Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hahaha, kakva reklama :))

 

čija li je, to me interesuje :)

Evo ja sam sad stigao kući, otvorio rur, video tu reklamu i iznervirao se!

Što zbog istoka, što zbog toga što sam odmah provalio da je to reklama koju finansira VLADA SRBIJE (možda grešim, al nekako mi je to taj stil snimanja, ti fontovi itd... umem da ih nanjušim)

Znači "Hej, opala nam prodaja mleka, daj da iz budžeta bacimo malo para na ovu reklamu, zvaćemo srpsku majku cecu i još neke i to je to, ima da skoči prodaja odma!", a tu se naravno uglavio i onaj govnar, uff sunce ti jebem

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad nešto ovlaš razmišljao i ili je ta tvoja opcija, kao da se povrati poverenje u domaće mleko posle afere, ili je to napravila jedna dominantna mlekara ili se udružilo nekoliko.

Jer "Granice" ili "Milovanović" sigurno nema interesa da forsira ovo kad ne mogu da "naplate" ali na primer Imlek koji pokriva verovatno većinski deo tržišta ima interesa. A sećamo se svi (!) da je Istok imao svoje "Jao što volim mleko" pa dva dana kasnije "Uf vidi poslao mi Imlek punu kutiju mleka". Ili beše jogooda ili šta god već :)

Link to comment
Share on other sites

ja danas ostavio bajs u centru grada i gle cuda, nasao sam ga na istom mestu SA tockovima!!!

IDEMO! :)

 

pa kad su svi cigani bili na maratonu heee

 

prodje i radna nedelja, 30 pacijenata, lagano

btw, mora da se zna ko je prvi rejver grada beograda!

 

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/378734/Nightlife24satars-Miss-Kittin-zavela-klabere

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

uči algoritme i strukture podataka.

 

 

Како иде опоравак?

 

ide nekako. problem je što sam se sad nažuljao na stolicu od silnog sedenja :(

 

inače, pre neki dan se setim da imam uniqa životno osiguranje, dobio na nekom konkursu. nazovem ja njih da pitam kako i šta i dobijem odgovor da nemam pravo ni na kakve pare u slučaju povrede i u slučaju smrti već samo imam pravo na pare koje će mi isplatiti kad mi istekne polisa (dobiću 225 evra a polisa je na 200) :D

i kakvo je onda to životno osiguranje, ne kapiram?

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...