Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

au kako dobre sandalice na drugoj fotki :D

 

anyway, blizi mi se potraga za zamenom kasike, evo sad ce 10 god jos malo sto i nije kljucno koliko postaje hronicno malo mesta u njemu sa decom, sedistima, kolicima...

samo kad zamislim opcije ovih minivanova ili karavana zeludac mi se okrene :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, G!!! said:

au kako dobre sandalice na drugoj fotki :D

 

anyway, blizi mi se potraga za zamenom kasike, evo sad ce 10 god jos malo sto i nije kljucno koliko postaje hronicno malo mesta u njemu sa decom, sedistima, kolicima...

samo kad zamislim opcije ovih minivanova ili karavana zeludac mi se okrene :|

Novi kashkai?

koliko mi je stari tj taj tvoj zhanru i ne kapiram ga bas, ovaj novi je bombona.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se u taj Espace na prošlom sajmu kad su ga valjda i predstavili, ono imao sam utisak da sam za komandnom tablom svemirskog broda. Odmah sam istripovao da sam kapetan Battlecruisera iz Starcrafta :) Ne znam kako se vozi doduše a i koliko se sećam skupo je kao đavo :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nisam nesto zagrizen da ostanem na nissanu

jbg, ne mogu biti objektivan koliko je ruzan stari ili ne, meni je i posle skoro 10 god skroz ok (da nekako je ruzan je u odnosu na ove novije modele svih proizvodjaca, sa tim mogu lako da se slozim)

a nisam ni siguran u dobitku prostora stari vs novi,  sama duzina vozila je mizerno promenjena

sa druge strane neke varijante passat/mazda6/superb su preeeduuugaaackeeee a prostorno pozadi prevrh :D Jbg osnovna stvar od koje krecem je mesto pozadi/gepek -> sve ostalo

sa nekim osvrtom da uopste ne moram da menjam auto 2017  al eto na vreme da razmisljam :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

npr ne mogu vise da se cucam za odrzavanje bg ili ns, ovde kod mene ga i dalje nema

servis gde sam ga kupio je bio krajnje jajarski, master group, novi sad tada generalni zastupnik, zato valjda vise i ne postoje !?@$#

paaaaapreno je skup svaki rezervni deo

enterijer je mogao biti kvalitetniji za te pare u ovoj mojoj varijanti

iz kooperacije reno nissan, nissan je izgubio na kvalitetu moj je utisak (apsolutno subjektivan, na osnovu eto dugogodisnje voznje dva modela)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, G!!! said:

npr ne mogu vise da se cucam za odrzavanje bg ili ns, ovde kod mene ga i dalje nema

servis gde sam ga kupio je bio krajnje jajarski, master group, novi sad tada generalni zastupnik, zato valjda vise i ne postoje !?@$#

paaaaapreno je skup svaki rezervni deo

enterijer je mogao biti kvalitetniji za te pare u ovoj mojoj varijanti

iz kooperacije reno nissan, nissan je izgubio na kvalitetu moj je utisak (apsolutno subjektivan, na osnovu eto dugogodisnje voznje dva modela)

šteta, zato i pitam, jer nemam iskustva sa nissanom a ovako deluje zanimljivo - nisam znao da su i delovi toliko skupi npr.

Link to comment
Share on other sites

Pa nisu im više delovi toliko skupi nakon alijanse sa Renoom, ono, sve su to njihovi dci ili tce motori. Ja isto mislim da je nov Kaškai odličan izbor.
Superb je takođe dobra opcija ako hoćeš prostor i sveukupni kvalitet. Jbg, ima dosta kola... kad dođe vreme ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Sunshine. said:

Ako je neko lud i ode full skoda, sta je bolji izbor izmedju slicno opremljenog superba sa manuelnim i oktavije sa dsgom, oba 2.0 tdi, cena takodje priblizno ista.

Meni je Superb možda ipak previše veliki auto, otkud znam. Octavia mi je nekako kompaktnija. Pričam samo sa te strane, nemam pojma tehničke karakteristike motora i menjača.

Link to comment
Share on other sites

Da li neko ima iskustva sa restilizovanim BMW 118d (143ks) i 120d (177ks) prve generacije (2007-2009god)? Ono što sam do sada dobio od informacija je da su motori veoma pouzdani, dobro su se pokazali do sada, od specifičnih kvarova imaju problem sa lancem, i manuelni i automatski menjač se preporučuju...

Takođe me interesuje i Audi A3, isto godište i  motori 1.9TDI (105ks) i 2.0TDI (140ks i malo ređi 170ks). Ako se ne varam treba izbegavati ovaj 2.0, dok 1.9 generalno hvale i da je pouzdan i jeftin za održavanje.

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Jedno glupo pitanje. Istekla mi je vozacka 2011. godine, sada hocu da je obnovim da li moram ponovo da polozem? Ne znam da li postoji neki period do kojeg moras da obnovis vozacku nista ne pise na netu. U medjuvremenu sam svakako zaboravio da vozim :))

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...