Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

nije nego je bio previše dobar pa nije odgovarao industriji!

kao onaj Lupo 3L što je trošio 3 litre, odma' ga je naftaški lobi ubio!

ili brojni drugi automobili koje su ubili namerno jer ne bi ništa drugo prodavali sem njih! to nikome nije u interesu!

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, manson said:

Ako mislite da je reklama za Alvirovića, obrišite 🙂

 

ma što bi brisali, pa svi znaju za alvirovića, on je jedna velika reklama tako da nema tu šta da bude dodatna reklama.

ja više skrenem pažnju na to da ljudi ne slušaju i ne gledaju baš sve što kaže upravo iz tog razloga što je svaki minut te emisije prodat u reklamne svrhe 🙂

ali to ne znači da nema i nečega korisnog tu i tamo 🙂

11 minutes ago, dovlagsi said:

Laki, prebaci se odma na 35:20 👍

ma daj bre malo chery vnogo za 21k :)) čak i 16k sa subvencijom :)) ako stvarno gura ovu autonomiju ajde da kažemo da je to ok, ako ga voziš samo po gradu, rln jednom nedeljno ga puniš.

mislim ima svašta u njemu evidentno, ali mali za grad ipak treba biti smart!

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Lucky said:

ma daj bre malo chery vnogo za 21k :)) čak i 16k sa subvencijom :))

ok onda evo ti ovo: https://zhidou.rs/modeli/

ili ovo: https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21848094/jinpeng-amy-sajamski-popust?attp=p23_pv0_pc1_pl1_plv0

🙂 "snaga motora 6000W nakon 1h vožnje 3500W"

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dovlagsi said:

ovo su kao oni iz pošte :))

ne bih ovo vozio nikako, moram da kažem.

pre bih onaj nesretni citroen mali ami kako beše, ako bi me već neko naterao, ali mora ipak da postoji i donja granica za to koliko auto treba da bude mali da bi se opet smatrao i dalje automobilom 🙂

2 hours ago, Zwerko said:

Meni je bitno da ima Sport mod - uz maksimalnu brzinu od 55 km/h 🙂

za neki posao tipa raznosi poštu možda i nije loše, mislim ne sport mod po sebi nego sam proizvod, ali dalju primenu stvarno ne vidim 🙂

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Zwerko said:

Meni je tu interesantno i kako se to gleda zakonski, tipa jel to sranje sa maks brzinom od 55 km/h sme da izađe na auto-put? Mislim ok, kod nas verovatno niko ne kontroliše ništa, nego i ovako teoretski me zanima. 

pa zar nije beše po zakonu da ako ne prelazi 50km/h onda ne sme? mislim da je to neka granica donja za auto put (ili možda put za motorna vozila), što znači da u teoriji sme - ako sam u pravu naravno. tipa ono "ako vozilo svojim tehničkim sposobnostima ne može da razvije više od 50km/h ne sme na put za motorna vozila" samim tim ni autoput, mada mislim da za motorna može ovaj što razvija ispod 50km/h.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...