Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

11 hours ago, togFU said:

ok, ima smisla ma koliko delovalo glupo na prvu loptu... ali, kako će facebook da zna kad neko umre?

gugl je skoro ubacio nešto slično, ali se kod njih zasniva na periodu nelogovanja, mislim da je godinu dana, kada automatski gugl proglasi vlasnika naloga mrtvim.

a ovo je izgleda legit:

http://en.shitexpress.com/

1) CHOOSE AN ANIMAL
Various animals have different types of excrement. Today, we offer organic, wet horse poop.

2) GIVE US AN ADDRESS
We deliver packages to ALL COUNTRIES in the world, directly to the recipient. We use national postal service.

 3) PICK A STICKER
Do you prefer plain, simple and none-telling package? Or how about adding a big smiley face sticker?

4) PAY AND STAY ANONYMOUS
Pay with Bitcoin or Paypal. This service is 100% anonymous. We will never reveal your identity, even if you pay via Paypal.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Lucky said:

gugl je skoro ubacio nešto slično, ali se kod njih zasniva na periodu nelogovanja, mislim da je godinu dana, kada automatski gugl proglasi vlasnika naloga mrtvim.

a ovo je izgleda legit:

http://en.shitexpress.com/

1) CHOOSE AN ANIMAL
Various animals have different types of excrement. Today, we offer organic, wet horse poop.

2) GIVE US AN ADDRESS
We deliver packages to ALL COUNTRIES in the world, directly to the recipient. We use national postal service.

 3) PICK A STICKER
Do you prefer plain, simple and none-telling package? Or how about adding a big smiley face sticker?

4) PAY AND STAY ANONYMOUS
Pay with Bitcoin or Paypal. This service is 100% anonymous. We will never reveal your identity, even if you pay via Paypal.

"Send a box filled with gluten-free horse shit for as low as..." [roflmao]

Ovo moze i u Istok temu - https://www.reddit.com/r/startups/comments/2ohrtd/how_we_earned_10120_in_30_days_by_sending_horse/

Link to comment
Share on other sites

Nesto nije u redu (hd sa starog lap topa, stavljen u hd passport).

Na sentinelu sam pogledao (slika u prilogu) i vidi 3 particije sa tog hd-a, ali prakticno ne vidi nista...

jel ima neke pomoci ili je rikno.

Ako ima pomoci jel ima neki programcic koji to moze da "sredi" ili da ga saranjujem?

Capture.JPG

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

sad me je blam, ali ja sam tako spalio hdd iz poslovnog laptopa. Stavio sam ga na onaj interfejs (usb3) od prenosnog HDD koji si mi prodao, i spalio disk kad sam ga ubo u komp. mogu ti i slikati sta sma povezao :D

Moguce da nema veze, mozda je prosto "plocica" sjebana, samo kazem

 

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ljudi koji vam je kurac, samo kazem da sam tako "spalio" svoj hdd :

-imao sam prenosni verbatim. Crko je disk.

-skinuo sm konvertor sata-usb3, da imam uvek mi toga treba (imam dva komada sata-usb2, koriste mi cesto)

Ubo hdd sa poslovnog laptopa u sata-usb3, nabo usb3 u MAC da prekopiram par stotina gigabjata vaznih dokumenta iz srbije, i ostao bez istih disk je "skviknuo" culo se bre CAP.

-Do tada je taj disk nosen na razne strane ali uvek sa usb2 adapterom.

-zato rekoh mozda ima veze

- i nije do toga sto je NTFS na njemu pa ga mac "nije procitao" disk je bukvalno elektronski skviknuo :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

tesko. Pre cu reci da je adapter neispravan. Ali cu prestati da pisem jer mi je trablusting koji sam naknadno izveo ponizavajuc i non-cost effective :D

Uglavnom pomozite nomkiju da spasi podatke!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, f4ts0 said:

tesko. Pre cu reci da je adapter neispravan. Ali cu prestati da pisem jer mi je trablusting koji sam naknadno izveo ponizavajuc i non-cost effective :D

Uglavnom pomozite nomkiju da spasi podatke!

 

10 hours ago, voodoo_ said:

Jedino da provuče disk kroz GetDataBack, moguće da je samo otišao MBR pa Windows ne prepoznaje particije lepo, a da su podaci tu.

Hvala drugari...pokušaću sa ovim što preporučuje vudu...sad je ćale, valjda se uozbiljio :D

Nego, vudu, videh Krekijevu sliku na fb...al se on ugojio :(

Reci mu da se mane testenine :)

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, absolute said:

 

Hvala drugari...pokušaću sa ovim što preporučuje vudu...sad je ćale, valjda se uozbiljio :D

Nego, vudu, videh Krekijevu sliku na fb...al se on ugojio :(

Reci mu da se mane testenine :)

 

Hoćeš reći da sam nekad bio neozbuljan?!?!?!?.I.11??

Jeste, sad je i viši i 20 kila teži od mene...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...