Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Jos jedna preporuka za Marsovca. SHW ga je opisao 100%, nemam sta da dodam.

 

Entourage mi je bio sranje. Mlak je skroz. Seriju sam gotivio, ali retroaktivno kad pogledam kakve SERIJETINE (lel) sam gledao nakon toga, ne mislim vise da je tolko dobro. Ono sto me nervira na momente kod serije, a mnogo kod filma... sto je sve za jedan level pichkastije uradjeno nego sto bi trebalo da bude, kao da su rekli... "ajde, snimicemo sve sa pola snage".

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

THE VISIT

SKHMoPf.jpg

Not bad, daleko da je Šamalamadingdongov povratak u formu kao što ga mnogi hvale, ali ako se posmatra mimo toga sasvim solidan i napet horor-triler sa puno čudnih i neprijatnih scena, ali i gomilom klišea koji idu uz ovakve filmove. Inače, na budžet od 5 miliona zaradili 115 ukupno worldwide, what sorcery

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Spy - vec mi je bilo sumnjivo kad mi ga je poludebilna sestra  koja gleda vampirske dnevnike i smatra da su tvajlajt filmovi vrh preporucila ali ipak odlucih da ga pogledam.
Bogo dragi koje smece, fore na nivou desetogodisnjaka, preusiljeni humor i neka radnja koja kao da lebdi u vazduhu i ne zna sta ce od sebe
3/10

Me earl and the dying girl - posle ovog smeca gorenavedenog doslo kao melem na ranu, odlicna gluma solidna prica 
8/10

The others (2001) - ako je neko kao ja propustio da odgleda ovo neka odmah skine
9/10 (jer volim ovakve filmove :) )

Southpaw - obozavam dzilenhala, ali jednostvno je prica presuplja i izlizana. Ne kazem da je sranje film ali sam ja ocekivao dosta vise (i jebeni fifti sent koji ne moze ni da drzi zatvorena usta tokom scena, bukvalno mi je bila muka tokom njegovih scena)
6/10

Child 44 - ugasio na pola, jednostavno nisam vise imao snage za usiljeni ruski akcenat, na lomacu sa jebenim amerima zbog kojih je izmisljena ova navika koji su predebilni da bi gledali filmove sa titlovima,
0/10


 

Link to comment
Share on other sites

knjiga je relativno prosta, u smislu da je pisana tako da moze da se procita za jedan dan. 

Sto se ticha filma, dobar je ali falo mesa, malo drame. Iako je covek ostao sam na Marsu, on je u 99% vremena predstavljen kao neko ko uvek ima sta da jede, sta da pije, da mu nije hladno, tako da se nikada ne zabrinemo za njega osim sto je "sam i usamljen"...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Black Mass

 

Me likes. Nisam neki poklonik same tematike, ali ima neki dobar tok i izvesnu crtu dokumentarnosti (doduše verujem da je priča pimpovana u određenoj meri, ali nisam imao utisak da se preterivalo). Takođe interesantno je videti Džonija Depa da se (vrlo uverljivo za moj pojam) transformiše u nešto što nije varijanta ofucanog piratskog kapetana.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Viš bogati, sad sam proverio, stvarno je glumio samo u šest epizoda, a u sećanju mi je da je, kao Boldrik, sastavni deo svih sezona

  • Upvote (+1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

aA6q6o1.thumb.jpg.87bd3ab67c51c2077739cb

 

Elem, ispravka, glumeo je u tri sezone i par onih Black Adder TV filmova, a na imdbu se svaka sezona tretira kao zasebna serija (jer se i različito zovu) pa sam naleteo samo na poslednji hronološki unos i odatle napisao šest epizoda.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...