Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Okolina očarava, a i gradić je simpatičan, kao da je scenogafija za neki vestern :D

 

Što se biblioteke tiče, meni se baš sviđa, prostor koji vidimo i onako nije čitaonica pa da nekom smetaju boje i jaka svetlost, već spoljni (dostupni) deo knjiga za iznošenje/zaduživanje, tako da izgleda jako pregledno i praktično

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lep je telluride, tj. lepo je okruženje, ali ga jebe potpuno generička američka arhitektura. ima po alpima deset puta lepših sela sa podjednako impresivnim planinama :)

Link to comment
Share on other sites

original.png

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Њесра је библиотека, много су претерали са белом бојом :с

Готивнији би ми био исти овакав трип, али са топлијим бојама, али онда не би били ДРУГАЧИЈИ!!1

Овако к'о да гледам слику неке сцене из Еквилибријума :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Auf, koliko želim sve ovo :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...