Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

3 hours ago, absolute said:

Vidi ga ovaj provansalski valonac kako nas gleda sa visine...jel uskisao prosecco, a,a,a :)

Pffff proseko, la vin rogue se pije

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ово ни Њуз не би могао да смисли

Quote

Praktično to znači da vlasnik vozila podnese zahtev za ispitivanje vozila Agenciji za bezbednost (cena 300 + 3.000 dinara), zatim ide kod proizvođača vozila (ovlašćenog uvoznika) da mu izda odgovarajuću potvrdu o stvarnom broju sedišta (cena se kreće od 1.500 do 12.000 dinara), a onda sa tom dokumentacijom u neku od ovlašćenih labaratorija za ispitivanje vozila. 

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ma jasno, ali mi je ipak najjače da će konačni sud o tome koliko pojaseva ima na zadnjoj klupi da da niko drugi do SPECIJALIZOVANA LABORATORIJA!!!!!!!!11

verovatno se radi o retkoj, ali opasnoj, pojavi tzv fantomskih pojaseva na zadnjim klupama, te je neohodno snimiti zadnju klupu kroz 15ak filtera, radara i skenera da bi se isključila mogućnost da je tvojim kolima vremenom izrastao treći pojas na zadnjoj klupi.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sad čitam ovo i kaže mi kolega koji vozi Clio II, dakle ništa neki specijalan auto a pritom i dosta popularan i od regularnog proizvođača, da kad je bio sad na tehničkom pre dve tri nedelje je lik bio u fazonu "nemaš peti pojas, vidi nađi negde na otpadu, sad će krenuti da cimaju za to". Ali kao pustio ga sad pa će se videti šta će biti za dalje. U svakom slučaju deluje da će potpuno ozbiljno krenuti da cimaju za to :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa pustiće ga na tehničkom al će ga registrovati kao da je za četri osobe

S obzirom da 90% vremena vozim manje od četri osobe u autu, u tom slučaju ću i petoro da vozim kao registrovan na četvoro, verovatnoća da me zaustave u tih 10% situacija je na mojoj strani

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

On 12.5.2017. at 9:24 AM, voodoo_ said:

lepo vam rekoh, al' sam promašio "spasioca".

ali kad smo na temi, saznao sam da su krenuli da za sličnu foru cimaju vozače motora, nešto tipa piše u saobraćajnoj osovina a mora nešto drugo - ne znam tačno sve detalje al' pre dva dana ortak predavao za novu saobraćajnu nakon što su ga poslali sa registracije i kaže još 3-4 pored njega čekalo za istu stvar. 

Nemam pojma dal' se odnosi na sve motore ili na neke specifične.

18 hours ago, Dule_smor said:

koliko vazi tehnicki, mesec dana? da odem da ga odradim dok radi onaj lik koga znam, da me posle ne drkaju, 3. juna mi istice

mesec da.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...