Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Silenceru, da si ti meni živ i zdrav, ja sam u maju 2008. otišao u neku firmu, tačnije mlin, zvali me da im "malo pokažem kako da bolje rade sa kompjuterima", i zatekao dva Pentium 2/3 računara sa Ofisom 2003 i Windowsom XP, i, pazi sad, udahni duboko...

 

... JEBENIM YU FONTOVIMA od pre 15 godina. Prvo sam probao od toga da ih odučim, nisam uspeo, i odustao sam od svega :-)

 

Ovi što kucaju "s" umesto "š" su male bebe, čega sve ima još kod nas...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Silenceru, da si ti meni živ i zdrav, ja sam u maju 2008. otišao u neku firmu, tačnije mlin, zvali me da im "malo pokažem kako da bolje rade sa kompjuterima", i zatekao dva Pentium 2/3 računara sa Ofisom 2003 i Windowsom XP, i, pazi sad, udahni duboko...

 

... JEBENIM YU FONTOVIMA od pre 15 godina. Prvo sam probao od toga da ih odučim, nisam uspeo, i odustao sam od svega :-)

 

Ovi što kucaju "s" umesto "š" su male bebe, čega sve ima još kod nas...

Nista to meni nije novo :) Sve mi je vec poznato.

 

Inace Roda / Mercator novim radnjama je kupovala sve lenovo masine, sa RS tastaturama, sve im je omoguceno u fullu na Windows 7 i Office 365, pa me malo cudi da bas tolko ne razmislja kad radi. Jebiga ja sam 2 godine radio u Rodi, pa znam to sranje sto se stampa i kako izgleda u EXEL tabeli :P Al da tolko covek bude nepismen i da ne vidi sta je napisao i da ne procita :)

 

Ne znam ni sta mi je gore kad otvorim neki dokument koji je pisao regionalni menadzer a centrira naslov sa SPACE tasterom :D

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...