Jump to content

DC movies, Bats v Supes etc...


Recommended Posts

Meni su i ona i Leto sjajan kast.

  • Upvote (+1) 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Odgledah BvS.

Sta znam mlakusno. Na pola puta od vochmena do avendzersa, ritam se pomalo gubi u paralelnim pricama, neki mini zapleti su roflmao, neki momenti su sjajni a treci opet imaju potencijala al jbg

 

Lex prejadan kasting i totalni visak u filmu sto se zapleta tice

WW je prevrh, film je predugacak

Da li je moguce da superjunaci placu za mamicom i taticom i kad napune fazon 50 godina

Da se razumemo film je i dalje deciji ako imate 14-15 godina onda je vrh vrhova mogu da zalim sto ja u tim godinama nisam imao ovakve filmove :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Obicno se ne obazirem na kritike al je prenahejtovan film od strane kriticara. Ovo je masterpiece u poredjenju sa Amazing Spiderman 1 i 2 pa i cak Iron Man 3. Imace i ovde podeljenja mislenja, al kome se dopao Man of Steel ovaj ce mu biti jos bolji.
Lex Luthor je bljak.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Misliš nema strukturu?

Film je loš samo iz dva razloga, scenario je skoro pa katastrofalan i režija je u najboljem slučaju neujednačena, ali ukupno gledano na niskom nivou. Sve ostalo je ok. Čak i Lex, ako ne uzememo da je Lex, kao lik nije loš. Betmen je napisan užasno. Muzika je vrhunska. Film je smrtonosno dosadan. I tako.

  • Upvote (+1) 1

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...