Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

22 hours ago, Lucky said:

Kola nisu uopšte njegova, nego se koristi kao "mamac" da uradi promo prodaju vozila. U suštini verovatno može lako da se proveri uvidom u to na koga su registrovana. A čak i da su registrovana na njega to je opet bio deo dila.

a kako objašnjavaš onda da se npr. "njegov" Merc SL43 AMG prodaje po ceni od 70k EUR a zapravo košta oko 100-120k?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dovlagsi said:

a kako objašnjavaš onda da se npr. "njegov" Merc SL43 AMG prodaje po ceni od 70k EUR a zapravo košta oko 100-120k?

pa polovan je? ne znam šta treba da objasnim - kraden auto, dali mu da proda "mangupi" pa kao "e reci da si upao u dugove pa ga zato prodaješ bud zašto", ili je prosto "vruć" auto u smislu nešto što nije lepo je rađeno u njemu, mislim, ima puno scenarija koje mogu da smislim 🙂

na kraju krajeva, ako je njegov auto, zašto su fotke njegovog automobila iz tržnog centra u kojem taj isti auto stoji kao "promo"? uvezao ga je tu da ga proda? ili kao kači te slike od kad ga je kupio? pa možda je ok da okači ove kakav je sad da nas ne dovodi u zabludu, ko zna šta mu je radio u tih 1200km 🙂

može on momak da bude popularan i da zarađuje neke pare, ali nema teorije da može da zarađuje toliko da ima "na lageru" trenutno 600.000 evra u automobilima 🙂 pa to nema ni Mišković 🙂 pri čemu prodaje "samo" ova tri, a gde je Urus?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dovlagsi said:

Urus mu je ko dete, ne može njega da proda 

razumljivo!

2 minutes ago, Dule_smor said:

Da li vi zaista ozbiljno diskutujete o Baki Prasetu? Ne brukajte se pls.

diskutujemo, teme su raznorazne! ne može uvek biti putin i bajden! :))

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Dule_smor said:

Da li vi zaista ozbiljno diskutujete o Baki Prasetu? Ne brukajte se pls.

sutra ćeš imati dete i neki baka prase će ti možda biti bitan. know your enemy!

  • Like +1 1

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Konačno, cene koje smo svi čekali!

Novi Volkswagen Passat se nalazi i u konfiguratoru uvoznika za Srbiju, pri čemu njegove cene startuju od 43.881 evro.

Za pomenutu sumu je dostupan model Passat Business 1.5 eTSI DSG, sa 110 kW/150 KS i DSG 7-stepenim menjačem, dok deo njegove opreme između ostalog čine:

image.png

Link to comment
Share on other sites

ne znam doduše kako će se privići ovi naši da je samo automatik. NIJE TO TO kad ne možeš sam da šaltaš brzine, nisu oni neke žene!

mora da se zna tačno kako se menja brzina kad voziš lubenice!

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, manson said:

jes uradio nešto?

Nista jos jbg. Sve M3 na polovnimautomobilima koje su mi bile zanimljive su se prodale. Sad ugrabio malo vremena pa cu ici da probam M3 ove ili sledece nedelje pa javljam utiske.

Juce se vracao iz grada i snimim novu mijatu kod mostara. Isao lik u mom pravcu pa sam zujao oko njega sve do zarkova!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Nista jos jbg. Sve M3 na polovnimautomobilima koje su mi bile zanimljive su se prodale. Sad ugrabio malo vremena pa cu ici da probam M3 ove ili sledece nedelje pa javljam utiske.

Juce se vracao iz grada i snimim novu mijatu kod mostara. Isao lik u mom pravcu pa sam zujao oko njega sve do zarkova!

to je uvek zanimljiva pojava, ima nekih automobila po oglasima mesecima, jednako su dobri/loši, šta god, a onda se tako i pojavi poneki što se proda istog popodneva 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lucky said:

to je uvek zanimljiva pojava, ima nekih automobila po oglasima mesecima, jednako su dobri/loši, šta god, a onda se tako i pojavi poneki što se proda istog popodneva 🙂

Ode Pezo prosle nedelje posle 10 godina u mom vlasnistvu 😄

 

Jedan dan je bio na oglasima, javilo se 7,8 ljudi i popodne doso covek, doneo pare, zavrsili prenos i cao zdravo 😄

18 godina mlad, 2000 oiro prodat.

  • Thanks (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, absolute said:

Ode Pezo prosle nedelje posle 10 godina u mom vlasnistvu 😄

 

Jedan dan je bio na oglasima, javilo se 7,8 ljudi i popodne doso covek, doneo pare, zavrsili prenos i cao zdravo 😄

18 godina mlad, 2000 oiro prodat.

super, drago mi je za brzu prodaju!

ja kad sam prodavao Renegade jedno 2 nedelje je bio u oglasima npr i ako se dobro sećam, prvi koji se javio je došao i kupio.

razmišljam možda je to sad krenulo zbog onih subvencija za dizel vozila, mada mi nema baš smisla pošto je subvencija valjda 2100 eur, pa nije baš uštedeo taj što bi kupio od tebe za 2000. osim ako ne može da poturi auto za kamion subvenciju gde je veća razlika, ali kapiram ne može to baš tako.

znam da je bila pomamama za kupovinom polovnjaka u kakvom god stanju kad je bila ona prethodna reciklaža, pa su čak i ovi što prodaju kola bili u šemi sa njima, tipa za 500e kupiš krš auto koji ti onda prihvate suvenciju od 2000-3000e, koliko je beše bila.

Link to comment
Share on other sites

Meni je više što mi je pao teret sa pleća, da ne moram više da razmišljam o popravkama, tehničkom....a prelazio sam sa pežoom 2-3000 maksimum godišnje.

 

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Meni je više što mi je pao teret sa pleća, da ne moram više da razmišljam o popravkama, tehničkom....a prelazio sam sa pežoom 2-3000 maksimum godišnje.

 

 

kapiram te skroz, keva isto tako tu i tamo vozi auto, više vremena se iscima da ga registruje, zameni zimske gume i obrnuto i šta već treba nego što ga aktivno vozi 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lucky said:

razmišljam možda je to sad krenulo zbog onih subvencija za dizel vozila, mada mi nema baš smisla pošto je subvencija valjda 2100 eur

ali ovo JOS UVEK nije usvojeno lol?

 

poslednje sto sam sad izguglao je da su krajem januara rekli "pocinje uskoro" :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

On 3/31/2024 at 2:00 PM, Lucky said:

to je uvek zanimljiva pojava, ima nekih automobila po oglasima mesecima, jednako su dobri/loši, šta god, a onda se tako i pojavi poneki što se proda istog popodneva 🙂

Oooo daa. Pratio sam prvo onaj automatik koji je kili preporucio a kasnije diskutovali o istom medjutim kad se vratih sa puta cimah lika ali vec bio prodat. Svideo mi se jos jedan sa dosta opreme i kad otvorih posle 2-3 dana PA da vidim broj telefona stiglo mi obavestenje da je i on prodat. Sad jedino sto je ostalo u ponudi su novi autoi i neka 2020 sa dosta opreme koju je vozio ITac a ceni je ko da je nova 😄

7 hours ago, Lucky said:

razmišljam možda je to sad krenulo zbog onih subvencija za dizel vozila, mada mi nema baš smisla pošto je subvencija valjda 2100 eur, pa nije baš uštedeo taj što bi kupio od tebe za 2000. osim ako ne može da poturi auto za kamion subvenciju gde je veća razlika, ali kapiram ne može to baš tako.

ako je 18g omladinac odnosno 2006 to je model sa euro 4 ako se ne varam pa se ne ispunjava uslove za reciklazu bez muljanja!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...