Jump to content

DC movies, Bats v Supes etc...


Recommended Posts

toliko ste ishejtovali film da ste mi bas snizili ocekivanja,nije sad nesto mega giga dobar ali moze da prodje i dao bih mu jednu sedmicu,jeste malo detinjast i sve to ali ipak je film o super herojima,ne znam sta ste ocekivali,negativci su mi nekako meh,harli highlight filma aka zenio bih je na prvu :D,sad cekamo justice league !

Link to comment
Share on other sites

Film pocinje tako sto nam pokazu Deadshota i  Harley, ja pomislim ok sad cemo da upoznamo sve likove iz SS, medjutim prekinu na crnkinju koja krece da prica sa onim agentima pa krece ponovo da prica o Deadshot i Harley, ona najgora americka ekspozicija dijalogom, onda FLESHBEK deashota i harleya PONOVO, 10 minuta prodje ono sto je moglo za 45 sekundi da se uradi. Random retardirani fleshbekovi u filmu, najgori isforisrani soundtrack u zivotu sto video u filmu, znaci parodije tipa Epic Movie i Disaster Movie imaju subtilniji editing sa pesmama, prvih 45 minuta je ko jebeni trejler. Gori negativac nego Green Latern i Amazing Spiderman 2, likovi koji donose odluke koje apsolutno nemaju smisla (zato sto su obrisali 20 scena i reshotovali ih da bi film bio 'zabavniji'), Joker koji nit ga ima premalo da ga zaboravis nit ga ima dovoljno da uradi nesto konkretno. Ni jedan lik sem El Diabla nema nikakav razvoj, i prosecno rezirane akcione scene,... serem se u producente jer se vidi da je sniman potpuno drugaciji film u pocetku

SuicideSquad.jpg

 

http://comicbook.com/dc/2016/08/06/suicide-squad-rumored-list-of-deleted-scenes-revealed/

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2016 at 9:03 AM, Lex said:

Gah...

Prvih 30ak minuta filma, dok gledamo trejlere za likove u istom, stvar još nekako i funkcioniše. Čak je i veselo i drago.
Onda se dešavaju neke čudne nabacane stvari koje možda imaju smisla, ali verovatno ne.
Sve je u nekim naznakama nečega, ali zapravo nema ničega.
Ali, mora se priznati da su neonske boje na mestu... Sve je nekako lepo upeglano vizuelno. Sjebana metro stanica je prelepa!
Onda dolazimo do vrhunca, koji je baš onako protivu vrhunski.

 

  Reveal hidden contents


Manekenka koja se njiše je najveći lol koji sam video u životu.
Gručo koji dobacuje pištolj Dilanu bio možda bio predivan omaž, da jeste omaž.
A poslednji metak ljubavi je patnja koju je samo eutanazija svih nas u sali mogla da prekine.

 

Što se glume tiče, niko tu nema sa čime da radi. Ali generalno se izvlače na rutinu i šarm, ili lepo lice i dupence!
Ne znam na čemu sam sa Letovim Džokerom... Da je strašan i jeziv - nije. Da je duhovit i zabavan - nije. Da me nervira od prvog dana kako je dizajniran - nervira me.
Oh wait... Znam na čemu sam sa Letovim Džokerom. ;)

Ovaj DC Movie Universe se pretvara u divnu studiju o mazohizmu bioskopske blockbuster publike!

so much truth =o(
nadao sam se da je Luka previse strog...al nije =o(
film je...tuzan i cudan i los...na momente ok...ali na kraju onaj patos od svi smo drugari (a "realno" smo gomila psihopata koji su se sreli pre nekoliko sati)...povraca se coveku
ostaje samo tuga i pitanje da li ce WB da siluje DC do smrti i nastavi da pravi treshinu za treshinom dok god su ljudi lakoverni ili postoji nacin da neko dodje i pokusa da spasi sta se spasiti moze...bojim se da odgovor znam i da mi se ne svidja =o(

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ovde nikakav problem osim (možda) za fanove neviđenog benda i članove benda koji kao pseudo-treš belci pronalaze egzistencijalističku, onotološku i metafizičku vrednost u svemu što rade, makar to bio i prdež. I sad odjednom oni imaju STIL koji niko ne sme da kopira. Niko živ ni ne bi primetio osim njihovih najvećih fanova, a verovatno ni oni (Lex je priznao!). A ne bi ni oni primetili da ih zli režiser, sad već bivši, najbolji ortak nije pozvao na premijeru (kako je samo zao, iskoristio je njihovu nenormalnu popularnost da progura svoj bedni film). Sigurno bi bila sasvim drugačija priča da je film ispao vrhunski, onda to ne bi bio plagijat onda bi to bio omaž, jer su oni tobož najveći bend današnjice i perjanica istinite umetnosti budućnosti. I kao sve sam napisala u slengu pošto sam toliko nezavisna i samosvesna i sveprisutna. Bljuje mi se od ovih što obrću krugove smisla svojim lažnim životima!!!

Nindža bi te "iznabadao" da mu klinac nije bio tu - ko izgovara te rečenice a da ima više od 12 godina?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bolkonski said:

Ma nisu mi bili bezveze (nisam bio na koncertu) i čak su mi bili simpatični kada sam pričao sa Nidžom i Lexom i nešto malo guglao o njima, ali brate, ovo je takvo izdrkavanje da nemam reči (onim onih gore!).

ali to je neki njihov fazon. ne pravdam ih, nego jednostavno to je taj neki imidž koji "furaju".

Link to comment
Share on other sites

meni je fantasticno ste ste se ufatili vizuelnog aspekta jokera koji uopste ne bi bio problem da su uspeli da ga odrze doslednim i koliko toliko na kursu dzhokera kakav je prikazivan u stripovima, nego em je tek u 5 ipo scena, em zuji po chaotic neutral skali kako god oce, em je onaj najgori turbo folk novokomponovani krimos, da ne kazem izaso iz Dragojevicevih "Rana", a ne, je bo te - Joker...

G, sta ti znaci "deliverovao"? =o)
meni je BvS veliki fejl sve sem betmena u skladistu i mnogo vise me naljutio nego SS koji je takodje fail, ali je na mahove zabavniji
oba filma failuju sa negativcima debelo, sa jedne strane shizofreni ajzenberg, sa drughe strane epilepticna delavinj...tuga
Oba filma imaju nekolicinu impresivnih vizuelnih momenata, ali nisu ispraceni naracijom/emotivnom rezonancom
SS mu vise dodje agregat dobrih i losih ideja nego celoviti film koji sakuje...BvS je bar celoviti film (iako je isto prepun losih odluka)...al opet, BvS vise razocarava jer je lestvica bila mnogo vise postavljena (mozda nije trebalo da bude, considering man of steel ;oP)

 

edit

WB/DCMU pati od onog sto nash narod zove pokusajem izmisljanja tople vode ili Broj Jedan smisljanjem aparata za rezanje juhe - imaju po stripovima i animiranim serijama xyz templejta koji rade odlicno (istina, imaju i isto toliko loshih) i onda, umesto da to prenesu bez pretencioznosti na veliko platno oni istovremeno pokusavaju da budu moderniji i "edgier" od stripova (sto je greska) kao i da reaguju na MCU (na pogresan nacin ofc) - fail u najavi, trebalo ih je hejtovati jace od man of steela a ne trositi pare na njihovu osrednjost

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

jel ispunio bilo kakva ocekivanja :)

nemam pojma, meni je MCU prejadan pa mozda zbog toga drugacije gledam na sve (pri tom nisam hc fanboj stripova)

koji god da sam MCU film gledao u bioskopu, imao sam gadan osecaj u stomaku, ono kad te je toliko blam pa kuliras da niko ne primeti

a to svakako nisam imao dok sam gledao Man of steel ili BvS (bilo je prevrtanja ociju ali koji holivudski film ti to ne pruzi)

Prosto mozda sam vise povezan sa supijem i betijem nego ajronmenom :P 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hehe, ja bih, po stripovima koje citam, trebalo pre da se karakterisem kao DC guy, nego marvel fan...zato me vise zulja gomila odstupanja i losih stvari u DC filmovima nego slicni momenti u MCU filmovima...
plus, x puta navodim, warner brothers animacija ima dc animated section koji prave vrlo dobre do odlicne filmove i serije. Jesu animirani i jesu za mladju publiku, ali to je pravi duh DCa a ne ovo sto sad rade
sem toga, mislim da nema argumenata koji ce me ubediti da je bilo sta novo pod dc etiketom bolje od guardiansa, avengersa i kepa 2 (tim redom) tako da se nadam da cemo se sloziti da se ne slazemo =o)

sto se tice mojih ocekivanja za SS:
- ocekivao sam da ce film da me zabavi - nije u potpunosti, ima par fun momenata ali sve je zakopano ispod gomile problema koje smo lex i ja pominjali
- zeleo sam da film ima dobar tempo i tok radnje - nema, film je sechen brutalno machetom i rdjavom kashikom... iako ayer prica kako mu se studio nije mesao u film vidi se da je istina upravo suprotno
- zeleo sam da will smit bude ponovo zabavan - nije, isti will smit kog gledamo vec 20+ godina, it's getting old for me tbh
- zeleo sam da harley quin bude super - malo jeste malo nije - margo izgleda fenomenalno, slikaju joj polu golo dupe toliko cesto da me fascinira da u USA vec nisu neki PC principal dusebriznici krenuli o tome da pricaju vise nego sto treba, kao lik je isto na mahove odlicna, na mahove nema veze sa mozgom/predloshkom
- nisam ocekivao da ce pogoditi amandu veller kako treba - jesu, viola davis je brutalna (sve do post mid credits scene koja je u sluzbi lika sa kojim deli kadar, pa ih zabole sto je ona atipicna)
- nadao sam se da joker nece sakovati majmunska dupeta - dzhaba sam se nadao

Link to comment
Share on other sites

verovatno nema ništa od ovoga jer "preti" ali je svakako lol

Quote

 

Jared Leto might have admitted that there are enough deleted Joker scenes to make a full movie but one Suicide Squad moviegoer has gone as far as to try and sue the studio for the disappointing lack of Clown Prince chaos. 

Reddit user BlackPanther2016 has threatened to begin legal action against Warner Bros and DC Comics later this week, claiming that teasing Joker scenes in trailers that did not make the final film amounts to “unjust false advertising”. 

The disgruntled superhero fan argued in a post on Movies subreddit that he should receive a refund after driving 300 miles to London to watch “specific scenes explicitly advertised in TV ads” only to leave feeling ripped off. He says he will file a lawsuit on 11 August, with his “lawyer” brother leading the case.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...