Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Moze ali ne znam po kojoj ceni tacno, nije nemoguce da je nesto visa. A kartica te jebe verovatno zato sto trazi onu autentifikaciju dodatnu s onim uredjajem, mene je to jebavalo na njihovom sajtu. Odes na neki strani, tipa edreams.net i kupis kartu za manje vise iste pare samo se ne jebavas da ides na aerodrom. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dule_smor said:

ladno niko nista ne postuje skoro 24h:(

ajde onda ja jedno glupo pitanje...jel u poslovnici jata na aerodromu takodje mogu da se uzmu karte posto ona izgleda jedina radi i nedeljom tj. 24/7? ne mogu preko neta zato sto me jebe kartica nesto

 

Moze moze, za 40e vise izdace(odstampace) ti kartu. Meni debitna nije prolazila(neku lozinku mi trazili) pa sam zvao call centar i izdiktirao podatke kartice operateru. Ako budes davao podatke kartice ovako ne zaboravi da odes do banke sutra da otkazes karticu i podneses zahtev za novu

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dule_smor said:

Lol, 40 evra vise po karti, jel si siguran, pa karta do Frankfurta je oko 80 evra za taj period kad gledam. Probacu ovo Zwerkovo onda, mada secam se kad sam prosli put uzimao kartu u onoj poslovnici na Tasu da je bila ista cena kao preko sajta?

Pitao lika tog iz call centra.(pre 4 5 dana sam rezervisao kartu) Dal je nekad bilo 20e pa je sad 40... ta cifra mi je ostala glavi.

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dule_smor said:

ladno niko nista ne postuje skoro 24h:(

ajde onda ja jedno glupo pitanje...jel u poslovnici jata na aerodromu takodje mogu da se uzmu karte posto ona izgleda jedina radi i nedeljom tj. 24/7? ne mogu preko neta zato sto me jebe kartica nesto

 

opa Doktore, jel treba smeštaj? Ako ne, javi se barem na pivo da idemo, red je da se zalije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

npr onaj kome se desi nešto nepredvidjeno, pa mora da putuje baš taj dan?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...