemke, ovaj broj je generalno broj dece koji svaki par freba da ima da bi prirodni prirastaj bio pozitivan u nekoj populaciji...sve ispod 2,1 ide se u minus

A "Par znači dve" što bi reko grafit u Beogradu...

 

 

:tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Heh...elem, nesto bezveze naleteh na listu najbogatijih...otkad je Musk tako ubedljivo na prvom mestu i sa preko 300 milijardi...ok, svi su povecali zbog krize itd, al zar on tipa prosle god nije imao oko 100ke max?

https://www.forbes.com/real-time-billionaires/#3899674b3d78

imao je viš od 100, tipa 150 ... a sad ovo je kad su skočile akcije tesle. nisam se previše udubljivao ali hertz je objavio da hoće da kupi 100.000 tesla automobila tako nešto, mislim da je to bio jedan od razloga skoka akcija nenormalnog.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su mu i akcije SpaceX skočile značajno s obzirom da je imao nekoliko onih uspešnih lansiranja i slično u toku ove i prošle godine. Mislim to je ono staro pitanje koliko je to bogatstvo realno a koliko je zapravo samo napumpana cena akcija zato što ljudi očekuju da će i dalje rasti u budućnosti. Nemojte da me pogrešno razumete - svakako je bogat više da ne mora bukvalno ikada da razmišlja o parama, nego čisto da li je to 50, 100 ili 300 milijardi dolara je više merenje koliko berza veruje u uspeh njegovih kompanija nego što je to zapravo čist keš. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2021 at 1:55 PM, manson said:

Vudu, opet ja 🙂 nešto tipa Freelancer? Ono kao lite rpg, da ima neku pričicu, malo letiš po sistemima open world i side questovi, malo radiš glavni quest. Stanice i planete su manje više samo da pokupiš/predaš quest, neka kupovina skilova i oprema za brod, popravke i to, ali sama igra je u svemiru, brod, letenje, pucanje, taj rad 🙂

Everspace 2 mozda? 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dule_smor said:

Da, jasno je meni da to nije cisti kes niti da moze da unovci sve odjednom ako mu dune recimo...ali opet je izivljavanje i pisanje po sirotilji takav ekonomski model u kome je uopste moguce tako nesto...inb4 komunizam ftw heh

 

 

pa dobro evo, rekao je da će da odma' proda akcije ako mu UN objasni kako će 6 milijardi da reši glad u svetu 🙂 iskreno meni je to kul potez - naravno uvek može da nađe neki izgovor da to ne uradi ali sad je lopta kod UN koji će sigurno samo da iskuliraju 🙂

11 hours ago, manson said:

pogrešan pričajte topik 🙂

ja sam tek sad skapirao da je ovo pričajte o igrama :))))

pijani dule, šta nam uradi!

evo sad je gde treba.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neptune said:

problem je u oporezivanju, no trenutni Bidenov predlog zakona po kome bi najbogatiji plaćali porez na unrealised gains (kao što je posedovanje akcija određene vrednosti) je prilično zanimljiv

ma ko zna šta će deda da zapravo uradi na kraju.

meni juče stigla neka google kuknjava jao jadni mi kongres je sad u procesu što će možda uticati na to da vi ne možete da koristite gmail i ostalo jao a možda će vam i skuplje biti jao jao

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Neptune said:

siroti 😂 Ali ovaj globalni korporativni porez od 15% mi se cini kao pozitivni pomak

taj potez je da ukanali manje zemlje koje tako pridobiju investitore i velike kompanije (Irska je ostvarila fenomenalan IT uspeh zahvaljujući niskom korporativnom porezu), i taj potez je donet samo da zaštiti US, a nikako da oporezuje više milijardere

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Highl1 said:

taj potez je da ukanali manje zemlje koje tako pridobiju investitore i velike kompanije (Irska je ostvarila fenomenalan IT uspeh zahvaljujući niskom korporativnom porezu), i taj potez je donet samo da zaštiti US, a nikako da oporezuje više milijardere

Što bi reko Rambo...

Ne radi kurva ono zbog para, nego što voli muža da vara...

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...