Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

:D

 

0283007.74.jpg

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ali ja ne znam kako ljudi budu unutra, kad je zasigurno hladno :)

 

Kad sam bio u onom ice baru u Stokholmu, imaš onaj skafander i rukavice jer je ledeno, ovo sad ne deluje baš tako, vidim ima i "običnih" stolica i šta god, ali mi nije jasno kako se recimo tu spava, ako se spava :)

Link to comment
Share on other sites

Ali ja ne znam kako ljudi budu unutra, kad je zasigurno hladno :)

 

Kad sam bio u onom ice baru u Stokholmu, imaš onaj skafander i rukavice jer je ledeno, ovo sad ne deluje baš tako, vidim ima i "običnih" stolica i šta god, ali mi nije jasno kako se recimo tu spava, ako se spava :)

 

Pa kao u iglou valjda, u vreci.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

U iglou temperatura lagano moze u + da ode,ovde tesko.

 

Pa kontam da u sobama za spavanje nema staklenih casa koje bi se istopile u slucaju temperatura iznad nule.

 

U svakom slucaju ima se opreme i za vece minuse samo malo gubi smisao onda jer nije bas uzivanje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...