Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

2 hours ago, killYg0r said:

@velicina Ja znam ljude koji su isli na more sa dvoje dece u Cliu. To isto tako ne znaci da treba svi da budemo efikasni klosari, ako vec neko moze da priusti normalan auto.

Jel tolko moraš da kompenzuješ baš? 😄

Porasli su svi auti sa dimenzijama, clio sad je veličine megana nekad, al je većini ostalo u glavi da je clio "mali auto". 

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Junkie said:

Jel tolko moraš da kompenzuješ baš? 😄

Porasli su svi auti sa dimenzijama, clio sad je veličine megana nekad, al je većini ostalo u glavi da je clio "mali auto". 

Used 2006 Renault Clio 1.2 Campus 2007 3dr For Sale | Used Cars NI

Ovo nije velicina Megana.

Ajmo malo da izadjemo iz sirotinjskog momenta da se sve moze, jer bi tom logikom dosli do toga da je pranje u lavoru pojednako dobro kao odlazak na more.

1 hour ago, voodoo_ said:

Ja išao sa dvoje dece u Puntu 😞

VIdećemo se u separeu Kiliguze!

Uzivaj malo u zlatnom dobu, vrlo brzo ce proci!

1 hour ago, Jose Jimenez said:

Pustite čoveka, tek što je digao kredit za dinamična kola, a sve koleginice prešle na rad od kuće :tf2:

Mazda je sve sem dinamican auto :tf2: ali pricacemo mi za 3-4 godine jos! Ako pozivi IT kao sto Alfa tvrdi :tf:

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, FATA said:

Mene iskreno mrzi to "idi pogledaj uzivo" samo zato sto sam se razmazio kupujuci od prijatelja/poznanika od 2008! Uvek cekao da iskoci neka prica i uzimao auto u tom trenutku pa nije bilo potrebe za cimanjem. Izgleda da cu morati da promenim pristup!

Moraćeš u ovoj situaciji, nema ti druge, i vodi nekog iskusnog da pretrese limariju Mazde, bile su neke generaciej trojke, valjda jedna ili dve pre te neke probleme sa korozijom, navodno sređeno, ali nikad ne možeš biti sto posto siguran. Baš se sećam kad sam prelomio kupiti prvog japanca, kako su moćne i jeftine i motori svuda hvaljeni bili za te mazde 3 oko 2004. koje sam tad gledao, ispostavilo se da rđaju gore od Opela iz devedesetih, i da su zato jeftine :D (edit gugle nabbrzaka kaže da trojke do 2009. rđaju, treba da si bezbedan sa tim, ali oprez nije na odmet.)

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, millanče said:

Moraćeš u ovoj situaciji, nema ti druge, i vodi nekog iskusnog da pretrese limariju Mazde, bile su neke generaciej trojke, valjda jedna ili dve pre te neke probleme sa korozijom, navodno sređeno, ali nikad ne možeš biti sto posto siguran. Baš se sećam kad sam prelomio kupiti prvog japanca, kako su moćne i jeftine i motori svuda hvaljeni bili za te mazde 3 oko 2004. koje sam tad gledao, ispostavilo se da rđaju gore od Opela iz devedesetih, i da su zato jeftine 😄 (edit gugle nabbrzaka kaže da trojke do 2009. rđaju, treba da si bezbedan sa tim, ali oprez nije na odmet.)

Hahah au brate meni ne gine 100€ po automobilu koji bih hteo da proverim 😄 dobro si pomenuo ovo za rdju, uopste nisam znao a vidim da je popularno cak i na mladjim mazdama od 2015 na ovamo.

Sad bio do majstora da vidim da li mogu da banu ili da ga slepam i ubo sam tacno odmore inace bi se spustili da ga pogledaju pu bas. Pu bas na kvadrat je to da su mi rekli da postoji sansa da je prezupcio sto se poklapa sa periodom u kom treba da se radi veliki servis... mislim da sam ga radio pre nekih 180-200k km tako da mi nov autic ne gine!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, killYg0r said:

Used 2006 Renault Clio 1.2 Campus 2007 3dr For Sale | Used Cars NI

Ovo nije velicina Megana.

Ajmo malo da izadjemo iz sirotinjskog momenta da se sve moze, jer bi tom logikom dosli do toga da je pranje u lavoru pojednako dobro kao odlazak na more.

Uzivaj malo u zlatnom dobu, vrlo brzo ce proci!

Mazda je sve sem dinamican auto :tf2: ali pricacemo mi za 3-4 godine jos! Ako pozivi IT kao sto Alfa tvrdi :tf:

To nije noviji clio, haluciniraš 😄

megane 2006-  1368 x 1710 x 4082
clio 2014 - 1448 x 1732 x 4063

Link to comment
Share on other sites

Slika je modela sa dvoje vrata tog godista, u takvom auto se covek vozio u Grcku na more sa dvoje dece, nisam pomenuo da je nov nigde.

Moja poenta je da je to jadarenje i mucenje svih ucesnika. Ko pomene "nekad su se vozili u Fici" nek se vrati slobodno u to vreme vozom za Jugoslaviju \o

A da gledamo po stvarnim potrebama onda bi vozili kola sa jednim sedistem, jer se vozimo u najvecem procentu sami sa sobom.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Zwerko said:

Kako nisi citirao deo gde mu je izgleda prezupcio kais iz razloga sto nije odradio veliki servis 🙂

Ne znam da li je prezupcio ali postoji opcija po recima vratara, majstor nije hteo da daje prognozu dok ne pogleda! Totalno sam zaboravio na veliki servis i kad mu sleduje a obicno sam dobar sa pracenjem i belezenjem tih stvari. Nadam se da nije velika steta!

 

47 minutes ago, togFU said:

Sabijaš Fato brt 

Znao sam da ce neko da se upeca pa nisam hteo da ispravljam!

Smucili su mi se majstori jebeno... Poslednjih par godina kad sam terao auto na pregled i servise ostane po 7-15 dana (sigurno 1 mesec godisnje) i ako me se sete sete pa kao gotov ti je auto. Ja sam prezupcio i zaboravio da zabelezim kad mu je veliki servis i eto sranja niotkuda...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, killYg0r said:

Slika je modela sa dvoje vrata tog godista, u takvom auto se covek vozio u Grcku na more sa dvoje dece, nisam pomenuo da je nov nigde.

Moja poenta je da je to jadarenje i mucenje svih ucesnika. Ko pomene "nekad su se vozili u Fici" nek se vrati slobodno u to vreme vozom za Jugoslaviju \o

A da gledamo po stvarnim potrebama onda bi vozili kola sa jednim sedistem, jer se vozimo u najvecem procentu sami sa sobom.

Realno da sam single bi isključivo smarta i tu kategoriju furao, pogotovo ako mahom vozim po gradu. 😄

To "voziću drugare na žurku, biću glavni" je passe već naveliko kad prefuraš 25 godina valjda.

Nisam rekao ništa o fićama, nego da ako menja auto iz 2007 za neki iz 2015, da nije više ista grupa kola iste veličine i da mu kurcu ne treba auto koji je za veličinu veći od trenutnog, više troši, skuplji je, skuplji su delovi, teže se parkira itd itd. Rapid koji je u grupi "mučenje učesnika" proguta 3 kofera u gepek, ima mesta ihaha pozadi za noge, piči do 190, ne znam koji aspekat je mučenje učesnika.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jose Jimenez said:

Gledao sam svojevremeno iznajmljivanje, bili su prilično skupi: 50-200€ po putovanju.

 

uf, to je dosta baš, ovi moji rentiraju povoljnije - tj. bliže ovoj donjoj cifri, što je za jednom godišnje putovanje mnogima prihvatljivije nego da kupuju.

24 minutes ago, Junkie said:

Realno da sam single bi isključivo smarta i tu kategoriju furao, pogotovo ako mahom vozim po gradu. 😄

 

Happy Married At First Sight GIF by Lifetime

doduše nisam singl! 

a bogami znam i neke što imaju smarta i voze dete u vrtić u istom!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, killYg0r said:

Mazda je sve sem dinamican auto :tf2: ali pricacemo mi za 3-4 godine jos! Ako pozivi IT kao sto Alfa tvrdi :tf:

Napravićemo softver koji će da vas zameni, ali ćemo morati da ga održavamo :tf:

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, FATA said:

Smucili su mi se majstori jebeno... Poslednjih par godina kad sam terao auto na pregled i servise ostane po 7-15 dana (sigurno 1 mesec godisnje) i ako me se sete sete pa kao gotov ti je auto.

Resenje je prosto, uzmes nov auto :tf:

1 hour ago, alfa said:

Dobro, zvacemo Kilija kada treba neko da restartuje ruter...

Znao sam da mogu da racunam nas vas programatore kad dodju najcrnji dani!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Objasnio vam je kili, moze lockTM

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...