Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

rant incoming

pao sam ispit zato sto osoba koja mi je "pomagala" nije uspela za 60 minuta, sa udzbenikom od 100 strana ispred sebe (u elektronskom obliku, dakle sa ctrl+f), da odgovori na 6 od 10 kratkih pitanja.

a i zato sto nisam naucio.

  • Downvote (-1) 10

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa onda zato sto su nazvali klub po cerki srpskog neprijatelja

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

rant incoming

pao sam ispit zato sto osoba koja mi je "pomagala" nije uspela za 60 minuta, sa udzbenikom od 100 strana ispred sebe (u elektronskom obliku, dakle sa ctrl+f), da odgovori na 6 od 10 kratkih pitanja.

a i zato sto nisam naucio.

ne umeš ni da čituješ.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

komsinica iznad mene, ciji je stan isti po strukturi, drzi telefon na podu dok spava, a ustaje u tipa 5 ujutro iz nekog razloga, i onda joj se upali alarm i vibracija. i zvuk vibracije se prenese i svaki put me probudi i onda pet minuta gledam sta je ovo i gde se nalazim i buljim u svoj telefon koji ne vibrira

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Večeras sviram sa drugarima iz Kruševca u Mladosti (kod Brankovog mosta), pa ko voli taj neki underground zvuk, nek svrati!

oće da bude hristina tamo?

komsinica iznad mene, ciji je stan isti po strukturi, drzi telefon na podu dok spava, a ustaje u tipa 5 ujutro iz nekog razloga, i onda joj se upali alarm i vibracija. i zvuk vibracije se prenese i svaki put me probudi i onda pet minuta gledam sta je ovo i gde se nalazim i buljim u svoj telefon koji ne vibrira

pozvoni joj neki dan predveče i ljubazno je zamoli da podmetne nešto pod telefon ili da ga stavi na stočić

 

par dana kasnije, ako je dobra riba i ako prestane da te budi vibracija, pozvoni i odnesi čokoladu da se zahvališ.

 

javi kako si prošao.

Link to comment
Share on other sites

ulazim jutros u 50-icu u kojoj 5 sekundi kasnije pocinjem da osecam miris govana i pisacke u isto vreme, koji ispusta neki ganci. a onda na prvoj sledecoj stanici ulazi i bus plus patrola izgubljenih zivotnih slucajeva koji su poceli da grizu za karte poslednjih nedelju dana

 

sta covek posle toga da misli o svemu tome

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

pozvoni joj neki dan predveče i ljubazno je zamoli da podmetne nešto pod telefon ili da ga stavi na stočić

 

par dana kasnije, ako je dobra riba i ako prestane da te budi vibracija, pozvoni i odnesi čokoladu da se zahvališ.

 

javi kako si prošao.

 

a jeste bas se takve stvari stvarno desavaju

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...