Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

ja sam jos davne 2015. napravio mnalog na hondinom forumu jer sam hteo da pazarim Akorda koji me je u tom periodu neverovatno mnogo golicao. ono, gde god da idem, svuda ga vidim i svaki odmerim lepo (no homo). ali posto sam ziveo u Kosvskoj u BGu, malo mi bila muka kad pomislim gde bih parkirao i kako bi izgledala cela ta avantura (pritom mi se voznja po BGu prilicno gadi), a i nije mi nesto trebao auto, pa sam iskulirao. i dalje gledam Honde redovno, ali mi reky rasplamsao ljubav opet, plus sam sad u Pancevu pa mi nije frka za parking, a i eventualno bih mogao nekog lepog plavog svemirca da uzmem da se igram i dusu da mu vadim za relativno "male" pare.

hvala reki o/

Edited by digrejzo
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, voodoo_ said:

Inače ono moje je bilo više ironično na konto stare srpske domaćinske tradicije da se auto kupuje tek kad pređe 150 hiljada jer je tek tad lepo razrađen a još nije izraubovan, a ovaj Kili jednom u životu kupio nova kola i odmah misli da je Paris Hilton

Drugi novi auto izvozim iz salona \o

Edited by killYg0r
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, killYg0r said:

Drugi novi auto izvozim iz salona \o

samo polivaj

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, voodoo_ said:

Preporučujem Novu Pazovu (ne zajebavam se)

Sad svi imaju internet, mobilna mreža pokrivena, dobra veza sa BG i NS lokalnim i autoputem, renovirali železničku stanicu i proradio voz, ima Lidl 😄 , pošta (!), Maksi, Univereksport i još pun kurac radnji, i širi se ka staroj Pazovi do nivoa da će se za 10-15 godina verovatno spojiti.

E sad, ambijent je totalno različit od Karaburma sirotinjskog krimi geta i sad su stasala deca izbeglica koje su došle devedesetih, možda ti bude čudno

hm. prva reakcija je kao perina HOHOHO, nda covek razmisli i nakon sto se realno pogleda sve, ipak je HOHOHO.
U smislu da biras tamo, a ne da nemas drugi izbor.

ali ovo je tema o autoima!
Ne znam koja je pozicija sitroena u srb, ali meni ovo deluje pa ok kad ogledamo danas sta ima

 

Screenshot 2022-08-24 at 09.50.55.png

  • Haha (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, manson said:

E jbg, prodali sva 3 zelena i20 koja su bila na lageru 😞 kad nisam uzeo odmah... Kupujem auto kao Dule komp 🙂 sledeća tura stiže za 2-3 meseca, možda malo kasnije.
A možda mi to samo univerzum govori da ne kupujem auto, ili bar ne Hjundai? 🙂

kasnije, meni auto kasni i ne znaju kad će, ipak fale neki delovi, jebo sam im mater

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...