Jump to content

Poplava 2014 (split sa Pricajte)


Recommended Posts

Naravno da treba da se prica o tome, glupo je prozivati ljude koji 'pljuju u ova zla vremena', a ne osvrtati se na sustinu o cemu pricaju.

 

 

Eto, danas ranom zorom na poziv ortaka, krenuo busem u organizaciji lokalnog Kik Boks kluba putem Smedereva. Stigli tamo, nasli opstinu, usla gradonacelnica u bus da nam se licno zahvali sto smo dosli, 3 kamere, fotograf i jedna Ejpril O Nil vonabi. Kao da smo Atletiko Madrid, a ne grupa randoma sa lopatama. Otisli u neko selo blizu grada koje je zrtvovano da ne preplavi auto put.(nije celo bilo poplavljeno, mozda samo 1/4) Prvo su nas slikali, nahranili i napili. Nikako da se krene sa poslom. Kada se najzdad krenulo, obisli smo par poplavljenih kuca pored pruge i pomagali nekoh sirotinji sa iznosenjem mokrog namestaja i stvari. Tuga jebena. Ljudi, mene je sramota koliko smo mi malo radili. Stvarno sam bio nalozen da se izmorim kao car, da osetim da sam nesto dobro uradio u ovoj nevolji. Likovi iz organizacije su zvali Kostolac i sve redom, ali 'nikom ne treba'.

Prakticno smo bili kucke za sitne igrice na lokalnom nivou.

 

to je to, bolje da ne pricam ovde nista...

 

btw, a tek ovo deljenje ljudi stradalih u poplavama na one koji su se udavili i one koji su umrli "prirodnom smrcu" je stvarno sramota...kurac moj bi neko dobio srcku/slog da se nije nasao u takvoj situaciji

 

btw2, videh ovo kod grujana na fejsu, pa ako nije bilo:

 

Svi koji mogu, neka posalju mail sa sledecom sadrzinom redakciji Gugla, kako bi ceo svet na naslovnoj strani mogao da vidi apel za pomoc nastradalima od poplava...

 

Mail: proposals@google.com

Subject: Serbia, Bosnia and Croatia need help!

Text: Serbia, Bosnia and Croatia really need your help. We are all struggling with disastrous floods that have hit our countries like NEVER BEFORE IN HISTORY. Thousands of people have lost their homes, belongings and everything else they worked for their entire lives. For the first time after the war, people of Serbia, Bosnia and Croatia are united in one goal - to survive. Please, BE A PART OF OUR SALVATION AND RAISE AWARENESS BY MAKING OUR CRY FOR HELP A FRONT PAGE ON GOOGLE FOR AT LEAST A DAY. I hope that you'll do it.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/467420/Cuckovic-Nismo-mogli-da-sprecimo-katastrofu

 

On je rekao i da je nema ništa protiv da nadležni organi utvrde njegovu odgovrnost.

"Uveren sam da bi utvrdili da sam uradio sve kako treba. O ostavci ne razmišljam jer bi to bio kukavički čin", rekao je Čučković.

 

ne daj boze da je razmislio o ostavci, taman posla.. ni trunke odgovornosti na njemu, kao da je bio slucajni prolaznik u obrenovcu u toku poplave. koliko oni vole vlast, pre bi govna jeli nego podneli ostavke... i ovi danas u skupstini sto kalkulisu koliko od plate da daju za pomoc, mnogo im da se odreknu 30k dinara .. bitno da se svuda zahvaljuju i slikaju, gde god dodju.  jebem im mater

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ja tripujem da sad drze dunav na kriticnoj granici da bi odrzavali "osecaj" zajebane situacije ... Mozda cak da voda udari o dzakove da se ljudi loze.

 

Realno, djerdap je prazan, mogu da ga obore lagano, a i ova voda je kurac za dunav.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem se u brojeve, ali kažu kolege koje su bili sa Česima na terenu da je to njihovo čudovište _zver_ za sve ostalo što se trenutno koristi.

 

Postavljali su uporedo sa Francuzima pre dva dana opremu kod Kostolca.

 

Kažu ljudi da su prvo ovi iz FRA postavili više svojih malih pumpi, koje su bile višestruko jače od naših skalamerija, a onda su došli ovi sa tim nečim velikim i kažu ljudi da je neverovatno koliko to vode bljuje.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ko tovari puno peska u dzak sjebo je nasip!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...