Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Pa normalno da očekuješ loš/podnošljiv film, ali kad su svi u njemu konstantno smrknuti i nezainteresovani, ili su Antonio Banderas, i sve urađeno baš preko one stvari u praktično svim segmentima, kad nema nikakvog ni truda ni želje da se izdignu iznad tog "akcija u Bugarskoj/Wherethefuckinstanu", onda je nekako gadan ukus dok gledaš sve to (da ne spominjemo da je cela fora oko legendarnih akcionih zvezda na okupu svedena bukvalno na gomilu njihovih kamea u filmu, umesto da budu koliko-toliko smisleni likovi).

 

LAKEVIEW TERRACE

 

lakeview_terrace_poster.jpg

 

Ovo je oduvek važio za baš loš film, sad sam ga tek pogledao, i, ono, prve dve trećine su iznenađujuće solidne, poslednja je tipično triler razrešenje sa glupavim krajem. Ono što valja je neočekivano dobra razrada glavnih likova u filmu, njihovih motiva, problema i drugih pratećih stvari koji bi u nekom generičnom trileru bile potpuno izostavljene (niti je SLJ opasni zli mamojebac koji samo reži i škrguće zubima, niti bračni par nema drugih problema u životu osim njega). I cela ta netrpeljivost sa SLJ strane je nekako postepena i uverljiva, sa manjim nelogičnostima u postupcima likova, ali bez fokusiranja filma samo na tome, što je plus. I onda je neko pred kraj skapirao da trebaju da imaju milion puta viđeno i uzbudljivo finale i sve uprskao.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nobody

http://www.imdb.com/title/tt0485947/?ref_=nv_sr_1

 

Prvo, film je odličan u svim segmentima, drugo, nemojte da gledate produžene verzije kao ja, film je nenormalno spor. Džerad Leto koga se ja plašim je sabio, i mladi glumac koji ga igra kao pubertetliju isto. Muzika je fenomenalna, režija takođe. Scenario je interesantan i dijalozi su sjajni, po nekad na ivici klišea, ali tu ima i poente. Sve u svemu, preporuka!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nobody

http://www.imdb.com/title/tt0485947/?ref_=nv_sr_1

 

Prvo, film je odličan u svim segmentima, drugo, nemojte da gledate produžene verzije kao ja, film je nenormalno spor. Džerad Leto koga se ja plašim je sabio, i mladi glumac koji ga igra kao pubertetliju isto. Muzika je fenomenalna, režija takođe. Scenario je interesantan i dijalozi su sjajni, po nekad na ivici klišea, ali tu ima i poente. Sve u svemu, preporuka!

mnogo je spor film. na sat ipo sam ustao da proverim dal gledam film 3 sata. 

no, to mi nije lose u ovom slucaju jer mi je film odlican. dodao bih samo da mi je srednja Anna bila fantasticna

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt2316411/

Ne volim preterano filmove sa ovolikom kolicinom simbolike i potrebnog mozganja da bi se ispratila radnja, ali Enemy zapravo i nije toliko los.
Ako ste odgledali film i niste uspeli da pohvatate sve konce  imate klipove na yt koji dobro razjasnjavaju stvari, tako da necete rageovati sto ste protracili sat i nesto vremena.
Klip tipa:

 

 

http://www.imdb.com/title/tt1392214/
 

Prisoners mi se poprilicno svideo, zanimljivo je videti Hugh Jackmana van uloge wolverina. "Pomislio" bi covek da i ne zna nista drugo da glumi.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Одгледах Херкула.... заспао у пар наврата... Сценарио је испразан, наиван, иритирајући на моменте. Толико је досадан и исклишеиран да изгледа као да траје сатима, а не тих деведесет - сто минута. Не сећам се нити једне сцене да ми је "ај, макар ово није лоше".

 

Одгледам онда и Капетана Америку - не знам. Нисам ништа очекивао, те су то и у потпуности испунили. Акционе сцене у добром филму су као цемент, неки везивни елемент приче, ненаметљив, али све држе на окупу. Овде сам акционе сцене убрзавао, јер ме ништа није привлачило да их и гледам, тј недостаје квалитетна прича која би их оправдавала. Срећом сам убрзавао, те нисам спржио преко два сата живота.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Assault on Arkham - http://www.imdb.com/title/tt3139086/

 

UFqjxzs.jpg

 

 

Nastavak na Arkham Origins igru. Ok, mada malo nebitno ali ima iznenađujuće gotivan humor na trenutke. Nisam baš oduševljen animacijom, a moglo je i skoro skroz bez Betmena.

 

Većina likova su Ž liga ali to je i nekako poenta suicide squada. Uvek mi je bilo interesantno kako DC uspe da ugura neke suptilne prljavštine kod Harli i kako hoće da se prca ili neki dick joke. Uvek kad se desi, nekako je neočekivano. Tako da je to uvek plus, a što se tiče Assault on Arkham, može, ne mora.... ako ste igrali igru, što da ne. Ako niste, može i tada, mada nije ništa specijalno. Najveći minus mi je što su morali ipak da utrpaju Betmena što više i Džokera, da ne bude totalno opskurno i da imaju neki selling point. Mada cenim da bi bilo mnogo bolje i zanimljivije da su konkretnije razradili ovu bandu antiheroja i da priča prati isključivo njih.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Assault on Arkham - http://www.imdb.com/title/tt3139086/

 

UFqjxzs.jpg 

 

Nastavak na Arkham Origins igru. Ok, mada malo nebitno ali ima iznenađujuće gotivan humor na trenutke. Nisam baš oduševljen animacijom, a moglo je i skoro skroz bez Betmena.

 

Većina likova su Ž liga ali to je i nekako poenta suicide squada. Uvek mi je bilo interesantno kako DC uspe da ugura neke suptilne prljavštine kod Harli i kako hoće da se prca ili neki dick joke. Uvek kad se desi, nekako je neočekivano. Tako da je to uvek plus, a što se tiče Assault on Arkham, može, ne mora.... ako ste igrali igru, što da ne. Ako niste, može i tada, mada nije ništa specijalno. Najveći minus mi je što su morali ipak da utrpaju Betmena što više i Džokera, da ne bude totalno opskurno i da imaju neki selling point. Mada cenim da bi bilo mnogo bolje i zanimljivije da su konkretnije razradili ovu bandu antiheroja i da priča prati isključivo njih.

Meni je legao kao budali samar ali sam recimo imao utisak da za film koji se zove betmen ima premalo betmena :D

Battleship

Ocekivao sam tesko smece a dobio zabavan film za iskljucen naduvan mozak :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao spajdermena drugog. Gledao samo zobg Dzejmija i Eme. Film mi se nije svidio,niti spajdermen niti losi momci. Cini mi se kao da je film radjen u trku, sve uzurbano. 

 

Btw, uhvatio sam vremena pa gledam sve dijelove strave i slagalice - SAW.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Нула Теорема (The Zero Theorem)

 

последњи Гилијам, на трагу ранијих остварења. вишеслојна футуристичка психоделична прича са невероватним Кристофом Валцом у главној улози. филм је крцат чворовима парадокса, наносима надреализма и апсурда, садржи и мали омаж Гибсоновом Неуромансеру. неопходно је гледати га бар још једном, што ћу и учинити пре него што дам вредносни суд. на прво гледање филм обећава изузетно много материјала за разлагање и сагледавање.

 

препорука.

 

Zero-Theorem.jpg

mdzt.jpgzero-theorem-waltz-2.jpg

first-tv-spot-for-terry-gilliams-the-zer


умало да заборавим мегасекси Мелани Тиери, неправедно би било с моје стране да је не запазим у овом тексту, јер је запажена у филму.

 

ето.

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

LORD OF THE RUSSELL CROWE ili ti Noah

http://www.imdb.com/title/tt1959490/?ref_=nv_sr_1

Izbegavao sam film jer mi se trejleri uopste nisu dopali i nisam zeleo biti razocaran Aronofskijem, ali sam prijatno iznenadjen. Mada pre nego sto sam odlucio da ga gledam sam procitao ovaj citat od Emme Watson; "It could be set in any time. It could be set sort of like a thousand years in the future or a thousand years in the past... You shouldn't be able to place it too much." i odlucio sam da ga gledam ko sci fi. I tako kad sam ga gledao je zapravo kul! Pocetak filma cak i podseca na Star Wars. Takodje sam imao vajb Vallhale Rising u prvih 20 nesto minuta.

Preporuka ako zelite da gledate kao fantasy/post-apocalyptic.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...