Jump to content

Poplava 2014 (split sa Pricajte)


Recommended Posts

Ma ne smem u takvim situacijama da reagujem, jer sam ja tu kao Cigra, a ne kao Djordje. :

 

Mene generalno nerviraju ti sto pljuju i kenjaju po Fejsu i verovatno necu to uraditi, ali realna je prica da ih treba ispljuvati sa sto vise strana, kako bi se proculo kakva su gamad.

Ти си ту као човек и тако треба да се понашаш :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ljudi ako ne iskoristimo ovaj trenutak da definitivno u glavama razdvojimo bitno od nebitnog treba nas jebati i još vek.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Vera Matović scumbag pick of the week, aj da je s jedne strane samo pa bi bila stoka, nego iz svih delova prostorije da ne bude zabune.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ljudi ako ne iskoristimo ovaj trenutak da definitivno u glavama razdvojimo bitno od nebitnog treba nas jebati i još vek.

 

 

pa kako ne... pozitivna strana ovakvih katastrofa (ako ih uopste ima), je da sve ispliva na povrsinu. sreca pa je mnogo manje ovakvog sljama, u odnosu na prave ljude i na ljudskost koja je izdominirala sve.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Кад је у Шабац прво вече стигао Интер-коп камион, то је био пакао. Душмани пунили џакове до врха и везивали канапом, ни један џак испод 60 кила није имао гарантовано

Link to comment
Share on other sites

Mi smo sipali po 4 lopate u dzak i nista vise od toga. Pesak je mokar tako da nije bilo potrebe da se sipa vise od toga a ti likovi koji su tovarili i po 8 lopata, nisu normalni.

Dobio sam 6 dana nagradnog odsustva, taman dovoljno vremena da se oporavim za posao. Moram da kazem da u svoj onoj nedaci koja nas je sve zadesila i tokom svih onih radova, sklopio sam lepo drugarstvo sa 6 likova. Cujemo se redovno, danas su bili do mene dok su mi menjali braunilu i stavljali infuziju.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Treba im jebati mater a onda ih deportovati. Nemam nista protiv roma al ti sto prave sranja nisu romi nego cigansture za koje mi nije zao uopste. Samo trose pomoc koju ni ne zasluzuju posto ne verujem ni da su zapravo gradjani ove zemlje...

  • Downvote (-1) 1

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

ortak mi je pricao isto za gancije u slaviji.Prave haos a niko im nista ne moze.Ne odgovara im hrana,nabije se nih 50 na ulaz kao prava cerga i zveraju u ljude sto prolaze,drndaju liftove,po nekoliko puta uzimaju pomoc i stekuju po sobama.I ostali ljudi iz Obrenovca kukaju na njih i beze od njih.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

6 lopata u dzak! :D

 

zavisi kolika je lopata jel tako 

 

anyway preksinoc surak organizovao klopu za crongorske vatrogasce dobrovoljce, ja pojacao sa kojom gajbicom piva, fini momci... jbg bas kad nismo mogli ranije i vise ljudi da ugostimo 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kruzi neka prica gde su neke ciganke zadojile neke bele bebe, i sada ne sme niko da se buni na ove druge cigane.

 

Mislim da su se ciganke ponudile da doje bebe posto nemaju nista drugo da daju, ne znam da li se to zapravo i desavalo. 

 

Enivejz, malo off topic, ali to za cigane nemojte da vas cudi, oni se generalno tako ponasaju. Drugarica je morala da lezi tipa 3 meseca s bebom na Institutu za majku i dete i pricala mi je kako je milion puta prisustvovala tome kako vracaju ljude s decom koji su dosli na hitan prijem jer nemaju knjizicu, ovo ono. A onda dodje brdo cigana koji naravno ne da nemaju ni knjizice ni nista ali naprave buku i odmah ih primaju sve regularno. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...