Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

Ili kupiš jedan auto za familiju, jedan za sebe  
Glede ove diskusije - komšija daily vozi braon auto na slici. Komšija iz garaže izvezao da se vozi na registraciju zeleni auto sa slike na šlep (radi normalno, samo je previše spušten za moj ukus). Naravoučenije nije svakome drugi auto Punto :) IMG_20220601_185637.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

Glede ove diskusije - komšija daily vozi braon auto na slici. Komšija iz garaže izvezao da se vozi na registraciju zeleni auto sa slike na šlep (radi normalno, samo je previše spušten za moj ukus). Naravoučenije nije svakome drugi auto Punto :) IMG_20220601_185637.jpg

Jel' to BMW 850??? To nema cenu, jbte :)

  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oddball said:

ok, dakle Kia Soul. Ae sad B vs D? oba su iste snage, iste zapremine, ali kapiram da D ima bolji obrtni momenat?

def od svih tih kia soul.

tetka vozi već x godina, veoma zadovoljna, fin pregledan auto.

kapiram da ćeš D lakše da posle dalje prodaš kod nas ako ga budeš hteo prodati 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, millanče said:

Jel' to BMW 850??? To nema cenu, jbte 🙂

Jeste, prelep je uživo stvarno, plus mu je dodao neki izduv, čuje se baš besno. S tim da nije da nema cenu, posle sam našao i oglas, to je taj, nema 2 komada sigurno https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/19788680/bmw-850-850i-csi-optic?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0 🙂 Jedino što je bio bez tablica sad kad ga je izvozio, nisam siguran da li ga je on kupio ili ga je prodao, ali pošto su ga izvozili iz garaže cenim da ga je prodao. Plus je toliko spušten da ne može sam da izađe iz garaže pa je šlep stavio rampu dole, zato tako čudno i stoji, jbg, nije baš za daily drivera po BG 🙂

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

i da nije spusten nije ovo auto bas za svakodnevnu voznju. meni je poenta ovakvih automobila upravo da se ponekad obrne neki lepi krug da svaka voznja bude gust 🙂 

6 hours ago, Lucky said:

def od svih tih kia soul.

tetka vozi već x godina, veoma zadovoljna, fin pregledan auto.

kapiram da ćeš D lakše da posle dalje prodaš kod nas ako ga budeš hteo prodati 🙂

hehe, dakle postao sam i tetka...  sala mala, a gde su mladi tu i sala vrca 😄 Pa i ja nesto kapiram dizel buduci da su im performanse slicne.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Zwerko said:

Jeste, prelep je uživo stvarno, plus mu je dodao neki izduv, čuje se baš besno. S tim da nije da nema cenu, posle sam našao i oglas, to je taj, nema 2 komada sigurno https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/19788680/bmw-850-850i-csi-optic?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0 🙂 Jedino što je bio bez tablica sad kad ga je izvozio, nisam siguran da li ga je on kupio ili ga je prodao, ali pošto su ga izvozili iz garaže cenim da ga je prodao. Plus je toliko spušten da ne može sam da izađe iz garaže pa je šlep stavio rampu dole, zato tako čudno i stoji, jbg, nije baš za daily drivera po BG 🙂

a šta je u današnje vreme 45.000! ionako će apokalipsa, samo ga dobro sačuva u nekoj garaži pa ga pronađu za sto godina i onako oduvaju prašinu sa njega i koriste kao vozilo za beg od grupe pirata!

2 hours ago, oddball said:

hehe, dakle postao sam i tetka...  sala mala, a gde su mladi tu i sala vrca 😄 Pa i ja nesto kapiram dizel buduci da su im performanse slicne.

pa dobro, istini za volju oni su soul zapravo napravili kao urbani auto za urbanu ekipu po uzoru na one japanske kockice od automobila, tako da je možda tetka tu želela da bude mlada a ne da si ti tetka! :))

Link to comment
Share on other sites

@Zwerko @Lucky U Šapcu je tokom devedesetih blejao u ulici Vojvode Mišića dugo, dugo, godinama, ma 5 godina minimum, verovatno više - jedan rashodovan Porsche 944 i malo dalje od njega žuti 850 (ili 840). Meni je bio praznik kao klincu kad prođem i vidim ta dva auta, koliko su mi bili gotiva.

Kupite, bre, ovo, za 45k, jedan je život :D

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2022 at 3:18 PM, oddball said:

Da ne otvaram novi topic, a sa druge strane nije da hocu da ga kupim ali me zanimaju neke stvari oko ovog auta:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/19954849/ssangyong-korando-20d-4x4-ch?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Jedini odgovor na ovu temu je "ne"

On 5/30/2022 at 5:56 PM, reki said:

plot twist

odustao sam od civica (za sad), mnogo mi je sad da dajem 6k za auto 2007 godiste, ipak ce to da saceka neka bolja vremena 😄

tako da gledam sad uglavnom corsu d ili fiat evo, ili ako cujete za nesto provereno u tom cenovnom rangu javite 😄

Samo zapamti da sa Hondom dobijas mogucnost da si srecan dok je vozis i da eventualno nadjes neku rupu za guranje kite.

Sa Corsom si pickica, a mozes i P nalepnicu da stavis, cisto da se uklopis u profil!

On 5/30/2022 at 7:33 PM, voodoo_ said:

Uz rizik da zvučim kao matori ćale (mada i za to me zabole), nemoj uzimati nizak auto za Beograd

Od kako je 500L kod limara, već treću nedelju vozim bivšeg Punta da premostim i to je kriminal:

Once you go black :tf:

On 5/31/2022 at 8:17 PM, Highl1 said:

bukvalno sam nešto slično hteo da napišem, kakvi bre 500l, puntaći i sl na ovom topicu, jel smo RUR ili nismo

Ovi sa Fiatima i Skodama napadaju opasno!

19 hours ago, f4ts0 said:

a nekad napisu i AUTO a prodaju fiat 500L

🤣 🤣 🤣

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, millanče said:

@Zwerko @Lucky U Šapcu je tokom devedesetih blejao u ulici Vojvode Mišića dugo, dugo, godinama, ma 5 godina minimum, verovatno više - jedan rashodovan Porsche 944 i malo dalje od njega žuti 850 (ili 840). Meni je bio praznik kao klincu kad prođem i vidim ta dva auta, koliko su mi bili gotiva.

Kupite, bre, ovo, za 45k, jedan je život 😄

pa vidiš da je prodat izgleda već!

imali smo i mi po kraju devedesetih tako te automobile koji su se nekako tu pojavili.

jedan porsche i bio je jedan jaguar, naravno nemam pojma koji, sve zajedno sa jaguarom kao znakom jelda i to sve... i onda uvek kad prolazim tom ulicom moram da bacim pogled. sećam se i da je imao neki čudan sistem vezivanja pojaseva, nešto zakačeno na vrata.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, killYg0r said:

Jedini odgovor na ovu temu je "ne"

Samo zapamti da sa Hondom dobijas mogucnost da si srecan dok je vozis i da eventualno nadjes neku rupu za guranje kite.

Sa Corsom si pickica, a mozes i P nalepnicu da stavis, cisto da se uklopis u profil!

Once you go black :tf:

Ovi sa Fiatima i Skodama napadaju opasno!

🤣 🤣 🤣

 

Ovaj Kili dominira RL😄

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Budi jak Reki! Iz najbolje namere ti govorim, parama treba kupovati srecu i zdravlje a to ces sigurno imati sa njom. Sa autom za pickice, neces : D

Corsu sam uzeo inace jer je to bio jedini auto lerdi koji je hteo da uradi zamenu staro za novo za lesinu iz uvoza.

Nekoliko meseci kasnije su se zatvorili (nije fora - Opel Komnenovic)

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2022 at 7:18 PM, oddball said:

ok, dakle Kia Soul. Ae sad B vs D? oba su iste snage, iste zapremine, ali kapiram da D ima bolji obrtni momenat?

U toj generaciji definitivno dizel je bolji, značajno. Cepaće te sa servisima tu budi spreman, ta godišta neminovno imaju bar problema sa EGR-om ako ništa drugo. Ali dobar auto, sećam ga se dok sam još radio Speed! imao sam ga na testu kad je izašao nov. Ne očekuj čuda od performansi though, težak je dosta. 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, dovlagsi said:

U toj generaciji definitivno dizel je bolji, značajno. Cepaće te sa servisima tu budi spreman, ta godišta neminovno imaju bar problema sa EGR-om ako ništa drugo. Ali dobar auto, sećam ga se dok sam još radio Speed! imao sam ga na testu kad je izašao nov. Ne očekuj čuda od performansi though, težak je dosta. 

Hvala. Mislio sam uporedne performanse izmedju konkretno ta dva motora, ne na preformanse generalno. Vozim normalno, ali ako jedan ima prednosti onda da se se usmerim ka njemu. 

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2022 at 8:24 PM, millanče said:

Pa da, taj Puntić, tvoj ima one velike farove, ja sam imao stariju dvojku, sa malim

Sinoć videh Zastavinog Punta na nekom parkingu i tek sam onda skontao šta si mislio

Akčuly izgleda da su samo Zastavini imali te povećane retrovizore, italijnski su koristili male u svim verzijama

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2022 at 9:37 AM, killYg0r said:

Ovi sa Fiatima i Skodama napadaju opasno!

reguliši to Kili leba ti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, voodoo_ said:

Sinoć videh Zastavinog Punta na nekom parkingu i tek sam onda skontao šta si mislio

Akčuly izgleda da su samo Zastavini imali te povećane retrovizore, italijnski su koristili male u svim verzijama

Ja sam mislio na farove, svetla... Prva generacija punta dvojke ima male i nepostojeće, pa onda ima taj tvoj redizajn sa uvećanim, verovatno zato što su ovi stari kao nečije pozicije :D Fascinantno je da je taj auto kod nas važio kao idealan za početnike i preporučivan u ovakvim situacijama, verovatno samo zamo zato što je mali, jeftin i relativno pouzdan. Katastrofalno loša svetla, preglednost napred i pozadi, sklonost prevrtanju su samo neki od problema koje sam uočio i zbog kojih baš i nije dobar za početnike :)

@ hejteri ja sam tojotaš, molim lepo :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...