Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, Shekk said:

Zar to ne treba da se uzima nešto tipa 1 kašičica dnevno, uz hranu, jer snižava pritisak/šećer or something ? Ili su to neo-bapske priče ?

Sve što sam ja pronašao od informacija je da je jedna supena kašika dnevno optimalna i dovoljna, ali ne i da je više kašičica problematično, osim ako ih ne uzmeš "sirove" dok se nisu napile vode, pa onda moraš preko toga dosta vode da popiješ. Ali inače ta jedna supena kašika je i više nego dovoljno jer se ona pretvori u omanju činiju sadržaja kada se "napune" vodom :)

Link to comment
Share on other sites

Gledam onu marku žvaku sa parkingom, jel moguće da se taj parking stvarno ne koristi uopšte, čak ni tokom radnog dana?

Znam da je tamo uvek bio haos za parkiranje, ali ni meni nije bilo OK da se sruši ona jedna od retkih finih velikih zelenih površina između traka. Koji totalni debili.

Link to comment
Share on other sites

Gledam onu marku žvaku sa parkingom, jel moguće da se taj parking stvarno ne koristi uopšte, čak ni tokom radnog dana?

Znam da je tamo uvek bio haos za parkiranje, ali ni meni nije bilo OK da se sruši ona jedna od retkih finih velikih zelenih površina između traka. Koji totalni debili.



Dovla je nesto slicno kukao na fejsu a ja bas prolazio tu pa sam slikao, ovo je od prošle nedelje

b2424021cbf3f4221107057cfcf9889c.jpg

231ab64bb38615f639c0cef7cafbd17c.jpg

Neki delovi blize Sava Centru su doduše malo više popunjeni ali opet ono tri prazna mesta pa kola.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kod mene uveli mashala zonu. Ovoliko zamotanih na potezu gajba-park-trzni centar nikad nisam video.  Još moj kraj važi da je burka free... Jebena najezda 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ivan~ said:

Da, ceo bulevar od sava centra do tošinog bunara je u plavoj zoni.

al su ga upropastili, totalno :( 

živo me zanima što se sad tu ne parkiraju ovi što su potpisali peticiju.

btw, kod mene svira sirena (smirela, ako je bitno :)) sa krsta, ne znam dal se neko zeza il' nešto proveravaju al' udara nostalgija!

Link to comment
Share on other sites



živo me zanima što se sad tu ne parkiraju ovi što su potpisali peticiju.



Svih 400 SNS botova? :) salu na stranu niko ne gleda da li ti koji su potpisali peticiju uopšte imaju kola. Plus je samu peticiju potpisalo fazon 400-500 ljudi a tom zonom je obuhvaćeno ~30.000, peticija služi samo kao glupo opravdanje.

Oni tu zonu hoće da uvedu negde jos od 2010. godine samo im je sad bilo dobro opravdanje što su izgradili nova parking mesta. Inače izgradili su 700 novih parking mesta a zonirali ukupno 1.900.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...