Jump to content

pričajte


Recommended Posts

брате, да знају с ким су потенцијално могли да имају посла, ритуално би се самоубили. замисли да си ти њима кренуо да проповедаш...

 

:)

 

[roflmao]

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

nije impotencija,nego sterilnost.

Ali nije ni bitno,ako je neko popio hektolitre soka od zove i shokate,onda sam to ja,ako ne budem mogao da ga napravim,zvacu celu da mi bude surogat otac!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Probao Oculus rift - loodilo, imas trip kao da ne gledas igru nego da si stvarno u njoj. Doduse ima i par negativnih strana - vide se pikseli, malo je mutno kad naglo cimas glavu, i meni najgore kad se pomeras pomocu kontrolera sam dobio takav motion sickness da bi peglirao da sam se setao jos par min. Ali kapiram da se na to covek navikne posle nekog momenta, definitivno najbolje VR iskustvo koje sam dosada probao!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nije impotencija,nego sterilnost.

Ali nije ni bitno,ako je neko popio hektolitre soka od zove i shokate,onda sam to ja,ako ne budem mogao da ga napravim,zvacu celu da mi bude surogat otac!

popio sam 20 litara soka od zove za 3 nedelje :(

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

'des naš'o Oculus Rift? :)

 

Pa nabavili mi da se igram virtuelne politike :) Neki ovi koje znam rade neki development sto bi se popularno reklo za to pa su kupili onaj development sample za 300$. Izgleda da ce biti vrlo interensantno, prvi put da vidim neku primenu za 3d ekrane i VR.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...