Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Претраживање дужника у принудној наплати

1. Корисник: APATINSKA PIVARA APATIN DOO APATIN, TRG OSLOBOĐENJA 5  

Дужник нема евидентиране неизмирене обавезе у задњих годину дана.

 

Jebote ko sve radi u ovoj Narodnoj banci :tf:

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

debil sam, gde na gmailu stoje bookmarksi iz firefoxa koje sam linkovao pre reinstala wina?

 

halp plox

 

edit, pojasnjenje sa irca, posto sam se izrazio kao kili:)

 

<Dule_smor> pa bila je ona opcija

<Dule_smor> da linkujes nalog sa gmaila sa ff-om

<Dule_smor> da ti cuva bookmarke

<Dule_smor> kad koristis drugi komp, reinstaliras win

<Dule_smor> al se ne secam gde je ta opcija:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

P78cARK.png

 

ne daj se nole, najveci srpski sportisto ikada!!!!

 

tesla, sveti sava, nole

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

je l znate vi ljudi da je zgrada u kojoj zivim takva da ja cujem u dnevnoj sobi komsinicu u stanu iznad kako pisa svaki put.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

on je zapravo kasno skontao da hoće da se isključi sa autoputa pa je naglo smotao desno a ja sam već bio u isključnoj traci pa je udario u mene, skinuo me sa motora i onda sam ja nastavio da letim po asfaltu i da se prevrćem. on se smorio, jebi ga, kapiram i njega.

sve u svemu imam gips do kolena, ostatak je kul osim što mi se sad hlade one ranice gde sam se ogrebao pa me sve boli trenutno, pustiće valjda.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

tesla, sveti sava, nole

Не видим шта је чудно у шипаричном дивљању око спортиста, певача итд. и недостатку шипаричног дивљања око научника, књижевника итд.

 

Е ЕНО ГА ТЕСЛА Е ТЕСЛА НАПРАВИ МИ ДЕТЕ ОМГ ПИПНИ МЕ

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не видим шта је чудно у шипаричном дивљању око спортиста, певача итд. и недостатку шипаричног дивљања око научника, књижевника итд.

 

Е ЕНО ГА ТЕСЛА Е ТЕСЛА НАПРАВИ МИ ДЕТЕ ОМГ ПИПНИ МЕ

 

nisi ispratio paralelu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima. Celo, u hitnoj me vozio neki lik radovac iz kumodraza, poznaje te :D

Ma jok, ionako sam planirao da budem strejt neko vreme!

do jaja ima nas svuda :)

 

inace moj predlog, zgutavaj se kafetinima i ostalim gudrama sto vise mozes dok se ne oporavis, bez sprdnje

 

Braca arapi detonirali bombe na bostonskom maratonu, DO KONACNE POBEDE !

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

auf, doco, bedak. koliko kažu da će ti trajati oporavak?

 

ja ovih dana stalno vozim motor, oslobodio sam se prilično što se tiče obaranja i tako nekih stvari, i baš mi je prošlo kroz glavu da je naišao period kad su mi dosta velike šanse da najebem...

Link to comment
Share on other sites

nisi ispratio paralelu

Заиста нисам, очигледно:)

 

Мислим, не пада ми на памет ниједна друга паралела осим оне класичне ''величање нолета ко да је тесла''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...