Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

NEED FOR SPEED

 

Need_For_Speed_New_International_Poster_

 

Hijao, kakav film. Kakva priča, likovi, zaplet, situacije, "razrešenja".... Paradoksalno, sa tehničke strane su puno toga odradili za medalju, puno kvalitetnog kršenja, gotovo potpuno odsustvo CGI-ija (dal ga možda ima u par kadrova), i dosta toga karakterističnog skinuto iz samih igara (različite klase automobila, promene krajolika, krljanje sa policajcima i sl.). Al da je sve ostalo žestoko glupo, glupo je. Ako je Aron Pol nameravao da ovakvim filmovima gradi karijeru, onda je previše duvao u pauzama snimanja BB.

Brue, ne skidaj, dobićeš srčku :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Appleseed Alpha - http://www.imdb.com/title/tt3638012/

 

qpBHpfK.jpg

 

 

Definitivno izgleda najbolje od sva tri filma ali je pejzaž definitivno najgori od sva tri filma pa ne dolazi toliko do izražaja taj vizuelni kvalitet. Ovo je prequel i dešava se u postapokalipsi posle WW3. Za razliku od prvog filma iz 2004 i drugog iz 2007 koji furaju ultra kul SF dizajn ovde je većinom raspad gradovi, sve raspad pa CGI izgleda dobro samo eto, pejzaž nije zanimljiv. Priča je omanja ali nije loša već je prosto predvidiva i malo klišeizirana. I tako nekako kao i prošli filmovi, ok doživljaj, ništa specijalno ali gotivno za pogledati.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Walk of Shame - http://www.imdb.com/title/tt2463288/

 

Walk%20of%20Shame-20140321-82.jpg

 

Elizabet mi je u načelu ok pa mislim da je to bio glavni razlog što sam hteo da bacim pogled na film :) A film ono, tipična komedija iz devedesetih, svi ti klišei, fore, fazoni ... ima 2-3 scene gde se čovek nasmeje, ostatak žali bože vremena. Može da se pogleda samo ako baš nema ništa pametnije a kao hoćete neku komediju.

Link to comment
Share on other sites

BLUE RUIN

 

large_blue_ruin.jpg

 

Izvanredno, od početka do kraja. Sjajna gluma, odličan tempo, tenzija, humor, realistično nasilje, plus neuobičajeno obraćanje na puno detalja koji realno nisu uopšte bitni, ali doprinose atmosferi. Glavni glumac perfektan, naročito zbog tog izgleda izmučenog računovođe koji fura ceo film, i koji se perfektno uklapa sa svime ostalim.

 

Jedino mi jedna stvar nije jasna:

 

Scena sa akumulatorom iz pikapa onog debelog ortaka, zar nije lik jasno stavio do znanja da ne želi da se meša u sve to, ako je poenta bila da je ovaj hteo da ga spreči da mu opet pomogne.

+1 vr film

Link to comment
Share on other sites

au, jebote, Need For Speed... imam osećaj da je film trajao pet sati, a ne dva. A imajući na umu da je film o brzim kolima, trkama, itd očekivao bi čovek da je taj deo bar "wow" ali nije, nekako je dosadan. Priča je retardirana, dijalozi su neverovatni.. na loš način i njihova izvedba je preko kurca (npr. - OMG YOU'RE AMAZING... AMAZING... tu sam se smejao naglas). Mislim, gledljiv je film ali jebote koja glupost u svakom pogledu. Žao mi ovih ljudi što glume tu jer su svi generalni gotivni glumci, nije im ovo trebalo.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Pa kad su videli koliko F&F filmovi deru, sklepali i oni svoju verziju i još platili licencu za poznati serijal video igara, profit! (not)

 

ROB THE MOB

 

rob_the_mob.jpg

 

Još jedan od onih praktično TV filmova, ali sa puno prepoznatljivih i poznatih glumaca. Priča je po istinitim događajima o paru koji je došao na ingenioznu ideju da pljačka mafijaške klubove, i to u jeku suđenja Polu Gotiju devedesetih. Kvalitet filmu daju tri važna činioca, polagano skretanje u uverljivu (i donekle napetu) dramu, Endi Garsija koji je klasa za sebe, i uverljiva hemija glavnih likova (ova riba je nepodnošljivo šarmantna i zgodna, da je malo lepša bez problema bi se klala sa Dženifer Lorens u jačim produkcijama).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Znači sequel  o/

66m je baš smešno za ovakvu produkciju, ako se uporedi sa FF (samo zadnji je koštao 160 miliona), ali tamo mlate proporcionalno veću lovu

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

VIDEO GAMES: THE MOVIE

 

MV5BMjI2NzQ0MTI1Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwNzMy

 

Produkcijski napucan dokumentarac o svetu video igara, ali sve nekako površno i nezanimljivo što više odmiče. Ni jedna tema nije detaljno ili studioznije zagrebana (naročito neki tehnički aspekti izrade igara, npr.), a ovome ne pomaže ni konstantno premotavanje napred-nazad po tajmlajnu samih bitnih događaja. Sa druge strane, prepuno inserata iz mase igara, i prastarih i aktuelnih, uz dužno poštovanje prema PC igrama (nije da postoji segment o tome, već je uvek prisutno i deo je veće celine). Zato ništa o Amigi i njenim igrama, not good. I ovaj Hobit kao narator sa svojim unjkavim glasićem smara baš.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

jel neka dobra kopija, pošto nije da ide u bioskope, ne znam kako su pustili release?

 

Web rip je neki, hd slika u fullu sve

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...