Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Chappie - da ima manje nasilja i psovki, bio bi super deciji film, ovako je samo razbibriga, al kul.

Kingsman - totalna uzivancija, tona referenci i omaža, modernizovano buttsexom na kraju. Fenomenalno

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gde je bre ovaj Brue da na kaže dal je Jurassic World film godine? :))

 

Elem,

 

GET HARD

 

DlUNiU8.jpg

 

Sranje, sa par dobrih fora i generalnom postavkom koja bi odlično funkcionisala kao serija kraćih skečeva u nekom Saturday Live fazonu, i onda to uzmu i razvuku na skoro dva sata, gde su već od pola filma svi smoreni i jedva čekaju da se završi.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

jurassic je zabavan na momente ekstremno

ako ste dete od 10ak godina koje voli dinosauruse usracete se od srece =o)

ali nacelno je slab, genericki omaz prethodnim filmovima i setup za sequel (i bio bi milion puta bolji da su uzeli plazu uz preta da glume ejpril i endija (da ne kazem meklina ili karatera) u tim situacijama, onda bi bio najbolji film od ff7 ;o)))

Link to comment
Share on other sites

Филм је приколица стајског ђубрива, које се експонцинцијално према крају обрушава на гледалиште.

 

Гледах пре неки дан, али нисам хтео да мрачим... ко вас јебе што сте ме призвали [8D]

Edited by brue
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

fullsizephoto429043.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt3697626/?ref_=nv_sr_2

 

nesto drugacija prica od standardne koreanske "ubi, kolji da koreanac ne postoji!"

 

kao sto to obicno biva, nesreca prati nesrecu... razvod, smrt majke i gazenje skitnice na putu ka mrtvacnici su samo pocetak onoga sto ocekuje koreanskog detektiva. ne toliko napeta koliko dobro osmisljena prica sa nijansama azijskog humora koji se meni generalno dopada. preporuka

 

7.5/10

 

youre_next_ver8_xlg.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt1853739/?ref_=nv_sr_1

 

pocinje odlicno za horor, ali vec posle nekih 15-20min reditelj dobija zelju da usere film i kako to vec ide pretvara ga u najgluplji moguci triler... radnju filma bih kategorisao -> prvih ~15min horor, ostatak filma komedija, i ~15min trilera koji mozgu da se ubace proizvoljno pri prvoj naznaci "neke price".. brainfart

 

3.5/10 samo zbog prvih 15min filma

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Taj film baš i ne treba posmatrati kao standardni hororac, već više kao meta-parodiranje žanra, pogotovu što počinje mračno i ozbiljno (a u tome je i caka). Slično nalik Cabin in the Woodsu donekle

 

+1 za ovaj korejanski, odličan glavni glumac, dobar i u dramskim momentima, i dobar tajming za komediju, i dobro se taba

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Brate što gledaš filmove sa Vil Ferelom? :(

Gledao Run all night, lepo mi je legao, fina akcija.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Филм је приколица стајског ђубрива, које се експонцинцијално према крају обрушава на гледалиште.

Гледах пре неки дан, али нисам хтео да мрачим... ко вас јебе што сте ме призвали [8D]

Upravo. Uzas.

Meni je jedini plus sto sam ga gledao u Imax Laser theatre pa sam bio kao kuce u liftu zbog rezolucije, 3d-a i svega ostalog. Kad bolje razmislim i dobro mi je palo sto je film uzas, mogao sam da se fokusiram samo na eye-candy :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Brate što gledaš filmove sa Vil Ferelom? :(

Gledao Run all night, lepo mi je legao, fina akcija.

Super mi je Run all night, nije mi los Liam + Ed Harris. Pogledao sam i Get Hard, vjerovatno zbog Harta, nisam ljubitelj Willa.

Uglavnom Run all night 8.1/10 , a Get Hard 5.43/10 .

Edited by Guccimist

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Farel je vrstan glumac i profesionalac, samo što mu eto gušt da uzima pare na istu foru i konfekcijske komedije. Sa druge strane, ovo mu dođe više kao ustupanje mesta Hartu, koji je simpa kao pojava, i gde još uspešno fura taj fazon neurotičnog crnčeta od metar i žilet (ima par sjajnih gostovanja po Konanima i ostalo na jutjubu sa njim).

 

Elem

 

A MOST VIOLENT YEAR

 

fid14522.jpg

 

Odlično, sa tematikom koja je vrlo aktuelna i kod nas, iako je film više napeta drama nego triler sa gangsterima kao što bi se dalo pretpostaviti po nazivu i postavci. Oskar Ajzak odlično odradio, ovde sam prvi put provalio ko je čovek u stvari (s obzirom da će biti u Star Warsima), bio mi je odličan u Agori, a inače je glumio i onog guru-bradonju iz Ex Machine, odličan rejndž ima lik.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

MV5BOTE2MjEzNzU1MV5BMl5BanBnXkFtZTgwODQw

 

http://www.imdb.com/title/tt3404158/?ref_=nv_sr_1

 

samo cu reci "kakvi crni liam nesoni i ostala holivudska govna". iako nije oznacen kao "a must see" na dijegovom posteru sa neke od prethodnih strana, film je jedan od boljih akcionih koje sam pogledao u poslednje vreme... odmor za mozak i dusu od nonstopa i runallnight alike filmova.. preporuka

 

7.5/10

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

GET HARD

 

Sranje, sa par dobrih fora i generalnom postavkom koja bi odlično funkcionisala kao serija kraćih skečeva u nekom Saturday Live fazonu, i onda to uzmu i razvuku na skoro dva sata, gde su već od pola filma svi smoreni i jedva čekaju da se završi.

 

Potvrdjujem, davno ne pogledah losiji film iako mi se svideo trailer. 2/10

Link to comment
Share on other sites

pogledao "frequencies"

 

 

MV5BMjIwMDM1MzgxMF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzE0

 

 

http://www.imdb.com/title/tt2414766/

 

 

Premisa je da svaki covek ima frekvenciju sa kojom se rodi i koja moze da se izmeri. Od nje zavisi inteligencija, sreca, odnosi sa ljudima.

Glavni likovi imaju dijametralno suprotne frekvencije, sto ima zanimljive random rezultate ponekad. 

 

Film je tezi sf no sto izgleda na prvi pogled. Svaki sledeci chapter u filmu ga produbljuje, kao i sve sablone kojima se bave likovi. Sve preporuke!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...