Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Juče me je posle dugo vremena i to na totalno neočekivanom mestu (okretnica 22ke) saleteo neki lik sa pričom "evo otpustili su me iz Laze, evo nalazi i rešenje, daj pare za kartu" i ovaj je neki novi, nisam ga viđao do sad. Neverovatno mi je da ta priča i dalje prolazi kod ljudi - razumem da možda sa'vataju neke babe ili decu, šta znam, ali da taj vid prevare i dalje radi na celu populaciju (jer ne bi to radio da ne funkcioniše) mi je rofl.

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je tu "prevara" sekundarna pošto prvi zid koji treba da prođe onaj koji prosi je da li taj čovek od koga ište "voli" ili "mrzi" prosjake. Zato priča ne mora da ima nikakav realan smisao, jer postoje ljudi koji uvek daju i postoje ljudi koji nikada ne daju. Ovih između je najmanje, a i kad daju to je verovatno jednom u deset slučajeva ako ne i više. To je moje mišljenje, nemam nikakvu referencu!

 

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja se slazem sa Bolom. Ja uvek dam, jer srce me boli kad ih vidim sirotinju, kad ih vidim raspale, musave, bez perspektive i zivota. Pa makar nesto... I one babe od 80 godina sto prodaju ubrano cvece, kod njih uvek kupim, odnesem kevi ili zeni, a babi ostavim 10 puta vise neg sto je trazila. Isto i onim sviracima dajem, jer se barem trude, a i skoro me svaka pesma pogadja. 

Cigane na semaforima ne mogu da gledam ocima. Uglavnom ove starije. Ali kad mi dodje tuzno cigansko dete, onda opet dam, jer ne znam ni ja zasto :C

Link to comment
Share on other sites

Ja juče u pošti onoj ogromnoj kod Studentskog trga, red u zmijici sa jedno 50 ljudi otprilike (procena). Ide relativno brzo, rade 4 šaltera, uplate-isplate.

Čekam ja tako, kad hop, jedna krupna, okrugla baba na šalter odmah sa vrata, preskače zmijicu i kuka šalteruši "pustime, uzmi mi, daj mi, aaaa, bole me noge". Po meni, možda je bole, možda ne, stav nadrkan maksimalno, sa kuknjavom u glasu. Šalterska službenica je odjebava, kaže "poy, čekajte red, ne mogu da vas pustim, čekaju svi". Baba odlazi na drugi šalter, smara isto, u međuvremenu je neko pusti, sve ona brzo završi o ode normalno hodajući.

Druga baba, posle 2 ipo minuta, slični gabariti, isti scenario, unjkaviji glas, nadrkan, glasan stav, samo sad ima i štap za hodanje i takođe joj je mnogo teško. Odjebava je šalter 1, odjebava je šalter 2, dolazi do mene jer sam tad stigao na red, onako preko kurca me pita, ja je puštam i u sebi se mislim "jebem ti baba baš malo mater"

@prosjaci, dajem ponekad, ja sam srednja Boletova grupa, kad racionalizujem davanje, dobiju ništa, kada sam smoren onda sam emo i onda dobiju koješta.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, togFU said:

glupi Srđan, trebao je da promeni ime u "naša Cica" i sabio bi život.

Kad smo kod teme burgera, kad budete u NS idite u Toster, dobri su burgeri i pivo!

 

Btw Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave

E nikako da odem do Tostera, ali bejah u Tehnologu, ali nisu burgeri nego neki custom made sendvici koji sabijaju zivot i imaju toceni Punk, swe pohwale

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lex said:

Ja prosjačenju prilazim kao performasu. Ukoliko je glumac, a prosjak mora biti glumac, dovoljno šarmantan i kul, ili originalan, možda će dobiti nešto.

Mada bi realno bilo da nikad nikome ništa ne dam. Samo tako je fer.

jel to ono kad ti dođe ciga pa nije da hoće samo da opere šoferku, nego i odrepuje, stoji na rukama i još posle ispriča vic?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sttevann said:

Pricao mi kolega, njegova devojka u kolima ceka na semaforu, i prilazi joj ciga, i ona: "Nemoj da peres, molim te."  Kaze ciga: "Ajde onda da ti bar ispricam vic"

I pita je: "U cemu je razlika izmedju cige i crnca?"

I onda je pogleda onako, namigne, i kaze: "Nema razlike" 

meni redovno prosipaju onaj:

- kako se zove ciga bez kola?

- nikola

:))

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, togFU said:

glupi Srđan, trebao je da promeni ime u "naša Cica" i sabio bi život.

Kad smo kod teme burgera, kad budete u NS idite u Toster, dobri su burgeri i pivo!

 

Btw Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave

Meni u Tosteru burger bas prosek. S druge strane, NS generalno nema po meni dobar burger. Harveys onaj sto je bio u novosadskog sajma je bio dobar i za ne verovati kafemat je imao kidanje burger al su ga zamenili sa neka dva bedna mini burgera jer se masa zalila da ne mogu da ga zagrizu i da je masan i tezak, tako sve stvari koje burgeru zapravo idu u prilog... Dok BG bas sabija burgere :S

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

jeo u tosteru pre par meseci, pristojan burger. vlasnik nas je usluzio cini mi se, dok je odnosio nakon jela smo mu pomogli da natovari itd. pa nas je pitao odakle smo, jer bi mu lokalci eventualno postavili nogu, glupi madjari!

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Longleyy said:

Meni u Tosteru burger bas prosek. S druge strane, NS generalno nema po meni dobar burger. Harveys onaj sto je bio u novosadskog sajma je bio dobar i za ne verovati kafemat je imao kidanje burger al su ga zamenili sa neka dva bedna mini burgera jer se masa zalila da ne mogu da ga zagrizu i da je masan i tezak, tako sve stvari koje burgeru zapravo idu u prilog... Dok BG bas sabija burgere :S

u jeo sam redovno u tom harvisu kad sam češće dolazio u ns, dobar je bio baš.

52 minutes ago, Lex said:

Nemam šoferku, pa mi se tako nešto nije dešavalo, ali konceptualno ima smisla...

onda je krajnje vreme da nabaviš šoferku, zabava je zagarantovana!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tortky said:

Adblock+ od sada prikazuje određene reklame (koje su debelo plaćene kapiram).

vrh

Odavno "bukti rat" između adblock ekipe i publishera + gugl i ostala braća baš tim povodom.

čim je ogroman keš u pitanju svi bi deo kolača, biće zanimljivo videti kako će se to razrešiti jer ovi hoće da ih skroz banuju zbog toga što puštaju "poneku" reklamu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...