Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Мали тип како да смањите обману imdb оцене:

1. кликнете на број гласова оцене

2. изаберете Top 1000 voters

3. ако је највише људи гласало за 8 и више, гледајте, ако није, можете прескочити

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A MOST WANTED MAN

L9DbSMt.jpg

Odličan, interesantna radnja, umeren i efektan ritam, sjajno finale, sijaset kvalitetnih glumaca, Rejčel Mek Adams koja je pokazala da se snalazi i u ozbiljnim ulogama (za razliku od ONE sezone ONE serije) i Filip Sejmur Hofman koji domira pojavom (ovo mu je ujedno bila i zadja uloga u kojoj je bio lead).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pokušao sa gledam SPY, majko moja koje đubre.

Ukoliko imate izbor da udarate glavom u zid, da vas jebu crnci u dupe 2 dana bez prestanka ili da slušate predavanja i govore o politici, od našeg najcenjenijeg člana foruma, odaberite bilo šta od toga jer je 100x zanimljivije od ovog pokušaja komedije.

znamo šta bi ti odabrao ofc 
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

morao sam, nedostaju "ololol crnci" fore već godinama :(

Link to comment
Share on other sites

Kako se dobija taj "Top Voter" status?

 

Немам представу, вероватно људи који много гледају филмове и редовно оцењују : )

Нисам ни једном зажалио након гледања ако је преко те статистике просек 9, што је веома ретко, осмица је готово увек вредно времена.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja recimo kombinujem trejler (ofc da nekad znaju da iskidaju sa trejlerom a film bude sranje), rottentomatoes, metacritic, user review-a i samu ocenu (

Ja trailer retko gledam, s obzirom da su počeli da ceo film prepričaju u traileru. Imdb ocena i rottentomatoes - top critics review-ove. Ali Spy ima solidnu ocenu na imdbu (i dalje važi pravilo da se filmovi ispod sedam ne gledaju) i 93% na rottenu, a nisam uspeo ni pola da odgledam.

  • Upvote (+1) 1

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

COOTIES

QFKCQot.jpg

Sranje, dobra premisa, sjajni i raspoloženi glumci, ali katastrofa od scenarija i načina na koji se film odvija, čemu u prilog ide i apsurdno finale radi finala.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

THE THIEVES

gaaZ0yH.jpg

Sjajan korejanski film o prevaranatim/lopovima, uz puno očekivanih obrta i backstabbinga, ali i neočekivanim scenama pucnjave (neuobičajenim za ovaj žanr) kao i nekoliko neverovatnih kaskaderskih akrobacija, naročito pred kraj.

Edited by Pipboy
  • Upvote (+1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Hangover 1. Nemoj da si na kraj srca.

Ja odgledao Jurassic World. Ocekivao sam da ce film biti glup ali je film neverovatno smece.. 

Odgledao i Terminatora. Film je los. Arnold je dosta zanimljiv, njegove scene su bile dobre i jedina svetla tacka filma. Ali dosta njegovih scena su comic relief, koje su mi bile smesne i zanimljive, ali mislim da nisu trebali da ih ubacuju.

Link to comment
Share on other sites

hengover, svako ko bi sada gledao prvi deo bi se smorio jer 

- bi imao prevelika ocekivanja

- ili bi unapred resio da je film sranje jer se toliko pricalo o njemu

- ili je vec negde cuo i video nekoliko dobrih fora iz filma (a to je moglo da mu se desi bilo gde)

meni je bio smesan tad kad se pojavio, ovi nastavci i ne bas

 

Man up, komendija za pogledati s zenom . Ok fino lepo tralala :)

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ODD THOMAS

5aCcUNJ.jpg

Odlična horor-komendija, kvalitetno napisana (odma se vidi da je po nekom uspelom predlošku) i sa odličnom hemijom između svih glumaca (Viljem Defo car, ajde), i sjajnim Anton Jeljcinom koji sa lakoćom nosi ceo film.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

- terminator genisys

joj majko koje smece... jedina svetla tacka filma je naravno arni, mada se vidi da su mu forice isforsirane i da nema tu harizmu kao sto je imao ranije... ipak, i dalje je predobar pa je uspeo sam da iznese film

- dead snow i dead snow 2

hahah jebeni nazi zombiji... ako ocekujete nesto slicno zombilendu ili son of d dedu, daleko je od od toga, ali bez obzira na to oba filma su odlicna zabava.. preporuka

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

posle pokusaja gledanja Tomorrowlanda i Jurassic World-a koje sam ili prekinuo ili zaspao odgledah 

 

San Andreas - wow, to se zove apokalipticni film, efekti su jebeno kul do jaja, precizni, pedantni, dovoljno se brzo desavaju da mozes lepo da ih sagledas,  pa ni taj mali zaplet koji postoji nije toliko budjav tj ne smeta u gledanju one lepote od razaranja, meni je sjajno legao .. ne razmatram previse  radnju,  propuste, nebuloze, i normalno fuck yeah amurica fazone - mimo toga film je jako zabavan za pogledati

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

san andreas je brain/off disaster movie konstruisan u potpunosti sinteticki da bi opravdao 1 kratak kadar pod vodom u atletskoj majici ;o)

Ashby
http://www.imdb.com/title/tt3774466/
Miki Rurrk, deformisaniji no ikad, kao cia hitman koji umire i prijateljstvu sa klincem iz komshiluka,grand torino-style...ima komicnih momenata, ima tipicnog teenage bullshita...nije mi žao što sam pogledao ali čini mi se da film treba da ima ujednačeniji ton a ne ovako svuda po malo a nigde zapravo

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...