Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Da ne otvaram novi topik...

 

Jel zna neko neke mesare u uzem/sirem centru grada za prodaju biciklisticke opreme? Konkretno mi treba onaj "U" katanac za vezivanje od ojacanog celika. Za sada sam proverio na 25.maju u onoj prodavnici ispod ali nisu imali.

Док сам ја возио бајк Planet Bike је имао сервис и продавницу у приземљу зграде на Дорћолу, близу 25 Маја. Не знам тачно која зграда али на пола пута од 25 Маја према крају стазе низ Дунав.

 

У Ресавској би требало да има продавница са бајковима и у Принциповој, чим сиђеш низ Каменичку према Економији, иди десно. Радња са спорртском опремом и бајковима.

 

Има у 61, Душана Вукасовића, у новим зградама уз Војвођанску, сервис/продаја али то је мало далеко :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Uzmi jeftiniji, to je samo katanac nije nesto toliko sad bitno za voznju, a neki random lik koji hoce da ti mazne bajs ce verovatno odustati kad ga samo vidi dok nekog profi kradljivca nece ni taj skuplji zaustaviti. Pritom je i Planet bike dosta skup, da odes negde van centra verovatno bi nasao za 1.000-1.500.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam viraga 535, upotpunio sam kolekciju :D Bejase silna zajebancija kako cu ove godine doci krive kicme sa mora pa sam odlucio da
se suprotstavim dusmanima! Rasklopili smo ga komplet za dan, sad jedno 10 dana kastomizovanja, poliranja i rostiljanja sa kumovima da se

to sastavi kako treba o/

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...