Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

Brate potpuno supreterali, ne razumem cemu ovoliko perverznosti

Sta sad, nakon Stoje kinglsayer jebao svoju sestru, i Ned stark je jeboa svoju??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

25 minutes ago, f4ts0 said:

Brate potpuno supreterali, ne razumem cemu ovoliko perverznosti

 

  Hide contents

 

Sta sad, nakon Stoje kinglsayer jebao svoju sestru, i Ned stark je jeboa svoju??

 

 

wat

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa john snow je bastard neda starka, a sad smo videli da se lijana porodila ==> Ned je jeboa svoju sestru???

ok, prestajem, razumite me usamljen sam u dzihadistickom leglu :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

igore stahp pls

odlicna epizoda, pogledacu je jos jednom, mada mi se neki razvoji prica ne svidjaju, ali opet sabija...i ko ce sad da ceka godinu dana na sledecu sezonu ili ovog matorog pedera da izda 6-tu knjigu u kojoj mozda bude bilo necega sto jos nije bilo u seriji

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

BespoSličari će da čekaju, nama radnom narodu će da proleti kao tren

Da, dobra epizoda, ali meni je cela ova sezona baš legla, i am satisfy 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sranje je epizoda, nisu ispoštovani osnovni zakoni fizike... sem za Tomena :tf:

 

 

šalu na stranu, manje više ste sve rekli. muzika je baš iskidila, a celu početnu scenu sa vajldfajerom sam morao opet da odgledam. inače, nikome nije palo na pamet da će Melisandra možda nekako da se vrati u Vinterfel kao baba? 

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

odlična epizoda. možda i najbolja do sad.

@Kole

Spoiler

kako nije bilo jasno za Maloprstića, pa on je još u prvoj sezoni, u sceni u prestonoj dvoran, sa Varisom, jasno stavio do znanja, gledanjem u gvozdeni presto, šta mu je cilj. pa zar zaboravismo da smo Varisa, Maloprstića i Tiriona, u tim prvim epizodama smatrali majstorima IGRE PRESTOLA ono prestola, kapiš? iako je Varis rekao da ga to ne interesuje, Tirion je bonvivan, ali Maloprstić je goruća ambicija i podla inteligencija tokom svih sezona.

Spoiler

a epizoda je presjajna!!!! i Bendžen i poreklo Džonovo i TOLIKO smrti...

@bolkonski

Spoiler

ko je "Vuša" do mojega?!?!

ne, ne mislim da su Hodači sporedni, naprotiv, mislim da ćemo u narednoj sezoni videti da su sve ove dosadašnje sezone, PRE zime, bile dečja igrica i običan setings za odsudnu bitku (pesmu) leda i vatre. sva ta politika postaje sekundarna.

važni su samo: debeli Sem, Džon, Bren, Deni sa zmajevima i jedna od religija - moguće Vatrena. ostali su pepeo i dim.

 

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Које прање од епизоде, једна од највећих уживања током гледања ТВа, ту рачунам рецимо моменат када Џон Лок види светлост из подземне Дарма станица на крају друге сезоне Lost-a.

Шта мислите, за кога ће се удати Калиси?

  • Upvote (+1) 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Jon Stargaryen, konacno.

King's Landing posle Cercei i Qyburna kao Dubrovnik '91 :tf:

Zacudo, Khaleesi nije smorila u ovoj epizodi, ali je Tyrion i dalje u leru. Mozda je Martinov omiljeni lik, ali ove sezone su ga zapostavili. Posle svega sto NIJE uspeo, Daenerys ga imenuje Hand of the Queen...skk

Mormont klinka treba da sedne na Iron Throne, 'beshmisve! Bitchslaps AOE u sceni u Winterfellu.

Zasrali su sa teleportovanjem Arye i Varysa, dok Samwell putuje do Citadele od kraja S5. Bar je preziveo pokolj suvisnih likova ove sezone...

Dorne is here, too.

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Scena kada Arja prikolje kao prava Srpska domaćica "pevca" je mogla da bude snimljena jedino na takav način bez upotrebe CGI. "pravi način" je držieći "osobu c" za kosu ili čelo sa oštricom okrenutom prema napred probija se jednim potezom od jedne vratne aorte do druge sa čupanjem grkljana prema napred. zbog masivnog gubitka krvi u mozgu "osoba c" je "klinički mrtva" pre nego što shvati šta se desilo (što je Arija sigurno naučila), ali to nije scena za seriju gde matori incestni pedofilski skot treba da iskrvari lagano krkljajući da bi gledao lice Arje Stark umirući

- "majka zmajeva" ostavlja "dečka" da bi bila "spremna za parenje" u westerosu

- Jon Snow je polubrat od "majke zmajeva"

- Targaryani  venčavaju braću i sestre (eto fatsu omiljenog mu incesta)

- Samo Targaryans mogu da jašu zmajeve (dobili smo drugog jahača zmaja ? i majke zmajeva?) jer je očigledno da protiv whitewalkera rade samo valyrian steel mačevi kojih ima smešan broj u Westerosu, i dragonglass u zanemarljivim količinama, što bi značilo da je spas u zmajevima

Striko Benjen kada ostavlja Brana "objašnjava" da mrtvi ne mogu da prođu kroz zid (znači ni whitewalkers) zbog "stare magije" te da li je Melisandra ta koja će iz osvete da "otvori zid"

Sansina "faca" posle proglašenja John Snowa za Kralja Severa, može da se protumači i kao da je maloprstićeva buba proradila u njenom do predzadnje epizode ove sezone totalno praznom mozgu.

Link to comment
Share on other sites

Да, али се Серсеи повратила из тог проблема (недоречено да ли је физички или психички проблем или обоје, јер сигурно није било до Роберта) са лековитом инцестоидном везом... :tf:

Без обзира на то, не мислим да ће се спарити са Џоном. Ако уопште треба да буде неки од познатијих ликова, можда најбоље да то буде Џејми. У фазону и да се Стена приволи на трајни мир (иако је Имп десница, није то то)... а и да га утеши кад му Ајра рокне сестру.

Матори ће вероватно да убије Џона у току рата са леденима.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Jedino moze da zeni Jon-a.

Stormlands nemaju lorda, Dorn ima zhene, reach zhene, riverlands nemaju nikoga, Lanisteri su joj ubili caleta, burazera i svecu, tako da Dzejmi otpada, jedino je Jon musko i lord preostao pored Sweet Robin-a  (i Tiriona) :D

To dal ona moze da ima djece ili ne, apsolutno nije vazno jer brak pravi alijansu ne deca.

Ono sto mene malo smara jeste sto pripremaju sve za tipican good vs evil konflikt na kraju. Sto bi rekao moj ortak "cak su i tomena ubili jer ne moze dobra deni da se bori protiv dobrog tomena". Napravili su sve poprilicno crno belim, i ukoliko posmatramo grand story, najvise smisla od svega ima da Jon bude na Iron Thronu ali to je suvise klise za martina..

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Koji je tehnicki ozenjen i ima dete. Takodje riverlands nisu vise nikakva snaga u westerosu jer je rat njih najvise pogodio i nema smisla praviti sa njima alijansu. Druga opcija koju sam zapravo zaboravio je Littlefinger koji je tehnicki lord harenhala i protector vale-a.

Smart move je sledeci: dolazak vojske u Stormlands, zauzimanje Storms End-a, alijansa sa Dornom i Highgardenom cime je efektivno ceo jug protiv Kings Landinga i Castelry Rock-a. U sv slucaju ocekujemo u sl sezoni zestoka sranja inace bi sve bilo gotovo u tri epizode. Jer Deni + 3 zmaja + dotrakiji + unsullied i bez alijanse sa ijednom od kuca moze lagano da pokori ceo westeros. Egon za vreme War of Conquest je dosao sa 30x manjom vojskom od Deni + 3 zmaja i to u trenutku kad su kraljevstva bila izuzetno jaka i ujedinjena pa ih je zgazio sve kao bubasvabe

 

Inace ono sto bih ja voleo kao spinoff kad zavrse GoT je Dance of Dragons, ali kontam da im za to treba BAS prevelik budzet i da to videti necemo :/

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ja se slažem da će na nekom kraju roknuti Džona i zmajeve, kao neku megažrtvu za bolje sutra. I onda ostaje ultimativni car Deneris sa gorkim ukusom pobede, ali i boljim sutra. Na konto Martina koji kenja da će kraj biti bittersweet.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...