Jump to content

Stanovi u naselju "West 65", kod Airport City-ja


Recommended Posts

Hvala svima, pogotovo trolovima. Ima dobrih sugestija. Posle dosta vaganja, odlucio sam: Ko vas jebe, uzecu gajbu :*

 

Em sto te niko nije trolovao, em sto si odlucio jos pre topika.

 

Evo brate, svaka cast, usao si u lovu btk

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma jeste, 1850e kod AC, to ne može da bude loše, ipak je to nbg :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu brate, kontam da je dobra prilika.

Ako se sjebe blok, eto onda mozete da me prozivate. Sam sebe cu da hejtujem.

 

sve sve ali "dobra prilika" :) kapiram da bi ista "prilika" bila da sad bilo ko od nas ode tamo i kaže da hoće gajbu i oni mu daju istu tu "priliku" :)

 

ali dobro, nema veze, samo cepaj, ako će to da te učini srećnim, ko smo mi :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima, pogotovo trolovima. Ima dobrih sugestija. Posle dosta vaganja, odlucio sam: Ko vas jebe, uzecu gajbu :*

to su te reakcije, brani se covek od nepostojecih trolova.. a sve zbog toga sto i sam znas da kupovina nije racionalna i "dobra prilika" . podsecas me na neku klinku koja kupuje haljinu za koju su svi rekli da joj lose stoji, al ona ce u inat svima da kupi i da stavi posle status "crknite dusmani" 

 

samo sto je ovde gajba u pitanju. sad su pojedinci ispali losi ljudi i trolovi, a nista od toga ne bi bilo da si uzeo stan odma i ne otvarao ovakav topic.. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Evo da paste-ujem svoj prvi post u ovom topicu ponovo:

 

"Ukratko, zanimaju me stanovi ovde.

Cuo sam maltene sve najbolje od xyz ljudi.

Sitne zamerke, tipa ko zna da li ce se projekat razviti do kraja itd.

Uradjene su trenutno 3 lamele, treba da ih bude 11, trzni centar i ona cuvena staklena "kula".

Ovo ostalo mi deluje realno, kule verovatno nece biti, gotovo sigurno ne u toj velicini (146 metara).

 

Grujić je vlasnik te firme, zemljište je njihovo, ljudi se useljavaju, stanovi su odlični...

Dajte nešto loše što bi me odvratilo od kupovine... :)

E da, posle dosta pregovora, smanjio sam cenu kvadrata sa 2100 EUR na oko 1850...

Ovde možete videti detalje http://www.west65.rs/"

 

Naglasak je na poslednjem pasusu. Posle DOSTA PREGOVORA, sto implicira da sam vec duze vreme gledao / pratio / raspitivao se.

Logika govori da sam 90% vec odlucio da je to TO, ali eto, imao sam vremena, posecujem godinama forum, pa reko i ovde da postavim pitanje, nece da skodi.

 

Nigde nisam rekao da je kesh presudan, nisam naglasio da trazim "best buy" ili "budget friendly" varijantu, a 90% poruka je sa te strane.

Poredjenja tipa "Ivana Ribara je 1290 EUR jesi normalan" i slicno je isto kao "Kupio bih BMW, sta mislite"  - i odgovor u fazonu "jesi normalan kupi Dačiju za duplo manje para!!!111".

 

Ma nije problem uzimanje stana, daleko od toga, ali ako se već neko pojavi i kaže "sinovi, imam 150k jura u škeu, video sam ove fensi stanove na lokaciji xy, šta mislite? voleo bih da bude fenseraj ako ću već da se ispružim toliko (spisak kul stvari koje želi). šta mislite?" i onda se se napravi neka polemika diskusija itd itd pošto sigurno ima ljudi koji imaju iskustva sa tim stvarima.

Ovako je topik za podsmevanje i sprdnju.

 

Sa ovim se generalno slazem, mogao sam i to da napisem (izuzimajući naravno retardirane delove "toliko i toliko u kešu, ali je ideja takva - viša klasa gradnje i sadrzaja).

Suština je bila da prodiskutujemo malo o celoj toj ideji, da vidim da li neko ima neke dodatne informacije iz prve ruke o tom PROJEKTU, da li ce se zavrsiti do kraja, da li ima stanara (ispostavilo se da ima, i detaljno mi je objasnio sve u PM, hvala Wuflgare), itd.

 

Ne razumem cemu prozivke i ostale offtopic stvari. Naravno da sam se zajebavao kada sam rekao "Ko vas jebe, uzecu gajbu :* ", tek da bude malo u stilu nekih odgovora na topicu.

Dakle jednostavni PROS i CONS, kao sto je par ljudi i uradilo. Sve ostalo je trolovanje. Pogotovo ova poredjenja sa zenama, haljinama, torbicama...

 

Što se tiče "dobre prilike", ja smatram da jeste. Plaćam najnižu moguću cenu kvadrata, izvukao sam maksimalno povoljne uslove, sa ozbiljnom tendencijom da dobijem i dodatne pogodnosti (čitaj: garažno mesto) gratis ili mnogo povoljnije nego što jeste. Moj brat se bavi građevinom, poznaje najbliže poslovne partnere od investitora koji je gradio West, i 1700 EUR po kvadratu je ujedno najniža pojedinačna cena po kojoj je neki stan prodat. (naravno, dok je sve bila livada). Ja kao niko i ništa sam više nego zadovoljan cenom od 1840 EUR. Ortak koji živi tamo, čiji je otac u izvršnom odboru Intese (koja je finansirala 45% projekta) je plaćao 1790 EUR kvadrat. 

Slažem se da je subjektivno koliko koja roba kome vredi, i da se svi verovatno zgražavamo na zlatne mercedese i telefone, ali opet - i to ima kupce.

 

Hvala jos jednom, slobodno sad nastavite da flejmujete i ovaj post ako ima osnova.

Edited by Ivan_
Link to comment
Share on other sites

ROFL matori, ako ti je West kao BMW, onda šta da ti kažem... ako si hteo prestiž, i dalje na NBG ima DALEKO prestižnijih lokacija za tu cenu. mogao si kod Hajata da nađeš veću gajbu za te pare.

 

a ako si baš zapeo za novogradnju, moliću da nam objasniš ZAŠTO TAČNO novogradnja? pičke se lože, sanjao si da ti je Joda rekao da je to - to, ubedili te stručnjaci da je najbolja novogradnja...

 

edit:

preteče me Longli.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

 

 računica je jasna - za te pare si mogao da zabodeš neuporedivo bolju lokaciju na nbgdu (gde ti neće sa jedne strane pičiti vozovi a sa druge autoput), i da bolje napimpuješ stan, sa sve tim izdrkavanjima i prozorima sa argon punjenjem

 

Daj lokaciju sa ovakvom gradnjom, grejanjem na gas, i ostalim "magnetima za pičke".

Evo sajt da ti pomogne http://novogradnja.rs/nekretnine/prodaja/stanovi/novogradnja/beograd-novi%20beograd/sort/s_cena-desc/page/0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...