Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

Pa i u Svajcarskoj duvaju ljudi u javnosti na sve strane. Koga god pitam od Svajcaraca, niko ne kaze da je zabranjeno, nego kao kazne su samo ako te nahvataju sa nekom vecom kolicinom, a i one su smesne (tipa 30-50chf).

Prodjes Cirihom posle 17h, i na ulici vidis bar 10ak ljudi koji bleje i duvaju.

Moj komsija na terasi ima jedno 20ak saksija (prvi sprat, vide se sa ulice), i niko mu nista ne kaze, a bar 2-3 puta nedeljno patrola policije prolazi kroz ulicu.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Lopovi upali u vrtić, odneli 200 kašika
Beograd -- Lopovi su preskočili ogradu i obili bočna vrata koja se koriste za dostavu hrane vrtića ’Cvrčak’ u Leskovcu. Odneli su samo činiju sa kašikama srednje veličine.

„Ujutru kada su radnici vrtića ’Crvčak’ došli zatekli su obijena vrata, bočna u trpezarijskom delu. Odatle je odneta samo jedna posuda u kojoj su bile skladištene kašike za decu. Oko 200 kašika je odneto“, kaže direktorka pedagoške ustanove „Vukica Mitrović“, u čijem sastavu se nalazi „Cvrčak“, Jasmina Anđelković.

Link to comment
Share on other sites

http://rs.n1info.com/a202861/Sci-Tech/Anomalija-u-Moskvi-GPS-ne-radi-u-centru-niko-ne-zna-zasto.html

Programer ruske internet firme Jandeks (Yandex), Grigorij Vakunov, izjavio je u četvrtak da su njegova istraživanja pokazala da je sistem za blokiranje GPS signala smešten unutar Kremlja, gde je i kancelarija predsednika Rusije Vladimira Putina.

Link to comment
Share on other sites

Nije Njuznenjuz, nego više nešto o današnjem novinarstvu, samo high level ovog Kurirstva:

 

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

On 10/24/2016 at 4:03 PM, Udo Tvrdi said:

Ovo stvarno vise nema smisla. Jebeni novinari, crkli dabogda

Ja sam inače već posle nedelju-dve rekao a možda i ovde napisao da će Sale Popović u grand produkciji da napravi seriju na ovu temu, sto posto. Ako ne seriju a ono makar film.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, voodoo_ said:

Najjaci deo:

-

Bilo me je sramota kad sam video neke naše ljude kako oduševljeno otpozdravljaju marincima i priključuju im se u skandiranju one parole: "Vučiću, pederu!" Naročito se u tome istakao jedan NVO aktivista, poznati učesnik protesta 'žuta patka' - prepričava izvor Informera.

Link to comment
Share on other sites

http://novaborba.co.rs/srbija/potresna-ispovest-ministarke-evo-sta-je-radila-da-bi-prezivela

POTRESNA ISPOVEST MINISTARKE: Evo šta je radila da bi preživela!

Pa onda kaže:

Da je većini studenata bilo veoma teško perioda izučavanja visokih škola, potvrđuje i priča ministarke državne uprave i lokalne samouprave Ane Brnabić.

Naime, nakon što je završila Petu beogradsku gimnaziju 1994. godine, Ana Brnabić se opredelila za studije u inostranstvu, tačnije u Sjedinjenim Američkim Državama. Tamo je upisala studije poslovne administracije na Univerzitetu Nortvud u američkoj državi Mičigen.

Diplomu tog Univerziteta stiče 1998. godine, a potom odlazi u Veliku Britaniju gde upisuje master studije u Halu, gde je stekla MBA diplomu iz marketinga.

U izjavi za nedeljnik "NIN" Brnabićeva je pričala o svojim studentskim danima u inostranstvu i Srbiji, a podvukla je da je tokom studiranja morala da deli flajere na ulici kako bi imala za školovanje.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Doca said:

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2016&mm=11&dd=07&nav_id=1196649

pustite klip, ja sam oplakao na njegove rečenice :D

Sever Italije, Tirol.... kralj

Just now, Orange said:

jbt, pa on je na esidu.. "kakav divan kraj, divne recice" :)))..

a ovaj tour operator mu se obraca sa predsednice lol nadrealno

tako je predsednice :D
Zapravo nije nadrealno jer ljudi kapiraju da je on i predsednik i premijer i sve sto treba :)

Link to comment
Share on other sites

"Treba da ugradimo hrast u crkvicu neku. Valja se."

FAsciniran ukorićenjem rečica.

Mnogo je naroda stiglo. Dobro je da ima neko da se raduje...

 

Što kaže bru, pola Užica autobusima. Monti Pajton 

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...