Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dobro jutro, danas je tačno sredina radne nedelje, zato nema stajanja!

ako se pitate "kako to, pa danas je četvrtak, dan pre petka, nije to sredina radne nedelje??" odgovor je vrlo jednostavan - za svakog pravog biznismena radna nedelja traje 7 dana, 24 časa dnevno! Prostom matematikom dolazimo do toga da je 4. dan tačno na polovini sedmodnevnog ciklusa koji nazivano radna nedelja.

 

Uspešan dan želim!

Link to comment
Share on other sites

Vala si u pravu!

Inače, ustajem jutros u pola 6, gori svetlo u nekoj gajbi prekoputa koja je dugo bila prazna, to me je prvo iznenadilo i onda se na prozoru pojavljuje neka osoba, k'o u horor filmu, ispreseca me.

Al' da se vratim na ozbiljnu temu i pitam - juče je nestala voda u celoj gajbi i posle 3-4 sata je došla MEĐUTIM, ima je u kupatilu ali ne i kuhinji - nikad mi se nešto tako nije dogodilo. Jel treba da zovem vodovod, ne kapiram koncept, oduvek sam mislio da jedna cev dovodi vodu generalno pa se tripujem da je možda nešto do mene, ali predstavu nemam. Hints?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ImbaQQ said:

Kod tebe. Kako dobijas toplu vodu u kupatilu? Jesi vezan na toplanu ili imas bojler? Proveri ventile za kuhinju, mozda su gremlini.

bojler, gledao sam te ventile, deluju ok.

2 hours ago, jasamnepismen said:

Voda valjda ide po vertikalama pa je moguće da su ugasili samo jednu, koja je pukla ili napravila problem.

ovo mi deluje da ima smisla, ne znam tačno kako šljaka to, ali ako ide po vertikali, možda su stvarno isključili celu. proveriću kad dođem kući. hvala!

Link to comment
Share on other sites

Један стан може да има више вертикала. Тако да може врло лако да се деси да имаш у кухињи, а немаш у купатилу. Знам за креативни пример где су ветили за различите вертикале у 2 различита улаза.
Видех сада да је Боб Дилан добио Нобела. Ел ова награда стварно постала тешка зајебанција, па Др. Карајлић може и да јој се нада, или ја не знам о Бобу и доприносу му светској речи? Додуше, и Барак је у том друштву.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, overkind said:

Један стан може да има више вертикала. Тако да може врло лако да се деси да имаш у кухињи, а немаш у купатилу. Знам за креативни пример где су ветили за различите вертикале у 2 различита улаза.

thanks, danas ću se zezati kad dođem kući sa tim, a i da vidim kakva je situacija kod komšija i dal' je neko nešto prijavio vodovodu.

 

2 hours ago, overkind said:

Видех сада да је Боб Дилан добио Нобела. Ел ова награда стварно постала тешка зајебанција, па Др. Карајлић може и да јој се нада, или ја не знам о Бобу и доприносу му светској речи? Додуше, и Барак је у том друштву.

slažem se :) čekamo @bolkonski da se javi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...