Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

The Last Witch Hunter [dozey]  shift+delete, siguran sam da ima ljudi koji nemaju preča posla i da će odgledati ali ako nemate nešto jako dosadno da radite na drugom ekranu, nemojte [:D]

Edited by Shekk
verzija foruma ofc
  • Upvote (+1) 1

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Lobster.

Teško đubre od filma.
Dobra ideja, loša razrada, katastrofalna gluma, nepostojeća atmosfera... Transfer neprijatnosti u 90% scena.

Zaobići u šiiiiroooooooookom luku.

meni je recimo utisak obrnut. ideja mi je kanal, ali je izvedba te ideje, rekao bih, najbolja moguća. 
film itekako ima atmosferu, samo treba da te proguta. doduše jasno mi je i kako nekome može da se ne dopadne, dosta je težak film, pa čak i neprijatan ako te ne uvuče. gluma mi je dobra. farel je imao dosta zajebanu ulogu i vidi se da je uneo malo nečeg svog u nju i odlično ju je odradio, što se mene tiče.

očekivao sam da će da bude nekakva orvelovska kritika društva i da je to poenta filma, i bio sam vrlo skeptičan na početku da će da podbace jer mi je ideja kanal i nema nešto mnogo mesa za kritikovanje, ali je otišla u smeru ljubavne priče, i to dosta opskurne ljubavne priče što mi je itekako leglo, jer ne volim memljive ljubavne priče. što se mene tiče preporuka, ali nije za svakoga i nije za svaku priliku
Link to comment
Share on other sites

Odgledao Room (2015) - https://www.youtube.com/watch?v=Ab1nJg4RKw - http://www.imdb.com/title/tt3170832/

Cini mi se da je keva od klinca nominovana za neku nagradu sad za oskara, mozda lupam gluposti, u svakom slucaju poenta je da je u par scena bila bas dobra, u nekim scenama bas losa bar za moj ukus. Zanimljivo.... ova ocena 8 nekako moze da mi ide i do 7 i do 9, sve zavisi ko kako gleda film i kako predje preko nekih stvari. Kapiram da vredi pogledati.

Link to comment
Share on other sites

Spectre - Meh, smece. Prica ima vise rupa od svajcarskog sira. Akcija u 80% vremena deluje isforsirano i nepotrebno. Bas smece. Interesantno mi je kako ove "parodije" na bonda tipa kingsman ili man from uncle uspevaju da naprave 10x bolji film od fransize iz koje su evoluirali.

 

Reverant - Ok je. Ceo film je "slice of life in the north". Depra atmosfera. S obzirom kako pricaju o njemu ocekivao sam mnogo vise, ovako, meh, zadremao u toku istog.

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Legend.

Iako je Hardy pokidao glumom, film je baš prosečan. Vredi pogledati, ali ništa više od toga.

je li vico, sta si mislio sa ovim "nista vise od toga"? ako film vredi pogledati, ne vidim sta drugo treba ocekivati osim price/zabave zbog koje vredi pogledati film?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Extinctionhttp://www.imdb.com/title/tt3467412/

569ccdfd9371d_MV5BMTYzMzIyMTQ3N15BMl5Ban

Dosta problematično.

Kreće kao tipični zombi da bi se posle prešlo u nekakvu dramu, sa ovim Donovanom koji pravi facu "zabrinutosti i šoka" a zapravo izgleda kao da je autističan. Najcrnje od svega je što je moglo da bude nekako OK, da nije komičnih odluka po pitanju razvoja radnje i totalno neubedljive i nelogične priče oko čudovišta.

Link to comment
Share on other sites

This is where I leave youhttp://www.imdb.com/title/tt1371150/?ref_=tttr_tr_tt

569e97058aebd_MV5BMjkzNzQ2NDMyNl5BMl5Ban

Kakav ... hm ... prazan film. Radnja koje kao ima, ali ustvari nema, scenario koji postoji ali i ne, bukvalno kao da gledaš u isključen televizor 1:40h.

OK, možda neko može da kopa pa se istripuje kako film ima neke vrednosti jer podiže određena porodična pitanja, ali je to baš onako na dalekom štapu.

Znam da će sad Stijan da dođe i kaže "a ti gledaš no budget horore sa velikom vrednošću" al' ovaj film stvarno može kompletno da se preskoči. Makar kod tih horora znam šta je radnja, ma kakva bila, ovde se ne dešava apsolutno ništa sve vreme.

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da si ga ti prvi preporucio i bio u "note to self: preskociti Lakijeve preporuke" fazonu, ali ocigledno sam fejlovao. elem, pogledao sam ga i ja sa burazerom pre par nedelja jer nismo imali ideju sta drugo da gledamo, pa kao ajde da vidimo Batemana.

nisam uspeo da ga zavrsim, bas me je smorio. gluma... meh, sve je plitko i glupavo da uopste ne znam sta da kazem. fore zapravo nisu fore jer jednostavno nista u filmu nije smesno. secam se da je neko ovde napisao da se smejao kao lud kad je video scenu malog kako baca pelene na caleta, ja sam imao transfer neprijatnosti. zapravo, ceo film je transfer neprijatnosti. brat isto nije mogao da veruje sta gledamo, zajebavao me je celu noc. jebiga, mozda sam glup i ne kapiram stvari, ali meni je taj film veliko sranje i ide na listu najgorih stvari koje sam pogledao u zivotu - rame uz rame sa Kingsmanom, Marsovcem, Community-jem, i tako tim kul filmovima/serijama.

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

mislio sam da si ga ti prvi preporucio i bio u "note to self: preskociti Lakijeve preporuke" fazonu, ali ocigledno sam fejlovao. elem, pogledao sam ga i ja sa burazerom pre par nedelja jer nismo imali ideju sta drugo da gledamo, pa kao ajde da vidimo Batemana.

nisam uspeo da ga zavrsim, bas me je smorio. gluma... meh, sve je plitko i glupavo da uopste ne znam sta da kazem. fore zapravo nisu fore jer jednostavno nista u filmu nije smesno. secam se da je neko ovde napisao da se smejao kao lud kad je video scenu malog kako baca pelene na caleta, ja sam imao transfer neprijatnosti. zapravo, ceo film je transfer neprijatnosti. brat isto nije mogao da veruje sta gledamo, zajebavao me je celu noc. jebiga, mozda sam glup i ne kapiram stvari, ali meni je taj film veliko sranje i ide na listu najgorih stvari koje sam pogledao u zivotu - rame uz rame sa Kingsmanom, Marsovcem, Community-jem, i tako tim kul filmovima/serijama.

njesam ja sigurno, quick search je rekao da je to bio - bole :)

mislio sam da si ga ti prvi preporucio i bio u "note to self: preskociti Lakijeve preporuke" fazonu, ali ocigledno sam fejlovao. elem, pogledao sam ga i ja sa burazerom pre par nedelja jer nismo imali ideju sta drugo da gledamo, pa kao ajde da vidimo Batemana.

nisam uspeo da ga zavrsim, bas me je smorio. gluma... meh, sve je plitko i glupavo da uopste ne znam sta da kazem. fore zapravo nisu fore jer jednostavno nista u filmu nije smesno. secam se da je neko ovde napisao da se smejao kao lud kad je video scenu malog kako baca pelene na caleta, ja sam imao transfer neprijatnosti. zapravo, ceo film je transfer neprijatnosti. brat isto nije mogao da veruje sta gledamo, zajebavao me je celu noc. jebiga, mozda sam glup i ne kapiram stvari, ali meni je taj film veliko sranje i ide na listu najgorih stvari koje sam pogledao u zivotu - rame uz rame sa Kingsmanom, Marsovcem, Community-jem, i tako tim kul filmovima/serijama.

na drugo čitanje tvog posta, mislim da si uspeo da izmešaš više filmova i postova - ja sam taj koji je rekao da se smejao kao lud kad je video scenu bacanja pelena, ali je deda bacio pelenu klincu u facu u drugom filmu - The Visithttp://www.imdb.com/title/tt3567288/, možda si zato mislio da sam ja preporučio ovaj film :)

Link to comment
Share on other sites

Little surfer girl

z5bgtmf0pZisPV0GRo16ttm9PkY.jpg

Brazilski film o prostituciji baziran na stvarnim dogadjajima koji opisuje zivot tinejdzerke koja je usla u svet prostitucije kako bi pobegla od porodice i ostalih problema. FIlm ima dosta propusta ali vredi pogledati u nedostatku neceg boljeg.

Edited by Majstor bora
Link to comment
Share on other sites

nego sta se desilo sa 007 ?

wtf kao da nije ni bilo prethodnih sasvim solidnih delova
ne pamtim kada sam doziveo toliko meh-ova u jednom dzejms bond filmu

manjkavost i u reziji i u scenariju, a i bond kao da je omatorio pa ne moze vise da skakuce i da se bije (sto je sasvim ok al onda ne treba ni da pokusavaju to da snime)
akcione scene preterano neverovatne, preduge i neinspirativne.... ma ne vredi ni trositi previse reci

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nego sta se desilo sa 007 ?

wtf kao da nije ni bilo prethodnih sasvim solidnih delova
ne pamtim kada sam doziveo toliko meh-ova u jednom dzejms bond filmu

manjkavost i u reziji i u scenariju, a i bond kao da je omatorio pa ne moze vise da skakuce i da se bije (sto je sasvim ok al onda ne treba ni da pokusavaju to da snime)
akcione scene preterano neverovatne, preduge i neinspirativne.... ma ne vredi ni trositi previse reci

Ja sam imao slično razmišljanje, ali neki ovde mi rekoše kako je to "povratak bonda korenima", što ima neke logike kad se pogledaju filmovi iz tih "korena".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...