Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

1 hour ago, Zwerko said:

Da konstatujemo da ljudi nisu debili samo kod nas 😄 

https://x.com/nexta_tv/status/1795887833984446794

ma čekaj, pa ja bih mislio da me neko zeza da sam sudija, ovo je bukvalno skrivena kamera momenat.

da krenemo i od toga što se lik uopšte uključuje na SASLUŠANJE IZ KOLA DOK VOZI - nebitno za šta je ono, a sama činjenica da je ZA VOZAČKU DOZVOLU je naravno dodatno lol 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dobro, reakcija sudije je potpuno opravdana čak i u momentu kada ne zna za šta je ovaj optužen, pa tek onda skapira kad mu ova advokatica kaže 😄 S tim da ne znam baš za šta je on optužen kad mu na kraju kaže da se javi do 6pm u zatvor i da nema kauciju. Možda je više puta kažnjavan oduzimanjem dozvole pa je zato morao da izađe na kauciju? Nešto kao Darko Lazić?  [roflmao]

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zwerko said:

Dobro, reakcija sudije je potpuno opravdana čak i u momentu kada ne zna za šta je ovaj optužen, pa tek onda skapira kad mu ova advokatica kaže 😄 S tim da ne znam baš za šta je on optužen kad mu na kraju kaže da se javi do 6pm u zatvor i da nema kauciju. Možda je više puta kažnjavan oduzimanjem dozvole pa je zato morao da izađe na kauciju? Nešto kao Darko Lazić?  [roflmao]

pa i meni je nejasno ali moguće da onaj ko vozi bez dozvole kome je već oduzeta dozvola mora da ode u zatvor, ok, verovatno uslovno ali opet mora procedura da se izvede, ne znam 🙂

Link to comment
Share on other sites

Darvin nagrada za gospodina...

"Zdjelar je vozio velikom brzinom BMW kojim se zabio u kamion na autoputu, a u automobilu je sa njima bilo i dete." 

"Nekoliko sati pre nesreće, na svom je Fejsbuk profilu objavio snimak koji pokazuje kako juri BMW-om po autoputu, na kom se može videti da je vozio i više od 200 km/h. Na videu se u pozadini glasno čuju i narodnjaci, a napolju pada kiša." 

"Portal "24sata" piše da je Zdjelar 2019. skrivio još jednu saobraćajnu nesreću sa smrtnom posledicom. U mestu Kovačevac kod Nove Gradiške kao vozač kombija izgubio je kontrolu nad vozilom i nekontrolisano je prešao na drugu stranu puta i udario u betonski most. Poginuli su tada muškarac i njegova trudna supruga."

https://www.blic.rs/vesti/svet/jurio-je-autoputem-200-kmh-i-sve-snimao-nekoliko-minuta-kasnije-ubio-je-sebe-i-zenu/yvdmj2j

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Pa dajte taj video golf karta, nema ga u postu, do tada je meni Edi "neispravna RWD bemvara (ABS i još dve lampe) - KIŠA - Žena i dete u autu - 200 NA SAT - FEJS LAJV strimuje - CAJKE!" Zdjelar-Lazović pobednik životа :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Evo javljam se, ali sa zanimljivim kontentom!

Neko se iscimao i rekreirao RL sudare u igri, jako zanimljivo ali i nesto sto bi trebalo pustati u auto skolama. Posebno je "zanimljivo" sto nakon svakog sudara postoji prikaz broja poginulih i povredjenih, sto je i strasno malo, otuda i age-restriction. Takodje, neki sudari ce vam biti poznati iz onih ruskih kompilacija itd

Ima jedno 6-7 delova, da ne kacim sad sve

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2024 at 9:45 AM, manson said:

Dobra grupa, mungosa je svuda, sve više
https://www.reddit.com/r/fuckyourheadlights/s/pb7CskQuXk

Brate, sad doživeh taj momenat, znači audi neki noviji, nema nikog unutra, pale mu se ta svetla sama, zabolela me glava i levo oko oko mi je jos malo mutno samo što sam prošao peške kraj ovog užasa. Šta je ovo, je li moguće da ima takva svetla fabrički? 

20240609_195835.thumb.jpg.8dddb84eabfa388b34d1e479c0d702e2.jpg

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Возач без дозволе на пешачком прелазу оборио мајку са дететом на Врачару
Александар Раденковић из Управе саобраћајне полиције изјавио је за РТС да је 22-годишњи возач синоћ, око 19 сати на пешачком прелазу у Милешевској улици оборио мајку која је гурала колица са дететом. Мајка и дете су лакше повређени, навео је Раденковић.

Александар Раденковић рекао је да први подаци полиције, која појачано контролише саобраћај у оквиру међународне акције "Роадпол", показују да је возач био под дејством психоактивних супстанци.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

dal' ima 'de spisak tih oduzetih vozila, živo me zanima koja su 🙂

Саобраћајна полиција је током прве недеље контроле казнила 147 возача електричних тротинета. Прошлог викенда, полиција је привремено одузела још пет возила од возача са тежим прекршајима. Од почетка примене те мере одузета су чак 162 возила.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...