Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Gledao "Fantastičnu četvorku" i dosta sam šokiran - kao da sam sat i po vremena gledao neki tanki trejler.

Nisam imao apsolutna nikakva očekivanja pa da budem razočaran, uzgred mislim i da je F4 najnefilmičniji superherojski tim, strip me nikada nije ukačio, ali ovo nema nikakve veze sa podlogom i F4 kao takvom nego sa neverovatnošću Holivuda danas.

Ovo je bukvalno kao da je izrašovan rilis neke AAA video igre i sad smo ga mi debili odgledali, ali će u subotu Fox da izda 1.1 patch za film, a tek kad izađe prvi DLC, onda će moći i da se stvarno odgleda.

Ako me ne bude mrzelo, napisaću kasnije review.

Za ovo se znalo da ce biti djubre. Pogotovu kad je bila vest da ni glumci nisu videli film do dana premijere :), a i bila je vest da je reziser trebao da rezira jedan od Star Wars filmova i da je dobio otkaz kad su videli kako se ponasa na setu F4.
 

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

large_yml922HBs9ztAWpg1QOslgCpCR1.jpg

Klasicna dramaticno romanticna komedijica novijeg datuma, nece vas rastuziti niti nasmejati. S obzirom kakvu glumacku postavu ima prilicno je slab film ali ovako mi je bio ok. Izmamice par puta chuckle, nije mi zao vremena. Nisam do sada bio na hype vozu Eme Stoun ali je dosta simpaticna ovde. 

Link to comment
Share on other sites

The Voices http://www.imdb.com/title/tt1567437/

Simpatično :) Nisam očekivao takav razvoj događaja u startu, ali je posle sve dobilo smisao :) I kul je što je na kraju Rejnolds glas i kučeta i mačke i jelena itd, pošto daje na autentičnosti. Čitao sam da originalno to nije bilo planirano tako.

The Crazies http://www.imdb.com/title/tt0455407/

Nekako sam propustio ovaj dragulj! :) Ko je gledao original ovaj dođe super, plus ima dosta referenci i fora, nije čak ni tipični treš, malo ima nekog "mozga" u njemu, očekivao sam malo a zapravo sam dobio prosek i možda i nešto preko njega, što je solidno za ovaj film budžet i sve.

Link to comment
Share on other sites

fantastic 4 remake prvog  dela,mnogo losiji od oba prethodna dela,nekako mi je za decicu al kad sam vec dobio karte za dz,cisto da ubijem vreme,ocena na imdb-u 4/10,dacu im 5 za trud :)

 

http://www.imdb.com/title/tt1502712/

 

zaboravih da pomenem 1 detalj,riba koju je glumila dzesika alba u prva 2 dela(su storm),usvojena je i sa kosova je...retardi

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Cop Car - http://www.imdb.com/title/tt3813310/

Solidan film, neki indi fazon, sat i dvaes' traje, ne mož' bolje, pet glumaca ukupno, Bejkon idealan za ovaj tip uloge ... doduše, početak filma podiže očekivanja malo više pa je posle završetak malo slabiji, ali i dalje ukupno gledano solidno. I kad razmislim, čak iako je 1:20h uspe nekad da bude malo sporiji, ali samo možda u dve scene. U svakom slučaju, dobar "road triller" (mislim da se tako zove ova podvrsta) i preporuka svakako.

Cop-Car-Blu-ray.jpg

Dark Placeshttp://www.imdb.com/title/tt2402101

Isto vrlo solidno, već u jednom trenutku postane pomalo predvidivo šta će da se desi i u kom pravcu ide, ali i pored toga drži pažnju, nije dosadan film iako traje nešto malo manje od dva sata. Dosta solidnih glumaca, meni je bio iznenađenje jer nisam ni znao da postoji ovaj film, slučajno sam naleteo na njega.

dark-places-poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

I ja odgledao Ludog Maksa. Zanimljivo mi je bilo da gledam, volim ja te post apokalipticne filmove. 

Bio sam bas nahajpovan prvu polovinu filma kako ce da pobegnu od Dzoa i onda je ona pauza totalno ubila dozivljaj. 30 minuta neke mlake drame i onda opet gledas sve isto, samo kamion ide u drugom smeru. 


Da su napravili, da u pokretu provale da je Green Place propao i odma da se okrenu natrag kroz ove da prodju. Bez ikakve pauze da se nastavi akcija i da ne ubijaju hajp. Time bi umesto 120 minuta filma i 60 minuta akcije, imao 60 minuta akcije u 90 minuta filma. Hajp bi ostao na nivou ceo film i bio bi odlican. 

Link to comment
Share on other sites

Attack on Titan.

Sta znam. Anima 20x bolja. Drzao mi je paznju pola filma, onda sam morao da pauziram, malo fast forward, i odgledao kraj.. Generalno gledano tuga od filma. CGI uzas.

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

I ja odgledao Ludog Maksa. Zanimljivo mi je bilo da gledam, volim ja te post apokalipticne filmove. 

Bio sam bas nahajpovan prvu polovinu filma kako ce da pobegnu od Dzoa i onda je ona pauza totalno ubila dozivljaj. 30 minuta neke mlake drame i onda opet gledas sve isto, samo kamion ide u drugom smeru. 


Da su napravili, da u pokretu provale da je Green Place propao i odma da se okrenu natrag kroz ove da prodju. Bez ikakve pauze da se nastavi akcija i da ne ubijaju hajp. Time bi umesto 120 minuta filma i 60 minuta akcije, imao 60 minuta akcije u 90 minuta filma. Hajp bi ostao na nivou ceo film i bio bi odlican. 

Ta pauza je najmadmaxovitiji deo filma. Imate brate 2fast2furious, expandablese i slicno za non stop akciju ...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

The Gallowshttp://www.imdb.com/title/tt2309260/

Standardni "lost footage" horor koji ne nudi ništa novo, ima glupe štrecalice i tek na kraju kao pokušava da napravi neki obrt. Ono što me fascinira je da je budžet bio tek 100.000 dolara, a da su inkasirali skoro 40 miliona, što će reći da nas očekuje nastavak :)) Realno "fascinantno" je šta danas može da se napravi sa dve kamere i četiri glumca, iako je u pitanju krš, ipak ostane neka "atmosfera".

The-Gallows-2015-Movie-Poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

I ja odgledao Ludog Maksa. Zanimljivo mi je bilo da gledam, volim ja te post apokalipticne filmove. 

Bio sam bas nahajpovan prvu polovinu filma kako ce da pobegnu od Dzoa i onda je ona pauza totalno ubila dozivljaj. 30 minuta neke mlake drame i onda opet gledas sve isto, samo kamion ide u drugom smeru. 


Da su napravili, da u pokretu provale da je Green Place propao i odma da se okrenu natrag kroz ove da prodju. Bez ikakve pauze da se nastavi akcija i da ne ubijaju hajp. Time bi umesto 120 minuta filma i 60 minuta akcije, imao 60 minuta akcije u 90 minuta filma. Hajp bi ostao na nivou ceo film i bio bi odlican. 

 

Ta pauza je najmadmaxovitiji deo filma. Imate brate 2fast2furious, expandablese i slicno za non stop akciju ...

 Te fore Mad Max-a su mogle da prolaze 1980ih godina. Ali sada to neckanje pa kao na kraju da odjase sam u zalazak sunca, ne prolazi vise. To je smesno. Gde je otisao bez kola, jel ce da pesaci kroz pustos bez hrane i vode ? Film je mogao da bude super..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Odgledao ovo što je Lucky nabacio:

Cop Car - fino, nenametljivo, jednostavno i efektno. Plus ide Kevinu Bejkonu koji glumi baš onako kako bi se takav lik i ponašao (bez nekakvih tupih objašnjavanja situacije nekome, već uz puno ćutanja i fizičke glume), a dva plusa za ove klince, odlično i uverljivo odglumeli dva tupana tog uzrasta

Dark Places - isto dobro ispalo, bio sam ubeđen da će ceo film da se vrti oko toga "znamo šta si uradila i saćemote razotkrijemo", ali je ispalo mnogo kompleksnija priča, uz ravnopravno odvijanje radnje u dva vremenska toka, što je plus. Jedino što škripi je motivacija jednog od likova da odradi nešto što će kasnije imati velike posledice, nekako je previše zbrzana i neuverljiva ta odluka. Sa druge strane, igraju dva glumca iz Fury Rouda, tako da je film win \o/

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

kazes ne prolazi vise ? kome ne prolazi ? koga  interesuje da li tebi nesto prolazi ili ne :)

 

film je super za 2015. godinu, ja sam ocekivao vece sranje

Ljudima koji malo preispitaju sta su gledali. Naravno da ih ne interesuje dal meni prolazi nesto, zabole ih penis. Njima je ciljana grupa 10-20 godina. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

MISSION IMPOSSIBLE ROGUE NATION

1vJexo6.jpg

Solidno, ali ništa naročito, ne mora baš da se trči u bioskop da se odgleda. Za razliku od predhodnog filma gde je akcenat na tempu i akciji, ovde je sve okrenuto ka špijunisanju i znatno usporenijoj dinamici radnje, bolje odrađenoj i viđenoj u mnogo drugih sličnih filmova. Sporadične akcione scene su odlično ispale (scena u operi npr., i naročito scene u podvodnom bunkeru, omg), a glavna zvezda filma nije Kruz bez obzira koliko se lomatao, već ova Fergusonka, em dobro glumi i taba se, em je prezgodna na onaj every day, real woman način, umesto da su stavili neku bezličnu manekenku.

 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Robot Overlordshttp://www.imdb.com/title/tt2145829/

Znam, znam, sad će stija da me pita "šta si očekivao pored takvog imena", ali iskreno, očekivao sam još jedan od "pa ovo je najbolji film ikada", međutim, ispade loša epizoda Doctor Whoa. Baš se vidi taj UK fazon snimanja filmova i produkcije, a iskreno uopšte mi nije jasno kako su Kingsli i Skali završili ovde. Čuku i po totalnog nonsensa :)

Edited by Lucky
Link to comment
Share on other sites

Mission IMPOSSIBURU 5
http://www.imdb.com/title/tt2381249/?ref_=nv_sr_1

Meni je bio odličan.

 

The Man from U.N.C.L.E.
http://www.imdb.com/title/tt1638355/?ref_=fn_al_tt_1

Gaj Riči je stvarno odličan režiser. Čovek zna da snimi film. Uživao sam. Nepretenciozan. Lep. Duhovit. Sjajna muzika. Vidim da na boks ofisu nije prošao najbolje, ali se ipak nadam da će napraviti makar još jedan film. Najviše me je iznenadila fenomenalna gluma (fenomenalna u domenu žanra), a ponajviše Kavila i Hamera.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...