Jump to content

Stanovi u naselju "West 65", kod Airport City-ja


Recommended Posts

Celom duzinom tih "staklenih" zidova je resetka u podu, koja greje, tj hladi. Simensovi potenciometri su u svakoj sobi. Stakla su punjena argonom. ;)

zvucis kao geek koji se nalozio na novi setu u wow-u ...

 

daj stavi na stranu te argone, simense i ostalo, vidi da li ti je to sve bas treba, jer mozes da uzmes isto toliko funkcionalan i velik stan na drugoj lokaciji, ali za manje para. nisam nikad kupovao stan, ali zna se sta je neophodno, a sta "dodatna oprema" . vec te je dosta ljudi savetovalo sa istom pricom, pa ti vidi da li je to slucajno ili si samo zaslepljen trenutnom slikom koju imas u glavi. lako covek ubedi sebe da je to idealno, kao npr kad menjas mobilni i ubedis sebe da ti bas treba kamera od 10mp i da nema veze sto kosta toliko, a posle godinu dana je vise nebitno koliko ima mp-a. u ovom slucaju, posle godinu dana kenjanja na wc solji, bice ti svejedno dal je iz belgije ili paracina.. :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Sry, ali meni za stan na toj lokaciji dati 1850e je ludost.

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mozda je topik trebalo da glasi " kupio sam stan u westu, idemooo cupi, ludilo yeyanje, opu]tencija, jeaaaaa", a ne kao pitanje sta mislimo, da bi nas kad damo misljenje naduvavao, i hvalio se velikim prozorima.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da kazem: grejanje i topla voda je na gas.

Dakle: infostan je par stotina RSD.

To u sustini kompenzuje cenu odrzavanja.

Nema radijatora, zid od dnevne i spavace sobe ka terasi je od poda do plafona full u staklu, koje se otvara celom sirinom-od zida do zida. Jbg...NBG sa dobrim zgradama, pored arene i Jugoslavije je ista ili cak i veca cena...

Stvarno mi znaci ti "negativni" komentari. Razmisljam i dalje. Zelim dobar, kvalitetan, "moderan" stan, na ok lokaciji.

Ovde je atm jedinio lokacija i cena minus.

Lokacija ce biti vrh ako se sve izgradi po planu.

Stvarno hvala svima na svim komentarima. Bilo koje sugestije su vise nego dobrodosle.

 

 

Ja sam tamo postavljao WiFi dole u Holu te Lamele pored Airport City..... Deluje da je objekat LUX kategorije, nisam zagledao zavrsne detalje...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Meni se ovo cini kao super glupa investicija. Nikad kvadrad tu nece toliko da kosta zbog loseg komsiluka. Za 5 godina ces da izgubis 30% od onoga koliko si platio. Ako ne radis u Airport City-ju ili ne drzis konstantno partije za zaposlene u Aiport City-ju ne mozes da izaberes nehumaniju lokaciju za zivot na Novom Beogradu (osim Savskih blokova eventualno). Nit' si ulozio pare nit' si resio pitanje zivotnog prostora za porodicni zivot. Ako ti to nije vazno vec hoces kvazi-fenseraj na menadzment heavy lokaciji onda slobodno uzmi. 

Link to comment
Share on other sites

Jel moze jedan topic na RUR-u da prodje bez flejma? :))

Ja "ne branim" te stanove, da je tako, ne bi otvorio topic da pitam ljude za savet.

Na svaku vasu zamerku (koja je vise nego dobrodosla), ja odgovorim nekim pozitivnim stavkama vezanim za naselje. Samim tim, ja i dalje "vagam" u glavi pros i cons.

Ne verujem da ce kvadrat ovde biti manji, moze samo da poskupi. 

Pricao sam sa brda ljudi iz te branse, gradjevinci, projektanti, agenti... Sto se tice cene, to je to. Kvalitet na nivou. Mene trenutno ne jebu pare, najveci mi je "cim" da li ce se u ovoj nesretnoj drzavi projekat sprovesti do kraja...

 

Ćelo, koja banka je dala kredit?

Link to comment
Share on other sites

Njih kvadrat košta 1000 evra, ako i toliko. 

 

Cena neće ići na gore, nema odakle niti kojom magijom da ide na gore. Možda ako celu zgradu prodaju Telenoru da tu smešta zaposlene.

 

Ne razmišljaš racionalno. Nije ok lokacija, nemaš ništa okolo osim ulice i đubreta trenutno i Smokvice u Ariport City i onog malog maksija za menadžere tamo. Ej, pa treba do prodavnice da ideš ne znam koliko, ako u naselju ne otvore istu. Imaš i Tehnomaniju blizu, to je baš kul

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

pazi druze. niko te nije flejmao vec pokusava da ti otvori oci. ti sa druge strane pak, i pored svih argumenata zasto NE uzeti stan, teras po svome. ako si vec hteo da se pohvalis kako uzimas stan od 100k+ ojra u westu, mogao si jednostavno da postujes u pricajte i to je to.

  • Upvote (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Njih kvadrat košta 1000 evra, ako i toliko. 

 

Cena neće ići na gore, nema odakle niti kojom magijom da ide na gore. Možda ako celu zgradu prodaju Telenoru da tu smešta zaposlene.

 

Ne razmišljaš racionalno. Nije ok lokacija, nemaš ništa okolo osim ulice i đubreta trenutno i Smokvice u Ariport City i onog malog maksija za menadžere tamo. Ej, pa treba do prodavnice da ideš ne znam koliko, ako u naselju ne otvore istu. Imaš i Tehnomaniju blizu, to je baš kul

Rodic i Idea su ~200 metara odatle ?

U lokalima u sklopu zgrade se otvaraju te manje prodavnice (trenutno Corner shop i slicno), ali tu je sve skuplje.

Ok aj Fato i ostali, dajte lokaciju na NBG gde se moze uzeti slican (posto takav ne moze nigde) stan od ~65 kvadrata. Ja sam retard i nisam nasao.

NOVOGRADNJA naravno. Dakle zgrade iz 1975 me ne interesuju.

Link to comment
Share on other sites

Sto kaze grbic imas u dr ivana ribara, tj. mileve maric ajnstajn ulici, blok 72. GDS finansirao, razliciti izvodjaci za svaki od 6 objekata. Ja sam stvarno zadovoljan, vreme ce pokazati kakva je zapravo gradnja, ali za sada sve deluje odlicno.

 

Sve zgrade su zavrsene, useljena su cetiri objekta, a preostala dva ce u januaru. Kvadrat je 1290e sa pdv-om i ako je preostalo ista od slobodnih stanova to su oni od 70+ kvadrata.

 

Ah da, ja cisto da se pohvalim :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...