Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pre ili posle politike?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan csb i jedmo pitanje

Ja nikad u NS nisam ziveo blizu crkve (komunizam jbg), ali vi koji zivite, koliko cesto i koliko dugo zvone zvona tokom dana? Krv mu jebem, Svajcarska ima vise crkvi po km2 nego Turska dzamija i udaraju svakih pola sata, a udaraju nekad i po 15 min u kontinuitetu. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ceo zivot ziveo bas blizu crkve na Nbgd, tipa 500m i nikad nesto nisam primecivao ta zvona, mislim da idu par puta na dan ali nikad nisu bila nesto upadljiva. Zato su pre par godina za vece neke praznike tipa Uskrs i sl uveli ozvucenje kad je liturgija pa sam se bio istripovao kako se odjednom cuje tako dobro kad pop peva :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

lol koja tema, ali evo da se javim pošto živim bukvalno pored crkve.

zvone na svakih sat vremena i tako znaš koliko je sati (npr. ako zvono "udari" 5 puta onda znaš da je 5 sati, naravno smor je kad je 12 :)), a duže zvone oko pola 8 ujutru i pola 7 uveče (valjda su tad te dnevne liturgije ili kako se već zove), plus nekad zvone i duže ako neko plati ofc (svadba ili sahrana). Uglavnom ne smeta mi, navika jebiga, kao oni ljudi što žive pored železničke stanice pa im ne smetaju vozovi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...