Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Mislim da je ovo sto Pekar kaze :) Plus je ovo realno selo, nema tu bas bankomata i ipoda :) Veci je po meni problem sa gradovima kao sto su Jakuts ili Norlisk koji imaju pro 200-300k stanovnika i funkcionisu kao normalni gradovi a prosecna temperatura u Januaru tipa ispod -30.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dobro, znate na šta mislim, imaju potpuno drugačije navike i funkcionisanje, što nije ništa "strašno", samo je meni interesantno. Ili te promene iz toplog u hladno, izađeš na -50 pa onda uđeš unutra na +25. I kako se uopšte zagreje nešto kad je napolju -50 i tako ... i gde ćeš uopšte tim kolima što ti rade celu noć kad je put verovatno katastrofa :)

Link to comment
Share on other sites

ja moram da imam nekoliko verzija (trenutno dve) zbog raznih sranja. prilično frustrirajuće

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kod nas u firmi u Win-u moras striktno kroz internet explorer da prilazis nekim radnim platformama (zbog "kompatibilnosti" lol), al kad ti ekipa iz IT-a NACIGUJE Win, komp je jebeni raspad plus ima milion ogranicenja i dva miliona ikonica dole u taskbaru.....  Moj privatni lap furam za potrebe posla vec jako dugo i uvek me vata tuga kad gledam kolege koje proklinju seme i pleme dok im jebena java aplikacija kroz IE zabada i cekaju sat vremena da im se bilo sta otvori..... 

I pre dve nedelje dobijem novi lap sluzbeni plus wide monitor, solidna HP makina Intel i5 bla truc i kao zove me caran iz IT-a u fazonu "gosn. Nigguh, donesite vasu radnu stanicu da instaliramo Win i podesimo je za rad u nasem mreznom corporate okruzenju".... Naravno, stavio sam svoj Win7 i sve nabudzio, radi ko zmaj, jedino sto moram da dizhem VPN kad ocu da radim na ovoj nasoj platformi....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...