Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ma nemam ja problem sa tim ja sam ti to vec rekao sve je to ok, upravo isto kao sto ja nemam problem sa tim da dobijem takve komentare ni drugi ne treba da imaju problem sa time sto neko napise "spavao sam sa super devojkom". Mislim dobro mozda ja serem ali nekako primecujem da postoji neko opste RUR misljenje gde se uvek uhvati u kolo ista ekipa i krene da pisa po necemu i da se podsmeva. Mozda ja to krivo tumacim i to je zapravo troll a ja sam previse glup da ga razumem tako da ako je tako onda izvinte molim vas.

Sad sam se pogresno izrazio sa tim RUR misljenjem jer to sigurno nije to, vec je ta ekipa najglasnija da se tako izrazim. Mozda samo ja to primecujem a to ne postoji, ne znam stvarno...

То постоји и ја сам против тога. Али у исто време је реалност јебига.

Елем, Трупере, тедох да ти кажем да наравно да не мислим да је ''прелепа девојка'' нешто по чему ћеш одмах препознати одређену групацију људи, више ми је то као неки полу-декларативни мемеасти трип био. Пребуквално си схватио, и док се то често дешава јер ја нисам довољно јасан, сад си ти претеро, јесте, делим људе по синтагмама које користе.

А ''ко разуме, схватиће'' се односи на оног ко ће да схвати читајући мој пост, јер сам сигуран да и ти знаш за тај трип пер се, али не могу лепо да га представим.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не, ово је чисто трип да ми треба и гестикулација нпр. (инб4 па како онда преко форума детектујеш такве ликове - па не детектујем него ми ради павлов:), зато и не капирам то као битну ставку, али са друге стране, може подсвесно да утиче на људе, као што је песма у фазону да би Мареу дао минус ''због нечег'').

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

онда мора и ова

QT9vl0f.jpg

уз песму:

А ЈА БИХ СЕ С ТОБОМ ТОПИЛААА, А НЕ БИХ ТИ ТО ПРИЗНАЛААА ДА НИСАМ ПОПИЛАА

Edited by алфа
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

онда мора и ова

QT9vl0f.jpg

уз песму:

А ЈА БИХ СЕ С ТОБОМ ТОПИЛААА, А НЕ БИХ ТИ ТО ПРИЗНАЛААА ДА НИСАМ ПОПИЛАА

ClrBwCC.png

QL77qev.png

raP1wDg.png

XbJeMz2.png

DdqMFht.png

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...