Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

1 hour ago, cali said:

Kad smo već kod mungosa, ovom treba noge oduzeti da se do kraja života kotrlja do wc šolje

https://www.instagram.com/reel/CyVtGaLoBK1/?utm_source=ig_web_copy_link

ah bilo ovo već, definitivno car.

ovo je tek vrh ideja za uraditi i izvesti, najbolje od svega je što ima i kamere na mostu i na početku i kraju, siguran sam ne bi bilo teško naći ga.

Link to comment
Share on other sites

moram da dodam i na ovu našu temu da ovi pakistanci/indijci što voze autobuse totalno unose novu DINAMIKU u saobraćaj jer su doneli i svoje običaje vožnje autobusa!

nevezano za to juče riba staje na ulici u hondi CRV tako da autobus izađe ne može da prođe, a autobus vozi pakistanac. kakav susret titana se odigrao 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
59 minutes ago, evgeniy said:

[roflmao]

ispade da su saobracajni znaci i sve sto si naucio da bi dobio dozvolu samo preporuka, jebe se mungosu

ali ovo je jedna od onih kategorija kako je uspeo 🙂 jer ti moraš da u specifičnom trenutku dođeš na ove šine da bi dalje mogao da voziš njima, mada kapiram da je zavrnuo tamo kod NCR-a i samo se popeo gore :))

Link to comment
Share on other sites

Primer iz prakse...u ambulanti kao lekar opste prakse vidim da pacijent ima teske psihijatrijske dijagnoze, tipa psihoze i sizofrenije ili teske neuroloske tipa parkinson, alchejmer i posaljem ga kod psihijatra na vanredni sistematski za procenu sposobnosti upravljanja motornim vozilima. On se vrati sa potvrdom da je prosao i jos hoce mene da prebije sto sam ga cimao. Posle sam digao ruke kad sam video da nema vajde. Znaci bukvalno neuracunljivi ljudi koji treba da budu na zatvorenom odeljenju voze automobile. Ali dobro, sta ocekivati, kad takvi mogu i drzavu da vode.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kod mene je bila neka zena psihijatar, ja upadam, ona se smeska i kao nesto random lupa i potpisuje i kao valjda je ja trebalo nesto da potpisem, ona videla da pisem levom rukom i odusevila se i krece neka psiho energija da je izbija i kao "znas, levoruki ljudi imaju natprosecan IQ... ja mislim da ces ti da vozis i motor, da, vozices motor". ja lolwut zbunjen, u fazonu daj te papire i da bezim odavde =c

dedu npr, kad je vec krenuo da ga baguje mozak sve ozbiljnije i kad smo ga burazer i ja konacno ubedili da treba da batali kola jer je star i ne ide nigde i da moze samo da napravi sranje, itd, neka doktorka terala da nacrta sat i brojeve i tako neke osnovne stvari, on nije umeo i izdivljao i dobio odbijenicu, mi presrecni jer kao ajde gotova je prica, al' deda se u nekom trenutku nakon toga seti da iscima neku svoju staru doktorku koja zna ove i najlaganije dobije jos 2 godine vozacku lul

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2023 at 4:49 PM, evgeniy said:

dedu npr, kad je vec krenuo da ga baguje mozak sve ozbiljnije i kad smo ga burazer i ja konacno ubedili da treba da batali kola jer je star i ne ide nigde i da moze samo da napravi sranje, itd, neka doktorka terala da nacrta sat i brojeve i tako neke osnovne stvari, on nije umeo i izdivljao i dobio odbijenicu, mi presrecni jer kao ajde gotova je prica, al' deda se u nekom trenutku nakon toga seti da iscima neku svoju staru doktorku koja zna ove i najlaganije dobije jos 2 godine vozacku lul

da, ovo je zaista strasno... čuveno crtanje sata za te starije ljude, ako ne možeš taj test proći bre stan ne smeš da napustiš, a ne da voziš kola!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ume čovek da pogreši, ulicu i broj,

ali ja sam promšio čitav život svoj...

 

Neam pojma kako se dešavaju ovakve stvari. Da li je moguće slučajno? Ne verujem da neko baš namerno ide u suprornom smeru, mada ko zna :c

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Abpslutno je nemoguće, @absolute, da je kamiondžija to slučajno uradio, tj slučajno je možda promašio izlaz ili šta već, a namerno se sad tako kreće jer mu je bliže i brže tako da ispravi grešku. Ne pitaj me kako i zašto znam kakve su kamiondžije, a u stavri pominjao sam. :D

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Ume čovek da pogreši, ulicu i broj,

ali ja sam promšio čitav život svoj...

 

Neam pojma kako se dešavaju ovakve stvari. Da li je moguće slučajno? Ne verujem da neko baš namerno ide u suprornom smeru, mada ko zna :c

profesionalni vozač da ne ide namerno mi je stvarno suludo. ok, nije zbog tiktoka verovatno, ali moguće nešto bliže ovome što kaže milanče.

2 hours ago, millanče said:

Abpslutno je nemoguće, @absolute, da je kamiondžija to slučajno uradio, tj slučajno je možda promašio izlaz ili šta već, a namerno se sad tako kreće jer mu je bliže i brže tako da ispravi grešku. Ne pitaj me kako i zašto znam kakve su kamiondžije, a u stavri pominjao sam. 😄

realno pošto spada u profesionalnog vozača treba da ga isključe iz saobraćaja jedno par meseci odmah.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky said:

realno pošto spada u profesionalnog vozača treba da ga isključe iz saobraćaja jedno par meseci odmah.

Kako bre to sad da ga iskljuce bastione tolerantnosti?!

Ajde prvo nadji gde je to on nekoga ubio pa mi javi, pa cemo da ga pitamo da nam razjasni!

  • Haha (+1) 2

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...