Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

9 minutes ago, Neptune said:

e je l ima u Beogradu neki lokali gde se ne puši? Treba da dođem za vikend da se vidim s nekim prijateljima pa bih da izbegnem da mi ceo kofer smrdi posle dva dana.

Odlično pitanje! Ne znam koji tip lokala te interesuje, ali ovako na prvu:

  1. Kafeterija u Koče Kapetana ceo donji nivo
  2. Cafe & Factory u Katanićevoj, takođe ceo donji nivo
  3. Kuća čaja (zaboravih ime) u Svetog Save iznad Saint 10 hotela
  4. Spiking of - većina hotela koji imaju svoje lobi kafee - tipa Crystal, Constantine, Saint 10, etc
  5. Forest u sportskom centru Šumice, pola je nepušački deo fizički odvojen od pušačkogž
  6. RTS klub u Svetogorskoj - ovo još nisam bio, ali deluje relativno kul manje-više prazno a veliko i ima kafić deo
  7. IKEA 😄
  8. Way Cup - blizu ATŠa
  9. Onda praktično svaki tržni centar koji ima neki restoran/kafić - tu moraju da razdvoje pušački deo na "terasu" znači ono Mercator, Ušće, Delta, Beo, bla bla, svugde imaš i kafić i restoran gde je zabranjeno pušenje
  10. Nasledno na ovo gore, ZIRA recimo ima onaj restoran/kafić na prvom spratu, nije loš, ako ti ne smeta da si u tržnom centru
  11. Delfi kafić unutar knjižare u SKC (mnogo je bolje nego što zvuči :))

Uz malu ogradu da je ovo mahom iz perioda pre covida, pošto u 2020 nisam baš neštoi ispitivao situaciju 🙂

Eto, ako imaš bližu odrednicu gde si možda mi padne još nešto napamet.

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, lawl_ said:

Nije me bilo dugo, svratio samo da vidim da li je Cela i dalje aktivan ili je propao ko zeton 😄

ovde ga nema (!) što ne znači da ne žari i ne pali na drugim frontovima!

25 minutes ago, overkind said:

За сада 😁

onda mora da je neki fejk :)))

Link to comment
Share on other sites

Не да није фејк, него сам пријатно изненађен у каквом је стању. Ја сам очекивао да ће звечи и да је барем једно дугме рикнуло. Кад оно. А ионако се каним да научим да лемим, тако да и ако откажу дугмићи, поправиће се 🙂

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, overkind said:

Не да није фејк, него сам пријатно изненађен у каквом је стању. Ја сам очекивао да ће звечи и да је барем једно дугме рикнуло. Кад оно. А ионако се каним да научим да лемим, тако да и ако откажу дугмићи, поправиће се 🙂

mi imamo po firmi neke razere, posle A4 techa (od kojih je jedan postao miš ubica (*)) Razer ubedljivo vodi po pitanju toga koliko im često nešto otpadne i raspadne se...

Logitech manje-više svaki šljaka, Steelseries isto, ove šklj ni ne računam jer su i noviji a i nemamo ih toliko (Redragon, marvo).

(*) nešto se dogodilo sa jednim A4 tech mišem da kad ga ubaciš u USB na kompu ubije komp trenutno tj. ugasi ga :))

Link to comment
Share on other sites

Мени, за чудо, ниједан Рејзер није цркао. А имао сам их доста. И даље имам мог Коперхеда из неке 2005-6. Ради ко сат. Не акам га сваки дан, али убацим повремено. Све мишеве из "колекције" користим.

Лично сам имао лоше искуство са 2 Рокат Кона који нису радили како треба. Сада имам Коне Аимо, полован, бели двојка скоро тројка :), али ми се не свиђа. Некако је ко путер, млохав. Али ради. И жена је сјебала Детадера, друга генерација мислим. Не знам шта му је урадила, али се оплата распала скроз. Мислим и да су кликови били заглављени. Ништа што сапун и лемилица не оправљају, али тада нисам имао зил да лемим који ми се ових дана јавља 🙂

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, voodoo_ said:

Verovatno mu spojeni 5V i nula pa se aktivira zaštita na ploči

moguće, ali nema veze, ovako je bolje, možemo da ga poklonimo nekom neprijatelju!

2 hours ago, overkind said:

Мени, за чудо, ниједан Рејзер није цркао. А имао сам их доста. И даље имам мог Коперхеда из неке 2005-6. Ради ко сат. Не акам га сваки дан, али убацим повремено. Све мишеве из "колекције" користим.

Лично сам имао лоше искуство са 2 Рокат Кона који нису радили како треба. Сада имам Коне Аимо, полован, бели двојка скоро тројка :), али ми се не свиђа. Некако је ко путер, млохав. Али ради. И жена је сјебала Детадера, друга генерација мислим. Не знам шта му је урадила, али се оплата распала скроз. Мислим и да су кликови били заглављени. Ништа што сапун и лемилица не оправљају, али тада нисам имао зил да лемим који ми се ових дана јавља 🙂

pa ti si onda pravi srećnik 🙂 još od onog boomslanga se raspada taj razer, ne znam kako su oni postali brend. Ajd' lupam i ja, imaju oni dobre stvari katkad! 🙂

Meni je G5 Logitechov otišao u istoriju posle jedno 10 godina ja mislim, G400s sad furam i za sada šljaka, mada kabl deluje kao da će prvi da ispusti dušu.

1 hour ago, mohr said:

I levi klik i skrol su otisli na death adderu, bio jos u garanciji cak ali nisam mogao da je nadjem, u fioci stoji i dan danas ali moram reci jedan od najudobnijih miseva ikada!

e jeste, udobnost je ok, taj "vrh" klikova tj. "zakrilci" kako god da ih nazovem su nešto što je retko ko drugi probao da napravi, dobar je mu je dizajn u tom smislu.

Link to comment
Share on other sites

meni isto razeri radili bez problema, imao deathaddera i orochi. jedino sto je orochi morao da ide na kabl jer je imao neki retardirani feature u wireless modu da ode u sleep posle X sekundi da stedi bateriju, i onda strelica zapne kad ga pomeris.

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

trenutno sam na trecem deathadder eliteu, prethodna dva su mi trajala mozda po 1-2 god, ovaj sad nesto duze ali imam osecaj da je i on na zadnjim atomima snage

kvarljivi su u pm ali ne mogu da zamislim da gejmam na necemu drugom, fenomenalno lezi u ruci

mada kad ovaj treci crkne, verovatno cu uzeti bilo sta, jer odavno i ne gejmam, bar ne fps

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mladenq said:

trenutno sam na trecem deathadder eliteu, prethodna dva su mi trajala mozda po 1-2 god, ovaj sad nesto duze ali imam osecaj da je i on na zadnjim atomima snage

 

brate koji si idealni kupac nekog brenda 🙂 kvari se i raspada ali ti i dalje kupuješ isti :)) 

27 minutes ago, mladenq said:

mada kad ovaj treci crkne, verovatno cu uzeti bilo sta, jer odavno i ne gejmam, bar ne fps

ne znam, meni ovaj G400 i čak i G203 koji imam služe baš dosta dugo, iako je ovaj G203 toliko basic da ne može više biti basic, ali baš fino radi. sličan kao orochi tu i tamo.

15 hours ago, Neptune said:

meni isto razeri radili bez problema, imao deathaddera i orochi. jedino sto je orochi morao da ide na kabl jer je imao neki retardirani feature u wireless modu da ode u sleep posle X sekundi da stedi bateriju, i onda strelica zapne kad ga pomeris.

prilično nemoguće da to nema u setovanjima da se isključi? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Imam i jedan logitech za putovanja, nije mi sad ovde da nađem koji je tačno kupio sam ga još tamo 2003-2004 godine, bluetooth je, nema dongle, mega mali, ali imam utisak da taj može da preživi nuklearni napad. I dalje šljaka kao prvog dana.

2 minutes ago, mladenq said:

haha bukv

traži makar neku VIP karticu ili da ti pošalju gratis jednu onu RGB masku što čisti vazduh!

Link to comment
Share on other sites

imam i ja neki a4 x7, ako se ne varam od 06-07

koristio ga godinama pre razera, i kasnije kao zamenu kad mi crkne jedan razer pa dok ne kupim novi!, i dalje radi kao prvog dana

sto je najgore, nije uopste mis, ali ovaj deathadder elite kao da mi je neko skrojio za saku 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mladenq said:

imam i ja neki a4 x7, ako se ne varam od 06-07

koristio ga godinama pre razera, i kasnije kao zamenu kad mi crkne jedan razer pa dok ne kupim novi!, i dalje radi kao prvog dana

sto je najgore, nije uopste mis, ali ovaj deathadder elite kao da mi je neko skrojio za saku 😄

ako spuštaš celu šaku na miš tj. i dlan, onda mi je jasno. ja više onako samo vrhom prstiju uz minimalno oslanjanje šake, tako da mi više miševa odgovara generalno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

ja i dalje vozim logi G9, najbolji miš koji je čovečanstvo ikada napravilo 🙂 mada se točkić više ne okreće onako kao da nema trenja 😞 

 

g5? ja se ni ne sećam da je on imao da se vrti bez trenja 🙂 

g502 koristim s vremena na vreme, ali iskren da budem ne znam šta bih ti rekao, suviše ima tastera i malo je neobičan oblik zbog toga. ne igram igre na njemu though.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Lucky said:

g5? ja se ni ne sećam da je on imao da se vrti bez trenja 🙂 

g502 koristim s vremena na vreme, ali iskren da budem ne znam šta bih ti rekao, suviše ima tastera i malo je neobičan oblik zbog toga. ne igram igre na njemu though.

G9, ovaj Amazon.com: Logitech G9 Laser Mouse : Electronics

Doduše napravili su kinezi repliku, sve odgovara od g9/9x (magneti, rukohvati), ali sa modernim senzorima i prekidačima, tako da bi trebalo da mu dodje kao v2 🙂 ali nešto nemam hrabrosti da ga naručim 🙂VALKYRIE Pro Mouse RTS V2.0 RGB Gaming Mouse – X-raypad 

A deluje mi da je G502 zamena, čak i Amazon tako kaže 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

G9, ovaj Amazon.com: Logitech G9 Laser Mouse : Electronics

Doduše napravili su kinezi repliku, sve odgovara od g9/9x (magneti, rukohvati), ali sa modernim senzorima i prekidačima, tako da bi trebalo da mu dodje kao v2 🙂 ali nešto nemam hrabrosti da ga naručim 🙂VALKYRIE Pro Mouse RTS V2.0 RGB Gaming Mouse – X-raypad 

A deluje mi da je G502 zamena, čak i Amazon tako kaže 🙂

 

u je koji sam "čuj mene jafu, plazmu" lik :)) ti pišeš G9 ja odgovaram G5 :))

znam ovaj, imali smo ga po kancu, to je miš koji mi najviše nije odgovarao od svih, nekako je suviše mali i nezgodan a najbrže je od svih krenula da mu se plastika pretvara u onu lepljivu plastiku, ne znam uopšte šta je to i što se to događa ali hoće na gumi ili gumiranoj plastici to da se događa pa počne onako da se lepi.

bukvalno ako ga nađem negde daću ti ga za delove ako hoćeš.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...