Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

je l' samo meni automobili sa crnim felnama generalno izgledaju kao da imaju čelične :(

^qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Moja poznanica vozi crni, tako da ne brini Dule, ima ih :)

El moguce da sisa 12L po gradu jbt?  21 vek je jebeno, esu oni normalni.......

Nije covek naveo koji je motor, ali sa DSG menjacem idu oni od 160KS, 200 ili vise, za tu snagu ako ga nagazis 12l uopste nije mnogo, pogotovu ako uzmes u obzir uzivanje u voznji :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

meni je licno najlepsi u bronzanoj boji:

568bfd32ce1b5_maxresdefault1.thumb.jpg.6

prodavao se i crveni, koji isto super izgleda, ali je bio 15k. a sto se tice potrosnje, DSG prebacuje kako stiskas gas - sto znaci da mozes konstantno da vozis ispod 2.000 obrtaja, i onda ce potrosnja da bude 7-8 litara. al jebo to onda :) 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Preteče me Docy, pisao sam s wc šolje bmk.

Dakle kupovina kola nije samo "daš pare na primopredaji" i poz, sačekaće te gomila troškova (zavisno od sreće i od toga da li kupuješ od nekog po preporuci, ili random preko oglasa), tim pre što za 2500 nemaš kola mlađa od 8 godina. Kad krenu razne gluposti da propadaju od habanja i starosti, značiće ti to što su turski delovi za Punta jeftiniji od npr. Forda ili Renoa. U svakom slučaju bih preporučio da juriš kola od 2000 a tih 500 čuvaš u šteku za eventualne dodatne troškove tokom prvih meseci.

I bitno je da si načisto sa sobom da li kupuješ pussy wagon ili prevozno sredstvo :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Baš ovo što voodoo kaže, ne bih sam bolje sročio.

Nagledao sam se slučajeva ljudi koji su zadnju paru (dali u zlataru) dali za auto koji su kupovali, i posle imali mali ali 200-300-evra-problem sa istim. I onda frka, pozajmljivanje para i ostalo... Tako da uzmi za 2k i imaj štek za servis, u tom rangu cena ne može niko da ti da savet koji auto da kupiš već sam igraš lutriju ko je kako održavao auto. Ili znaš za neki auto da ima korektnu istoriju održavanja, pa kupiš taj.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Namerno sam napisao tako štur post da vas ne bih naveo u kom pravcu da idu odgovori, mada vidim da sam to ipak uradio sa poslednjom sprdnja rečenicom "PUNTO STOP".

Naravno da znam da je bitno i održavanje, i naravno da neću dati poslednji dinar za auto.

E sad, neki moj prvi izbor su bili golf 3 (ali sam ga ubrzo precrtao), Astra G, Fokus, a odnedavno sam se izložio i na audi A3 (za koji bi mi trebalo malo više para, ali ok, ne žurim), tu je i Alfa 147, za koju mnogi kažu da je generalno kvarljiva itd... ni punto nije skroz isključen iz igre.

U principu je dilema da li slušati srce ili mozak :D

Evo npr komšija jutros objavio oglas, znam lika, skroz ok i pošten gari, to je ono što mi dosta znači i zato i razmišljam o ovome iako je punto. (podsetite me koja generacija zastave 10 je ok, valjda samo ona prva što su samo sklapali u KG? A ostale su krš?)
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8042806/zastava-10

Dok bi na primer "srce" pre išlo u ovom nekom pravcu :D

Jako lepo i očuvano izgleda alfa, ovog lika na primer ne znam ali imam jednog "mutal friend" pa bi verovatno mogao i da spustim cenu i da dobijem iskrene odgovore
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7199380/alfa-romeo-147-19-jtd

 

A ovo je neki uvoz klasičan, lutrija što bi reko dovla, al jebiga kad mi se sviđa :D
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7365650/audi-a3-19-tdi

 

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...